7 věcí, díky kterým udržíš zdravý životní styl 4/5 (2)

Co je to vlastně zdravý životní styl? Podle různých časopisů je to tohle: Životní styl je vlastně celý život, je to ten styl, kterým trávíme celý život a změnit ho, je jako si změnit pohlaví. Velký šok. Postupem času si na to tělo zvykne. A o tom chci mluvit. A pokušením se někdy prostě nedá odolat, a já ti ukážu, jak jim odolat a navždy mít zdravý životní styl.

  • Hlavně musíš mít silnou vůli, která se jen tak nevzdá. To je to nejzákladnější. Já ji mám a proto jsem všemu podobu diety dokázala říct ne.
  • Pitný režim a rozpis jídla je velmi důležitý. Hlavně pitný režim. Bez něj nemůžeš mít zdravý životní styl, je to důležité.
  • Zdravé jídlo je úplně na místě, což už vyplývá názvu. Zelenina, ovoce, je tu o zdravých jídlech plno článků. Zadej do vyhledávače na blogu „zdravá jídla“ a vyjede ti plno článků, tak na ně jukni.
  • Cvičení a vlastně jakýkoliv pohyb zdravému stylu jen pomůže. Nejlepší je běhání a posilování. Neváhej a zajdi do fitka.
  • Jak jsem již zmiňovala, rozpis. Můžeš si rozepsat cokoliv. Cvičení, jídlo, pitný režim a čas, který věnuješ lenošení (toho by mělo být minimum).
  • Můžeš říct i kamarádům o podporu. Určitě tě rádi podpoří a dají ti tuky a cukry z dohledu. Pokud máš doopravdy dobré přátelé, tak jim nemusíš nic říct a udělájí to sami od sebe.
  • A tenhle poslední bod jsem již napsala: jídlo z dohledu. Prostě měj doma jen zdravé jídlo. Občas (třeba jednou za měsíc) si můžeš zahřešit s pizzou nebo jiným tučným jídlem.

Plno lidí tvrdí, že nezáleží na stylu, prostě že se žije. Tahle teorie je lež a na nic. Životní styl rozhoduje o všem. To bude vše a závěrem řeknu, že nemá ani cenu se do toho pouštět, když nemáš silnou vůli, ale to už sis přečetla v prvním bodu.

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist