Domů Tělo & Zdraví Hubnutí Workout-odkud brát inspiraci ...

Workout-odkud brát inspiraci 5/5 (1)

0

Jasně, začne škola a nemáme na fitko čas. A proto vytáhneme karimatku na cvičení a odhodláme se něco pro sebe udělat. Koukneme na mobil a vybíráme něco, u čeho zároveň nezemřeme a zároveň to bude mít výsledky. Jenže-jak víme, že ta holka má ten zadek pravý? A bude to fungovat? Odkud tedy brát nápady na cvičení?

Na začátek bych chtěla říct, že se jedná o moje zkušenosti-kdokoli může mít jiný názor, zkušenosti, který já respektuji a ten „kdokoli“ mě ale musí respektovat také.

 

Pinterest

Hodně holek bere inspiraci z Pinterestu. Já tomu moc nedávám, jelikož vám často vyjdou jen určité cviky, nikoliv kolik za sebou, jak často… Navíc fotografie, jak by vaše tělo (poté, co dostatečně dlouho budete takto cvičit) jsou často dost nepravděpodobné-navíc nikdy nevíte, kdo s jakými zkušenostmi to tam dal a jestli opravdu budu mít poté tak krásné nohy jako paní na obrázku. Ale je to pin od pinu-existují i určitě fajn příspěvky, podle kterých jde efektivně cvičit.

 

YouTube

Tady už na rozdíl od Pinterestu vám ukazují, jak cviky provést (je ale někdy těžké cvičit a zároveň koukat, jak se jednotlivý cvik dělá). Také většinou znáte jak často a kolik. Dávejte přednost cvičícím lidem, než animacím. Také je důležité, koho sledujete-lepší jsou jednotliví trenéři, sportovci, kteří mají určité zkušenosti. Já například v Česku se tímto tématem zabývá kanál Bang!, Kateřina Kladivová či Péťa Elblová, v zahraničí je super například Pamela Rf, ale ta je spíše pro pokročilé. 

 

Apps

Já nejvíce používám aplikace-ukážou vám přesně jak dlouho, kdy ne, kdy jo, různé statistiky, přehledy, jak často cvičíte, spálené kalorie… Je to prostě jednoduchý, ale přehledný. Z různých recenzích na internetu se můžete dozvědět, zda to opravdu funguje. Aplikací opravdu mnoho, na jednu část těla, různé challenge všemožných cviků, zahřívačky na celé tělo… Za mě bestovní Female Fitness-Women Workout.

 

Ještě bych chtěla zmínit jednu věc-není dobré trénovat jen na jednu část těla. V těle by pak nerovnováha. Proto cvičte na celé tělo, i když třeba máte tlustá stehna a ploché břicho (například). A samozřejmě (jak vám určitě ze všech stran vtloukají) záleží také na jídle. To neznamená, že musíte držet hladovky, znamená to pravidelně zdravě jíst.

Budu vám držet palce, aby motivace na cvičení vydržela dlouho. Protože jen v dlouhém trvání cvičení dosáhne výsledků. A pokud máte tu správnou motivaci na workout, dokážete, že to, co chcete se může se stát realitou.

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.