Blendea směs superpotravin – jak to funguje a proč je to top přípravek na detoxikaci 4.2/5 (15)

Blendea – Hubnutí je posedlostí dnešní doby. Málokdo je se svou postavou spokojený, vždycky by se nám hodilo ještě nějaké to kilo shodit. Pokud se navíc vyskytne možnost, jak obohatit své tělo o živiny a minerály, které mu dodají energii, posílí imunitu a urychlí očistu organismu, tím lépe. Takovou možnost poskytuje zelený prášek Blendea. Je to směs superpotravin, z nichž každá o sobě je silná, ale v kombinaci tvoří opravdu nepřekonatelnou směs.

Co je Blendea?

Blendea je zelený prášek, který je složen ze 4 zelených superpotravin. Tento prášek se po zalití vodou stane nápojem, který můžete vypít jako takový, nebo prášek můžete přidat do svého smoothie. Protože jsem byla zvyklá si na snídani připravovat smoothie, nebyl pro mě problém Blendeu začlenit do své potravy. Prostě jsem si připravila smoothie jako obvykle a přidala jsem do něj doporučenou denní dávku Blendey, což je 1 až 2 čajové lžičky denně.

Smoothie je obvykle moje první jídlo dne, takže jsem splnila i základní podmínku, že Blendeu bychom měli užívat nalačno, protože pak je vstřebávání živin mnohem účinnější a rychlejší. Jedno balení vydrží na měsíc užívání a stojí 499 Kč. Nejlevněji ji koupíte přímo u výrobce ZDE.

Obsah Blendey

Už jsem naznačila, že Blendea je směsí 4 zelených superpotravin. Všechny tyto superpotraviny jsou jedinými složkami produktu a jsou vybírány tak, aby byly použity skutečně kvalitní složky, a to v Bio kvalitě. Obsah jednoho balení, které jsem si koupila, je 90 g. Pojďme se podívat na obsah Blendey a na to, kolik které složky je v ní obsaženo.

Mladá pšenice

Mladá pšenice tvoří 27 g celkové hmotnosti směsi, což je 30 %. Mladý ječmen obsahuje vitamín B a řadu živin – železo, vápník, hořčík, měď, zinek a stopové množství lithia.

Zelený ječmen

Tato superpotravina je obsažena v podílu 30 % na celkovou hmotnost směsi (27 g). Zelený ječmen pomáhá při detoxikaci organismu, což má za následek více energie.

Spirulina

Spirulina tvoří 20 % směsi, což je v přepočtu na jedno balení 18 g. Do směsi je přidána hned z několika účinků. Dokáže zlepšit prokrvení všech částí těla, takže pokud vás trápí studené ruce a nohy, rozlučte se s nimi. Slouží také jako zdroj energie, protože obsahuje bílkoviny. Mimo to obsahuje také vlákninu, která je výborným pomocníkem při hubnutí – upravuje trávení a zasytí na delší dobu.

Chlorella

Chlorela je obsažena v podílu 15 %, tj. 13,5 g. Chlorella má detoxikační účinky a široké spektrum živin, vitamínů, minerálů a dalších užitečných látek. Obsahuje chlorofyl a karotenoidy.

A pro svěží chuť… Máta!

Máta je přidána pro vylepšení celkové chuti, je jí opravdu jen málo – 4,5 g, což je 5 % podílu celého balení.

Jaké jsou výhody Blendey?

  • Při užívání Blendey jsem měla pocit, že konečně dělám něco pro své tělo. Vzhledem ke složkám Blendey vím, že přispívám své životosprávě a také že nepřímo bojuji proti vzniku různých nemocí včetně rakoviny. Skutečně jsem se po užívání Blendey cítila plná energie – jindy mi nepomohly ani dvě kávy dopoledne, abych se probudila.
  • Blendea neobsahuje lepek, což jako osoba trpící celiakií (nesnášenlivost na lepek) ocením. Když jsem se začetla do dalších vlastností Blendey, zjistila jsem, že ji mohou užívat jak vegetariáni, tak také vegani. To sice není můj případ, ale činí to Blendeu dostupnou pro další skupinu lidí. Dále neobsahuje ani laktózu ani přidaný cukr, takže je vhodná například i pro diabetiky.
  • Další věc, které jsem si po užívání Blendey všimla, bylo to, že mám mnohem krásnější pleť – bez akné, pupínků a zarudnutí. Moje pleť byla taková jasnější, hladší na dotek. Několik kamarádek se mě ptalo, jak to dělám, že se moje pleť tak změnila.
  • Společně s užíváním Blendey jsem měla více energie, takže jsem si občas šla zaběhat nebo jinak zacvičit. To a společně živiny v Blendey mi pomohly zhubnout a cítit se lépe.

A jaké jsou nevýhody Blendey?

  • Z uvedeného výčtu všech možných zdravotních přínosů by se mohlo zdát, že Blendea je všelék, který vyřeší všechny naše problémy. Není tomu tak, je potřeba mít na paměti, že se jedná o doplněk stravy, který nám sice může pomoci v tom, doplňovat živiny, ale zcela nenahradí plnohodnotnou stravu, jakou je zelenina, ovoce, bílkoviny atd.
  • Jako nevýhodu, a to skutečně jen proto, abych sem něco mohla napsat, uvádím, že je škoda, že Blendeu nesmí užívat těhotné a kojící ženy (a samozřejmě děti do 3 let). Není to tím, že by Blendea byla pro tuto skupinu nějak nebezpečná, jedná se ale o obecné doporučení, protože jednotlivé složky potřebují ještě prozkoumat, abychom zjistili, že jsou pro těhotné a kojící ženy bezpečné.
  • Jako nevýhodu bych brala chuť Blendey, která je sice vylepšená mátou, i tak se ale nemůžu zbavit pocitu „rybiny“, když piju Blendeu samotnou. Obvykle si ji ale přidávám do smoothie, takže pro mě nepříjemná chuť je překrytá.
  • Četla jsem o možných alergických reakcích, ale sama jsem se při užívání s ničím takovým nesetkala.

Shrnutí

Blendea je přípravek pro každého, kdo se snaží žít zdravě. Ve snaze vylepšit své zdraví jsem si už dříve kupovala zelené prášky, jako je spirulina nebo zelený ječmem – ale vždycky každý zvlášť. Je dobré, že někoho napadlo spojit všechny užitečné prášky do jednoho. Já si tak nemusím vybírat, který z nich je pro mě nejlepší, ale jednoduše budu užívat všechny. Pokud tedy chcete udělat něco pro své zdraví, je Blendea jedním z nejlepších výrobků pro vás. Nejedná se o žádnou chemii, jako je tomu u ostatních výrobků.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist