Domů Krása & Péče Pleť Černé tečky na tvém nose budou minulostí ...

Černé tečky na tvém nose budou minulostí 5/5 (3)

0

Hledáš rychlý způsob, jak vyčistit pleť od černých teček, mastnoty a akné? Dnes se s tebou podělím o můj malý zázrak, který mám v koupelně na poličce. Je jím poměrně nová slupovací maska na černé tečky, kterou jsem nedávno vyzkoušela.

Co jsou černé tečky vlastně zač?

Černé tečky se mohou tvořit v oblasti celého obličeje, nejčastěji ale vznikají na nose. Tudíž, jako naschvál, na tom nejviditelnějším místě. Přirozeně produkovaný maz ucpává póry a následně vzniká pupínek či tečka.

Černé tečky na kůži tedy nezpůsobují nečistoty usazené zvenku, jak sis možná myslela. Neustálým mytím obličeje mýdlem si proto nepomůžeš. Kůže by o to rychleji vysychala, což by zapříčinilo ještě větší produkci kožního mazu.

Jak se tedy černých teček zbavit a mohu je jednoduše vymačkat – ptáš se? Mačkání rozhodně nedoporučuji. Občas jsem i já prostě neodolala a nějakou tu tečku vymáčkla. Nikdy se to ale nevyplatilo. Tečky se udělaly znovu, pór se mi zanítil a bylo to ještě horší. A to jsem je mačkala napařené a přes kapesník. Takže je třeba zkusit něco účinnějšího!

Co umí pleťová maska Pilaten?

slupovací pleťová maska na černé tečky v obličeji

Pleťová maska Pilaten je původem z Asie. Pro čištění využívá aktivní bambusové uhlí, extrakt z ovsa, z rozmarýnu a měsíčku lékařského a dále vitamín A, E a B5. Jak vidíš, celá spousta aktivních látek, která tvou pleť vyčistí, vyživí a zregeneruje. Já si o ni řekla k svátku a můžu doporučit. Masku jednoduše naneseš na T-zónu obličeje. Nemusíš moc, stačí, aby všude byla stejná vrstva,  pak se bude lépe sloupávat.  Navíc po sloupnutí na masce uvidíš, jaké nečistoty tvá pleť skrývala. Nicméně před tím by měla na pleti  působit 15-20 minut.

Pleťová maska tě zbaví černých teček i nudy

Masku Pilaten si užiješ od začátku do konce. Už její nanášení tě bude bavit. Nanášej buď štětečkem, nebo klasicky prsty. Maska je černá, a proto leckoho vystrašíš, když vyjdeš ven z koupelny. :-) Ale nenech se rušit, čistá pleť je nanejvýš důležitá pro tvé nejbližší rande. Přece  nechceš, aby tvůj kluk při pokusu o polibek spatřil tvůj černými tečkami posetý nosík.

Jaké výsledky můžeš očekávat?

Už po první aplikaci můžeš pozorovat, že je tvá pleť zářivá, vyčištěná a krásná. Při doporučeném používání masky 1-2x týdně ti celá tuba (60g) vydrží dlouho. Masku Pilaten však můžeš otestovat i s menšími jednorázovými plastovými pytlíky, které tě vyjdou levněji.

Víš, že krásná a zářivá pleť je to první, čeho si všichni všimnou? Pokud ji budeš mít pořádně vyčištěnou a sjednocenou, nemusíš používat ani make-up.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.