Co je dobré koupit v povánočních slevách? Zatím bez hodnocení.

Určitě jste si už všechny všimly, že povánoční slevy, jsou v plném proudu. Já jsem nedávno vyrazila na nákupy (po úspěšné zkoušce, ale co – šla bych, i kdyby byla neúspěšná) a nestačila jsem se divit, jaké pěkné věci se dají pořídit za relativně nízké a občas až směšné ceny.

Co se týče nakupování, určitě je super v povánočních slevách nakupovat věci na zbytek zimy a na příští zimu. Věci jako kabáty, šály, často i zimní boty jsou o dost zlevněny.Dobrý příklad se mi stal nedávno – rozhodla jsem se, že si koupím kabát, protože jsem už jeden měla přímo v obchodu vyhlídnutý, rozhodla jsem se jít tam a prostě ho koupit za plnou cenu (co kdyby byl náhodou vyprodaný). Byla jsem z něj nadšená, ale když jsem po Vánocích šla prohlédnout obchody, na ten samý kabát byla skoro poloviční sleva, což mě trošku překvapilo, protože jsem si říkala, že se určitě do té doby vyprodá. Teď mě samozřejmě mrzí, že jsem nepočkala, ale poučila jsem se a příště raději na věci, které hned nepotřebuji počkám do slev a výprodejů.

Druhá věc, kterou bych chtěla zmínit, je, aby sis dávala pozor na to, zda věc, kterou si ve slevě kupuješ, skutečně potřebuješ a jestli je vážně ve slevě. Znám spoustu dívek a žen, které si něco koupí jen proto, že je to zlevněné a když to přenesou domů, zjistí (například u oblečení), že to vlastně nemají kam nosit, nebo s čím zkombinovat – to je vyhazování peněz a k tomu byl slevy rozhodně využívat neměla. Také jsem už zažila pár případů, kdy jsem koukala na krásné džíny, které stály okolo 900 Kč a když jsem je viděla příště, stály 950 a měly velkou cedulku sleva – prodejci se často snaží nalákat, ale ne vždy je to pravda, s tím je také potřeba počítat!

Jedna z věcí, které když řeknu, tak na mě všichni koukají velice překvapivě, je ta, že často se v takových slevách a i při takových příležitostech, dají nakupovat věci, které zrovna ihned nepotřebuješ, ale určitě je využiješ v budoucnu. Skvělým příkladem jsou právě plavky. Nejen, že můžeš často najít krásné modely za poměrně slušné ceny, navíc tak můžeš chytit i dřívější kolekce. Pro příklad – taková kolekce plavek 2013 už je ve spoustě obchodech – hlavně na internetu (např. e-shop Dianka.cz a Plavky 2013) a tak si můžeš pohodlně a s předstihem vybírat z nové kolekce.

Plavky Gloria z www.krasnepradlo.cz

 

Já sama mám povánoční výprodeje hrozně ráda a v tomhle období dokážu nakoupit spoustu věcí, které se mi líbí a na které čekám, až se dostanou do slevy. Určitě v příštích dnech se můžete těšit na nějaké články do osobních zápisků, kde ráda ukážu, co nového jsem pořídila! :)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

6 komentářů

  1. SUPER ČLÁNEK – JAKO VŽDYCKY! :)

  2. :) pekný článok, teším sa na tie ďalšie :)

  3. Hezký článek, souhlasím s tebou, pár dní po Vánocích jsem si koupila tričko ve slevě za 229Kč a dnes jsem ho viděla o stovku levnější.

  4. Ještě abych měla peníze no :/..Včera jsem si koupila podprdu ale ještě kamosce dluzim stovku, takze jako ted mam asi jen 20 kč.Kde ty furt bereš peníze?!! :D o.O

  5. (^^) Fraise Massepain

    No…rodiče „jsou proti slevám“…prostě oni kupují v ten moment, když něco potřebují-„né…mami, nemám boty na tábor…teď je sleva“-ne, prostě by je koupili před táborem sleva nesleva!:-/

  6. Téda Mers, jsem ohromena z tvých nápadů.. Já jsem byla po Vánocích v Terranově a měli tam skvělé oblečení za směšné ceny :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist