Čtenářky píší: Srpnové téma + info o psaní Zatím bez hodnocení.

Tak anketa dopadla, tak jak dopadla a i když výsledky byly velice vyrovnané,  jako srpnové téma jste určili:

Riziko sexu: Potrat

 

Tohle téma je hodně otevřené, můžete napsat cokoliv jen vás napadne. Články pěkně prosím pište v MS Word (je jedno zda 2003 nebo 2007 – pokud by s tím byl problém, stačí se ozvat) a posílejte do 19.8. na email: Mersmerize@seznam.cz a do předmětu napiš Čtenářky píší.

Do samotného emailu uveď jméno/nick, pod kterým článek uvedu a tvůj věk. Pokud máš blog a chceš ho u článku mít napsaný, tak připiš i jeho adresu.

Jaké jsou podmínky psaní? Samozřejmě se článek musí týkat tématu, nebudu zadávat přesný rozsah – samy vidíte, jak dlouhé články průměrně píši já, takže se snažte to rozvést ne na dvě věty, ale alespoň na pár odstavců. A znovu pěkně prosím – čtěte po sobě! I v tom se odráží kvalita autora a i když chápu, že každý udělá chyby (já je dělám denně), snažte se vyhnout ošklivým hrubkám a nelogickým souvětím.

Dále Vás taky všechny žádám, aby jste články nekradly! Chci originální článek, spešl vymyšlený pro můj blog – takže nechci, aby byl zveřejněný kdekoliv jinde (až po vložení příspěvku na můj blog si ho můžeš dát na svůj). Je to hlavně kvůli tomu, abych jednoduše zjistila, zda jste článek nevzali z jiného serveru, takové články totiž rozhodně nestrpím.

Zaslané články si projdu samozřejmě všechny do jednoho. Je možné, že se mi bude líbit víc než jeden článek, v tom případě jich zařadím víc. Pokud budou články delší, nebo se ti povede jen určitá část textu, je možné, že ji také zveřejním. Nebudu však pozměňovat myšlenku celého článku – o tu přece jde.

Na vymýšlení, psaní a poslání článku máte přesně týden a čím víc textů mi přijde, tím budu šťastnější. Ráda si přečtu vaše názory.

A pokud tvůj článek neuveřejním? Žádný strach, možná ti sedne jiné téma:)

Mějte se krásně a přeju spoustu kreativity při psaní

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 komentářů

  1. môžem sa opýtať? :-) je nejaká šanca že bude zverejnený aj článok v slovenčine? :-) niekedy budem asi chcieť aj ja prispieť (možno nie práve tento mesiac), tak len že či nebude problém keď to nebude v češtine…:-)

  2. Jsem ráda, že je toto téma – hlasovala jsem pro něj. Zajímá mě co na to ostatní napíšou… ale obávám se, že já na to asi nebudu schopná nic napsat, ale pokusím se něco stvořit tak uvidím nu :)

  3. Tak už jsem se o něco pokusila :D

  4. ách jo já chtěla to třetí ale už nevím co to přesně bylo :D

TOPlist