Domů Rodina & Škola Čtenářky píší Online psí škola – top škola pro vašeho psa ...

Online psí škola – top škola pro vašeho psa 5/5 (10)

1

Jsi hrdou majitelkou psího mazlíčka a byla bys ráda, kdyby tě poslouchal nejen na povel „jídlo“? Chceš mít vedle sebe bezproblémového kamaráda, který ovládá i další povely? Máš čerstvý psí přírůstek v rodině nebo máš nějaký problém s výchovou svého pejska? A hlavně, chceš svého čtyřnohého miláčka vychovat s láskou a porozuměním?

Pak tě bude možná zajímat, že existuje online kurz Psí škola. Online psí škola je jednoduchá možnost, jak zvládneš i ty vycvičit svého pejska z domova.

nejlepší škola pro vašeho psa

Já jsem se na jejich stránkách dozvěděla nejen spoustu zajímavých informací o našich psích kamarádech, ale také jsem se rozhodla tento kurz vyzkoušet. Navíc je to online, takže ideální i pro časově vytížené páníčky. Líbí se mi hlavně jejich přístup, žádné praktiky většiny cvičáků – škubání vodítkem apod., ale důraz na  pozitivní vztah s pejskem.

Tady je první zajímavý fakt: Je vědecky dokázáno, že vychovaný pes je mnohem šťastnější než pes nevychovaný, který je často okřikován a trestán. Můžeš svému pejskovi dopřát svobodu a vychovat ho tou nejsnadnější cestou.

Socializace pejska je základ úspěchu

Druhým zajímavým faktem je, že socializace malého pejska je důležitá podobně jako u mladých lidí. Je to proces, kdy si štěně osvojuje a rozvíjí základní dovednosti a učí se různého typu chování, v závislosti na zkušenostech a situacích, se kterými se setká během socializačního období. To probíhá velmi intenzivně do 15. týdne života štěněte, výrazně také do cca 1 roku života. Do 7. týdne věku štěněte probíhá fáze, kterou nazýváme obdobím vtiskávání. Štěně získává první zkušenosti se svým okolím. Odehrává se ještě u matky – feny a je ohromně důležitá. Štěně zjišťuje, kdo je a kam patří, učí se základní principy komunikace ve smečce, zjišťuje, jak ovlivní svým chováním chování ostatních (když například kousne). Socializovat lze i staršího pejska, ale u štěněte je to jednodušší. Kompletní návod pro správnou socializaci pejska najdeš také v kurzu Online psí škola. 

 

 Životním posláním psa je tvoje štěstí a  zdraví.

Online psí škola také doporučuje spaní s tvým pejskem. Dalším zajímavým faktem totiž je to, že samotná přítomnost psa je léčivá – asi budeš znát canisterapii – terapii psem. Tvůj pejsek na energetické úrovni neustále pracuje na tom, abys byla zdravá a šťastná. Ve spánku tvůj pejsek pracuje na tom, aby tvé čakry fungovaly tak, jak mají a otevírá tvé srdce.

 

Nauč se rozumět řeči svého psa

Při výcviku je nejdůležitější, aby ti pes věřil. Ztráta důvěry je přitom nejčastějším následkem špatných výcvikových metod. S kurzem Psí škola online máš jistotu, že:

 • Tě nebudou nutit k žádným nátlakovým metodám

Škrtící obojek ani škubání vodítkem opravdu nepomáhá.

 • tvůj pejsek bude mít dostatek času na naučení povelu

Každý pes je originál a každému trvá učení jinak dlouho. 

 • Nenaučíš se jen slepé povely, které pes přestane plnit při prvním problému

Můžeš se naučit, jak se psem „mluvit“.

Povel si tak snáze zapamatuje, bude ho bavit a výcvik pro vás bude rychlejší. 

 • Pokud vám něco nepůjde, individuálně ti poradí

Odpověď od jedné z nejlepších cvičitelek psů obdržíš do několika minut.

JAK TO PROBÍHÁ?

 • V pohodlí domova

Takže když máš čas a dobrou náladu. Nezdržuješ se dojížděním. Kompletní návod dostaneš přístupný na PC nebo chytrém telefonu a tabletu. 

 • S okamžitými výsledky

Vycvičit psa za minutu nejde, získat si jeho pozornost ano. A to je první krok k úspěchu.

 • S pozitivním přístupem

Tahle výchova je jiná než drezury na cvičáku. Žádný křik, žádný nátlak, žádné čekání, až na vás přijde řada.

 • Tobě na míru

Neřídíš se tím, „co by pes měl umět“, ale tím, co opravdu zvládá. Nikdo na vás netlačí.

 • Přístup na jeden rok

Přístup ke kurzu máš na dobu jednoho roku, což je opravdu dostačující. Při správném postupu můžeš mít za 2-3 měsíce doma vychovaného pejska.

 • Se zkušenými cvičitelkami

Autorky kurzu jsou profesionálky ve svém oboru. Jsou připraveny vám s čímkoliv a kdykoliv zdarma poradit. Jsou to dvě sympatické dámy, Veronika a Zdeňka.

Veronika a její psi Akim a Merlin

Úžasná slečna, která se rozhodla zasvětit psům celý svůj život

Veronika je obyčejná slečna s neobyčejnými psy. Starší Akim umí přes 130 cviků, pravidelně vystupují na akcích, pořádají semináře a tréninky a tvoří instruktážní videa na Youtube, která každý měsíc čítají 300 000 zhlédnutí. A to už je něco! 

VÍCE INFORMACÍ

Zdeňka Koldová

Srdečná žena, která pracuje se psy více než 20 let.

Před několika lety Zdeňku postihla mozková příhoda, ochrnula na půl těla a postupně přišla i o zrak. Díky psům měla Zdeňka motivaci bojovat a vrátit se domů. To se jí nakonec povedlo a díky svému vodícímu psovi může dnes fungovat bez pomoci druhé osoby. Zdeňka se věnuje psům a canisterapii už 20 let a je opravdu úctyhodné, co spolu dokážou.

Můžeš se těšit, že po absolvování kurzu :

 • budeš mít psa, kterého můžeš pustit kdykoliv na volno, protože přijde na první zavolání.
 • nemusíš se stydět před ostatními pejskaři, protože tvůj pes ovládá všechny základní povely.
 • výcvik si užíváš ty i pejsek a těšíte se na každou další lekci.
 • tvůj pejsek s tebou plně spolupracuje, protože má v povelech jistotu, zná hranice a věří ti.

Výcvikový kurz je ve formě online video lekcí a je rozdělen do dvou základních výukových předmětů – teorie a praxe (19 lekcí):

[highlight]1. předmět – Pozitivní výcvik psa[/highlight]

Předmět obsahuje:

 • 10 video lekcí, které ti ukážou, jak pozitivně a co nejjednodušeji naučit psa základní povely.
 • Doprovodné rady a tipy: Někdy pejsek nereaguje tak, jak očekáváme. Proto u lekcí najdeš více způsobů, jak povel naučit a jak předejít budoucím problémům.
 • Podrobný písemný návod: Každá lekce je doplněna podrobným písemným postupem a informacemi, které ve videu nezazněly.
 • Vše důležité na jednom místě: Klíčové věci jsou připraveny v pdf ke stažení, aby sis je mohla vytisknout a mít vždy po ruce. 

[highlight]2. předmět – Psí řeč[/highlight]

Znalost psí řeči je zásadním krokem k tomu, aby k tobě pes získal důvěru a uznal tě jako schopného vůdce, kterého nejenže musí, ale chce poslouchat.

Předmět obsahuje:

 • 9 textových lekcí, ve kterých se naučíte svému psovi rozumět. Pochopíte, co vám pes svým chováním říká, a zjistíte, jak na jeho gesta vhodně reagovat. 

VÍCE INFORMACÍ

Cílem kurzu je naučit tě komunikovat se svým psem, vychovat ho a vytvořit z vás nerozlučnou dvojici. Budete s pejskem spolupracujícími partnery, nikoliv dvě samostatné jednotky. Můžeš se naučit pochopit psí řeč i myšlení a pes v tobě uvidí vůdce, kterému věří a následuje ho. Vychovaného pejska si můžeš vzít všude s sebou, protože poslouchá na slovo.

A navíc si cvičení užíváte: Pes proto, že má zábavu, ty proto, že vidíš výsledky ?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

Diskuze je uzavřena.