Domů Rodina & Škola Čtenářky píší Čtenářky píší: Vyber listopadové téma Zatím bez hodnocení.

Čtenářky píší: Vyber listopadové téma Zatím bez hodnocení.

15

Před dvěma (už skoro třemi) měsíci, tu byl nový typ článku, který jsem nazvala Čtenářky píší a spočívá v tom, že se dohodneme nebo já určím jedno téma, na které mi budete moci posílat svoje články, rady nebo názory. Opět tedy přicházím s novými tématy, které si budete moci vybrat v anketě a hlasovat pro ně.

1. téma: Jak se učit?

Téma, které je podle názvu naprosto jasné. Vybrala jsem ho hlavně proto, že před pár týdny začala škola, už se píší písemky a ráda bych si přečetla vaše rady a doporučení, jak se třeba učíte vy a co vám při učení pomáhá. Článek můžete pojmout buď přímo zaměřený na sebe „Jak se učím já“, nebo obecné rady – záleží jen na Vás.

2. téma: Vánoční nakupování

Další jasně vymezený článek, který se určitě bude hodit. Pomalu se blíží Vánoce a i když je teprve konec října, téma jsem zařadila, protože vaše články budu uveřejňovat v polovině (nebo ke konci) listopadu, kdy už často začíná panikaření „Nemám žádné dárky“ a „Co mám koupit“? V článku se můžete rozepsat o čem je libo na téma Vánoční dárky – jaké máte v plánu nakupovat vy, co se podle vás hodí členům rodiny, příteli, kde dárky nakupujete, kdy je nakupujete, kolik peněz Vás dárečky stojí – opět záleží jen na autorce, jak článek pojme.

Mezi těmito dvěma tématy se můžete rozhodnout a hlasovat pod článkem pro to, které se Vám více líbí. Anketu ukončím 1. listopadu (úterý) a informuju Vás, jak to dopadlo, kam články poslat a zopakuji pravidla.

[poll id=“14″]

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekDokonalé šaty pro plesovou sezónu
Další článekNakupuj levně na eBay
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

15 KOMENTÁŘE

 1. ani jedno, vsude vidim clanky o tom jak se ucitu, vanocni darky jsou lepsi ale je to invidualni , me by se libil clanek s inspiraci podzimni mody :), nejakych botek, kabatku apod.:) nejaky podzimni LOOK !

  • Vím:) Ale mám teď spoustu práce se školou a s upravováním nového webu, takže mi nezbývá čas, domů se vracím pozdě, učení apod. Ale už mám nějaké připravené, takže se tu zanedlouho objeví, buď tady nebo na nové stránce:)

 2. No já bych byla ráda kdyby jsi napsala o nakupování i o učení oboje se hodí;)

  • Nebudu to psát já, ale po vybraní tématu, kdo bude chtít – slečny mi budou posílat témata (proto „čtenářky píší“) a o učení už tu článek je:)

 3. To je těžké. Nevěděla jsem co mám dát.
  Ale nakonec jsem hlasovala pro vánoční nakupování

 4. Já sem hlasovala pro „jak se učit“ protože to by mě fakt zajímalo :d moc mi to nejde, zrovna jsem dostala 5ku z němčiny a to sem se na to docela učila. Ale jak to tak zatím vypadá, zvítězí vánoční nakupování. Kdyžbych nepotřebovala vědět, jak se učit, taky bych hlasovala pro vánoce :D

  • Píšeš pozdě – anketa už byla ukončena a teď už jen vybírám poslané texty na vánoční nakupování. Po víkendu by se to tu mělo objevit:)

  • Tak to je škoda, já tvé stránky totiž objevila teprve včera – a tak se ještě moc neorientuju:). Skočila mi reklama na tento článek, tak jsem reagovala a nedávala jsem pozor na datum vydání.
   Ale líbí se mi tady, rozhodně budu další stálá čtenářka:)

Diskuze je uzavřena.