Domů Tělo & Zdraví Hubnutí Cvičíme s youtube IV. Zatím bez hodnocení.

Cvičíme s youtube IV. Zatím bez hodnocení.

17

Čtvrtý díl mého malého speciálu Cvičíme s youtube je tady, i když dneska jen velice krátce a snad i stručně. V poslední době se totiž snažím připravit na léto, na plavky a alespoň trošku si formovat postavu. Navíc, když je cvičení zábavné, rychlé a hlavně – účinné, většinou mě to i baví a když se nudím, snažím se třeba si na chvilku zacvičit. Samozřejmě nikdy ze mě nebude sportovkyně a nikdy nebudu vypadat jako kulturistka, ale i tak mám ze sebe hned lepší pocit, když si zacvičím podle nějakého videa.

Naposled jsem tu mluvila o dřepech a výzvě, pod kterou jste mi psaly, že to určitě vyzkoušíte. Jak jste na tom? Zkoušíte? Já měla tu smůlu, že jsem pár dní po tom, co jsem „challenge“ začala, rychle skončila – skončila jsem totiž v nemocnici a tam by na mě asi koukali dost divně, kdybych s kapačkou začala dělat stovku dřepů! Takže jsem to odložila a řekla si, že  začnu později (mám v plánu začít v pondělí, když už budu mít konečně klid na Jillian a nějaké ty dřepy).

Mezitím jsem na youtube našla jedno cvičení, které se s dřepy dá suprově prokládat u toho, kdo se nechce zaměřovat jen na nohy a zadeček, ale taky na cviky na břicho. Popravdě – mít extrémní svaly na břiše mě nijak neláká, ale je to rychlé, cvičí se mi s tímhle videem moc dobře, je krátké a dá se to v pohodě zvládnout. Navíc podle výsledků, které jsem viděla na různých webech, je to fakt super a dokáže to moc pěkně formovat bříško.

Video přikládám, doufám, že Vás bude bavit tak jako mě a možná se Vám tím třeba trošku zpevní břicho, protože já to na léto nutně potřebuju (když nad tím tak přemýšlím, potřebuju zpevnit každou část těla, želé není má oblíbená tělesná modifikace:D) P.S.: Na youtube je i level 2. 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekPerfektně i příšerně: Legíny (+ nová kolekce YP)
Další článekDubnová giveaway: Essence Hair dye powder
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

17 KOMENTÁŘE

 1. ahojda, tak to video na youtube vypadá fakt dobře. a těch 30 vteřin je jako na odpočinek? to asi začnu ráno cvičit… :o))) 8 minutek mě nezabije, když vstanu dřív :o)

 2. Já teď ty dřepy cvičím a už budu skoro končit. Video vypadá dobře, břicho zpevnit potřebuji.

   • jo, to vím, že 8 minut. ale jak dlouho, než půjdu na level dva, spíš takhle jsem to myslele. nebo zda to je jedno…

 3. Jo na tyhle videa jsem narazila taky před pár týdny a zrovna tohle na břicho cvičím. S dřepama jsem začala včera a k mému překvapení jsem těch 50 opravdu zvládla jedním tahem:D, tak to snad trpělivě dotáhnu až do konce!. Od těch 60 dřepů to asi začnu také prokládat tím cvičením na břicho:).

 4. já něco podobného cvičila, vydržela jsem to asi měsíc a nezpevnilo se ani prd :D nevím příjde mi, že takhle by člověk musel cvičit rok aby to k něčemu bylo.

 5. Já jsem dřepování začala, bohužel už tam po deseti dnech mě strašně začaly bolet kolena a u dvacátýho dne jsem radši přestala, protože ta bolest, to bylo fakt hrozný :/ ještě teď mi pořád křupou a bolí :(( snažila jsem se to cvičit podle návodů, nedávat kolena před špičky a tak… myslíš, že se to někdy srovná, nebo že jsem si odrovnala ve čtrnácti kolena na celej život? :((

 6. Ahoj, myslíš, že je k něčemu dělat místo tohoto kratší cvičení pro ženy? :) Toto by můj špek asi neutáhnul… :D

 7. Holky, nerada vám kazím radost, ale mě tohle vůbec nezabralo. Dostala jsem se tuším do levelu 3 nebo 4 a vůbec žádná změna. Cvičila to i kamarádka a taky nic, její kluk taky nic, takže nevím.

 8. Já cvičení s YT miluju! Je to v pohodlí domova a našla jsem si taková videa, která mi má kondice umožňuje zvládnout :D navíc bych se strašně v posilovně styděla a nevěděla bych, co tam dělat….taky jsem o jednom 30 denním programu psala na svém blogu takový seznamovací článek, až ho docvičím, určitě sepíšu něco podrobnějšího :)

  http://secretofsparkle.blogspot.cz/

 9. Cvičení s youtube videii je zábavné. A tohle je navíc HD, pustit na televizi, otevřít okno a do toho :-)

Diskuze je uzavřena.