Dárek pro ségru, nejlepší kámošku? Originální vtipné tričko! Zatím bez hodnocení.

Již minimálně 2-3 týdny se to všude začíná hemžit sněhovými koulemi, vyobrazeným Santa Clausem a nápisy „Marry Christmas!“, tak na mě momentálně působí Anglie. V pondělí jsme dokonce se spolubydlícími v kuchyňce postavily vánoční stromeček! No a mě se začala zmocňovat panika, že letos nemám vymyšlený ani jeden dárek! Jestli jste ve stejné situaci, mohl by vás tento článek inspirovat. Protože si představíme dárek, který objednám pro sestru a nejlepší kamarádku – originální, vtipně navržené tričko!

Ano, většinou platí, že s výběrem oblečení pro druhé bývá problém. Tedy, jedná-li se o mladé lidi. Málokdo dokáže přesně odhadnout styl jiného člověka. Ovšem, to se netýká triček s vtipnými obrázky a texty! Navíc, taková trička si sami můžete vymyslet a navrhnout!

Firem, které tuto možnost poskytují, je hned několik. T-shock.eu, PotiskNaTricko.cz, či Shirtinator. Já se po částečném prozkoumání možností rozhodla pro firmu T-shock (http://www.t-shock.eu). Důvodem byla o cca 150Kč nižší cena oproti konkurenci, ale i možnost větších uprav textů a větší výběr tvarů a typů triček. A jdeme se na to podívat.

Tričko pro nej kámošku

Začnu dárkem, který jsem vytvořila pro svoji nejlepší kamarádku, protože tam byl směr jasný, chtělo to jen nápad. Kamarádka se jmenuje Lenka a má již cca 4 roky přítele, se kterým žije. Věta „To je hňup“, „To je pako“, nebo „To je takové čuně“, je v rámci konverzací o příteli na denním pořádku. Jenže jak vyobrazit, nebo popsat hňupa, nebo pako? Zvolila jsem tedy třetí možnost. Výsledek se mně osobně líbí a myslím, že mluví za všechno :) Však posuďte samy!

Lenka

Tričko pro ségrušu

S výběrem a nápadem pro sestru to bylo už trošku složitější. Přemýšlela jsem nad tím celkem dlouho, pak mi došlo, že často jsme se spolu zastavovaly nad stylem některých slečen, lidově přezývaných „BARBÍNY“. Z toho jsem také vycházela, a nakonec jsem se nechala inspirovat obdobným tričkem, které jsem kdysi dávno viděla v zahraničí a posléze jsem celkem litovala, že jsem si jej nekoupila. Co myslíte, je to výstižné? :)

renda

Pokud i vy tedy holky přemýšlíte nad tím, co sourozenci, nebo někomu z kamarádů koupit k Vánocům, vytvořte jim dárek, který bude reprezentovat i kousek vás samotných! Tričko bude originál v každém ohledu a obdarovaný to rozhodně ocení! :)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist