Domů Trendy & Fashion Módní tipy Dárek pro ségru, nejlepší kámošku? Originální vtipné tričko! Zatím bez hodnocení.

Dárek pro ségru, nejlepší kámošku? Originální vtipné tričko! Zatím bez hodnocení.

0

Již minimálně 2-3 týdny se to všude začíná hemžit sněhovými koulemi, vyobrazeným Santa Clausem a nápisy „Marry Christmas!“, tak na mě momentálně působí Anglie. V pondělí jsme dokonce se spolubydlícími v kuchyňce postavily vánoční stromeček! No a mě se začala zmocňovat panika, že letos nemám vymyšlený ani jeden dárek! Jestli jste ve stejné situaci, mohl by vás tento článek inspirovat. Protože si představíme dárek, který objednám pro sestru a nejlepší kamarádku – originální, vtipně navržené tričko!

Ano, většinou platí, že s výběrem oblečení pro druhé bývá problém. Tedy, jedná-li se o mladé lidi. Málokdo dokáže přesně odhadnout styl jiného člověka. Ovšem, to se netýká triček s vtipnými obrázky a texty! Navíc, taková trička si sami můžete vymyslet a navrhnout!

Firem, které tuto možnost poskytují, je hned několik. T-shock.eu, PotiskNaTricko.cz, či Shirtinator. Já se po částečném prozkoumání možností rozhodla pro firmu T-shock (http://www.t-shock.eu). Důvodem byla o cca 150Kč nižší cena oproti konkurenci, ale i možnost větších uprav textů a větší výběr tvarů a typů triček. A jdeme se na to podívat.

Tričko pro nej kámošku

Začnu dárkem, který jsem vytvořila pro svoji nejlepší kamarádku, protože tam byl směr jasný, chtělo to jen nápad. Kamarádka se jmenuje Lenka a má již cca 4 roky přítele, se kterým žije. Věta „To je hňup“, „To je pako“, nebo „To je takové čuně“, je v rámci konverzací o příteli na denním pořádku. Jenže jak vyobrazit, nebo popsat hňupa, nebo pako? Zvolila jsem tedy třetí možnost. Výsledek se mně osobně líbí a myslím, že mluví za všechno :) Však posuďte samy!

Lenka

Tričko pro ségrušu

S výběrem a nápadem pro sestru to bylo už trošku složitější. Přemýšlela jsem nad tím celkem dlouho, pak mi došlo, že často jsme se spolu zastavovaly nad stylem některých slečen, lidově přezývaných „BARBÍNY“. Z toho jsem také vycházela, a nakonec jsem se nechala inspirovat obdobným tričkem, které jsem kdysi dávno viděla v zahraničí a posléze jsem celkem litovala, že jsem si jej nekoupila. Co myslíte, je to výstižné? :)

renda

Pokud i vy tedy holky přemýšlíte nad tím, co sourozenci, nebo někomu z kamarádů koupit k Vánocům, vytvořte jim dárek, který bude reprezentovat i kousek vás samotných! Tričko bude originál v každém ohledu a obdarovaný to rozhodně ocení! :)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekJak dobře znáš svoje tělo? Díl třetí – klitoris
Další článekMé zkušenosti s nákupy na eshopu Miss A
Jmenuji se Martina a je mi 23 let. Původem jsem z Pardubic, ale zeptat se mě na cokoliv ohledně tohoto města, asi budu u většiny otázek tápat. Není to snad ani tím, že bych Pardubice neměla ráda, ba naopak, jako město pro život se mi líbí.. Ale vždy mne to více táhlo do zahraničí, poslední 3 roky především do Francie. V Pardubicích studuji univerzitu – ekonomické zaměření, a v budoucnu doufám, že vás budu ohromovat skrze marketingové kampaně pro nadnárodní společnosti :-) Touha po životě v zahraničí zapříčinila, že oficiálně jsem sice studentkou Pardubické Univerzity, ale momentálně studuji obor Mezikulturní obchodní komunikace v Anglii, ve městě Preston. Možná si nyní říkáte, že to je přinejmenším divné - tvrdím, že mě láká Francie, ale studuji v Anglii. Je to strategie :-) Ve Francii jsem již studovala před dvěma lety – na ostrově Réunion, což je de facto jedna z nejvzdálenějších částí Francie (nachází se u Madagaskaru). Tam se také hodlám příští rok za studiem vrátit, pěkně do tepla rovníkových oblastí. A snad již s anglickým titulem MA, který mi zajistí lepší pozici na tamním pracovním trhu. Na tomto ostrově bych totiž v budoucnu ráda žila. A co mě vedlo k přispívání na blog proslecny.cz? Lásku k psaní jsem objevila již před lety, ale co je důležitější, v přispívání na tento blog vidím smysl. Moje mládí („mládí“, zvláštní toto slovo použít bez toho, abych sama sebe chtěla označit za „starou“) bylo velmi bouřlivé, rodiče si se mnou užili, a já sama jsem se musela postupně najít. Což není proces jednoho dne, či týdne. Je to životní úkol na několik let! Díky tomu vím, jak moc to dá mladým slečnám zabrat, než mohou říci „Vím, kým jsem“ :-) A proto jsem tady, nechci být jen někým, kdo sem bude psát články. Naopak, ráda bych se stala Vašim parťákem v dobrém i zlém, kamarádkou, na kterou se můžete obrátit s každým problémem a víte, že Vás v tom nenechá…