Jak dobře znáš svoje tělo? Díl třetí – klitoris Zatím bez hodnocení.

zenske-partieCentrum ženina vzrušení se ukrývá v malém orgánu zvaném poštěváček. Je spousta možností, jak si s ním můžeš pohrát, jak docílit slastných pocitů, možná i dojít k orgasmu. Seznam se s ním důkladně, bude to tvůj nejlepší kamarád po zbytek celého života. Tvoje místečko, které ti vždycky udělá dobře :)

Kde se skrývá poštěváček

Poštěváček neboli klitoris je ta nejcitlivější část ženského těla. Je tady obrovské množství nervových zakončení a když se ho naučíš správně dráždit, zažiješ krásný orgasmus.

Co jsi možná ale ještě nevěděla je to, že klitoris je ve skutečnosti poměrně velký orgán, který má několik centimetrů a vede nejprve kousek nahoru a pak se rozdvojuje a vede dolů po stranách třísel pod velkými pysky. Je však celý schovaný pod kůží a ven kouká jen malá špička. I ta je však zabalená do kůžiček v místě, kde se nahoře setkávají malé stydké pysky.

co-je-klitoris

Navlhčení udělá klitorisu moc dobře

Pomůžou ti i obyčejné sliny, nebo možná už jsi vzrušená a dole trochu mokrá. Dobrým pomocníkem je I lubrikační olejíček, já mám ráda například tento, ten si totiž na rozdíl od slin zachovává svoji mastnotu a úžasně klouže na kůži. Nanes si pár kapek na prsty a masíruj poštěváček. Líbí? :) Můžeš druhou rukou trochu natáhnout kůži, ať špička poštěváčku více vykoukne ven.

Pohlazení, tlak, vibrace

Tvému klitorisu udělá dobře jak masáž tvými prsty (nebo partnerovým jazykem), tak i například to, když na něj přitlačíš a podržíš tlak. Co je taky neskutečně vzrušující, jsou vibrace. Ideální na to jsou vibrační vajíčka. Přilož vajíčko přímo na klitoris a zapni lehké vibrace. Začni opravdu jen jemnými, protože jakmile se bude tvoje vzrušení stupňovat, budeš potřebovat i zesílit stimulaci.

Děláš to nejen pro sebe

Pro kluky není snadné naučit se udělat holku. Někteří studují složité jazykové návody, jiní ti ho budou donekonečna necitlivě mydlit prsty a jsou kluci, kteří se tomu budou raději vyhýbat, protože se bojí, že selžou, že neví co s tím. Takže když se naučíš ho znát ty sama, vyzkoušíš si různé způsoby stimulace a budeš umět se sama udělat, můžeš mu to ukázat, naučit ho to. Je to takové stydlivé téma, chce to odvahu, důvěru a otevřenost, ale pak to stojí za to! Případně zkus dát partnerovi přečíst Manuál ke klitorisu.

Každopadně buď sama k sobě tolerantní, nesrovnávej se s ostatními. Pracuj na sobě pomalu a postupně. Nezlob se na sebe, když se ti nepodaří se udělat. Každá zkušenost tě posouvá blíže k tobě samotné.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist