Domů Sex & vztahy Kluci Jak mu vše říct ...

Jak mu vše říct 4.13/5 (31)

227

Článek na přání…. Říct klukovi co cítíš, nebo mu prostě a jednoduše vyznat své city a nehynoucí lásku je jedna z nejtěžších věcí v životě mladé slečny, co se vztahů týče. Určitě se bojíš, co když odmítne, co když se ti vysměje atd, tak jak tedy na to?

Pomaloučku, polehoučku

Nejdřív se postarej o to, aby o tobě vůbec věděl. Ví, že existuješ? Ne? Tak si na něj sežeň nějaký kontakt, snaž se s ním navázat řeč, poznat ho, říct mu i něco o sobě, až ho uvidíš klidně ho pozdrav, nebo se ho na něco nevinného zeptej (učebna, učitel, zájmy…)

Naznačuj

Než začneš vyznávat lásku zkus s ním flirtovat, piš si s ním, bav se s ním, zajímej se o něj, dej mu najevo, že víš, kdo je a že pro tebe není jen tak nějaký kluk.

Kde, kdy a jak?

Rozhodně mu city nevyznávej před davem spolužáků, před kamarády či někým takovým – budeš určitě ještě víc nervozní a jeho reakce může být naprosto odlišná od toho, jak by zareagoval, kdybyste spolu byli sami. Řekni mu to na místě, kde budete sami, budete mít dost času na vše, co bys mu chtěla říct, nebo s ním probrat. Vybírej místo, aby ses cítila příjemně…

Jemná, hezká slůvka

Nemusíš mu okamžitě vyklopit, že ho miluješ celým svým srdcem a chceš ho okamžitě za svého kluka – spíš ho to vyděsí… Používej místo fráze Miluju tě raději Mám tě ráda – což situaci určitě bude odpovídat více.

Přímá řeč?

Mnohem jednoduší je nechat to na něm, pozvat ho na rande, jít spolu do kina a počkat, jestli se k něčemu nebude mít sám. Třeba tě zkusí políbit, protože jestli to zkusí, tak máš po problémech s vyznáváním – udělá to v podstatě za tebe.

Co když odmítne?

Dobrá, je tu samozřejmě ta možnost… To si musíš připustit, musíš zachovat chladnou hlavu, rozhodně před ním neudělej scénu, nesnaž se ze sebe udělat ještě zajímavější. Pokud se toho, že odmítne tak bojíš, narovinu si řekni, že pokud se aspoň nepokusíš, tak ho třeba „klofne“ jiná a to by určitě byla škoda. Rozhodně mu lásku nevyznávej, když ani on ti nedává žádné známky toho, že se mu líbíš, je tu spíš ta možnost, že tě odmítne – samozřejmě, může být tak stydlivý, to už ho musíš poznat sama.

A co na závěr? Je krásné někomu říct, co k němu cítíš, ale pokud na to doopravdy nemáš odvahu, tak se jen snaž s ním aspoň navázat komunikaci, třeba se časem z toho vyvine něco více a on i přes to, že mu nic konkrétního neřekneš pozná, že ti na něm záleží…

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekDárky pro tvého přítele?
Další článekJak oživit styl – barevné kontaktní čočky
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

227 KOMENTÁŘE

 1. Ahoj .. fakt se mi líbí jeden kluk řekla jsem to ségře a kámošce ale stejně se bojím říct to jemu ! Stále mu naznačuju že se mi líbí na facebooku mu dávám na zeď různé věci jako třeba že je super a tak ale asi to nechápe dělá jakože nic . Problém je že se sním výdám maximálně jednou týdně ale občas je to třeba i měsíc .. Nevím jestli se mu taky líbím tak mu kámoška napsala od ní z facebooku že jí psala jedna holka že se mu líbim a jestli je to pravda .. on ale neodepsal .. ='( Každou noc se mi o něm zdáá ..

  • tak to samé mám já jenže já nemám segru a ni brachu tak jen mámě jsem to řekla a best friends a víš co udělej nevšímej si ho a řěkni své kamošce ad do no děla jako že nikolko tvoje kamoška mu mluvi tomu chalanovy hej ty chceš nikolku a ty nedělej nic a on se ti vycpe jen se trochu lepe oblikej a všímej si kluku jeho kamaradu a ad chodi s vami a mluv oněm ale jiním menem a pak si ho všímej a půjde to samo

  • Ahoj znám se z jedním klukem už rok vždy když mi zase odejde TK si zase přeju a bi tu bil semnou vždy se namě usmě je ato mne vždy probudí sty špazni nalady

  • Ahoj,
   no…mám podobný problém jako ty. Svého „idola“ vídám ještě méně často než ty. Mám ale pocit, že příspěvky na facebooku to nevyřešíš. Taky ne přes kamarádky. Pokud se mu stydíš říct cokoli otevřeně, asi bys měla ještě chvíli počkat. Jestli se vídáte jen takhle málo, bylo by lepší zařídit, abyste se vídali víc a ono to pak možná přijde samo ;)

  • lol tak ho zatahni za zachody zamkni a kdyz rekne ne tak ho ubodej nozem a umlat bejzbolkou hehehehhe neni zec

 2. Ahojky. Moc se mi líbí jeden kluk, ale on neví o mé existenci, bydlí asi 2-3 hodiny ode mě a nikdo z mých kámošů ho nezná. Na FCB jsem ho našla jenže je mi trapně když mu napíšu AHOJ, JSEM …. NECHCEŠ SI SE MNOU PSÁT? Prosím o pomoc, děkuji =).

 3. Bartli: Ahoj, myslím, že to psaní na fb vůbec není špatné. Nemusíš si ho hned přidávat mezi přátele, ale jen mu napsat zprávu. Třeba to, že už jsi ho párkrát potkala a že ti připadá hrozně sympatický a fajn, tak jestli nechce prohodit pár písmenek:) Uvidíš jak zareaguje

 4. Jo, tak právě jsem někde u bodu jedna. Oznámila jsem mu svou existenci a snažím se z něj vymámit informace o jeho škole, zájmech, kámoších… Všechno přes FB. Není to sice moc osobní, ale vzhledem k tomu, že se ještě vůbec neznáme, těžko se ním můžu scházet naživo. Alespoň, že už ví, že existuju… :)

 5. Nevim, jestli tě to bude zajímat, ale měla bys vědět, že i úplně cizím lidem ovlivňuješ docela zásadně život. Ještě před pár dny jsem ještě ani neměla vyhlídnutou „oběť“, a teď už jsem díky tvým článkům pokročila k dalšímu bodu. A on konečně potvrdil žádost o přátelství :) Achjo, ten dnešní facebookový svět, ale ono to pro mě vážně dost znamená… on si mezi přátele neveme jentak někoho, koho by ani na ulici nepozdravil… :) Díky!

 6. Téda, zajímá mě to a těší mě, že ti nějaké moje rady jdou tak k dobru, tak hodně štěstí s ním:))

 7. prosim te hele mam moc problemu ale tenhle je duležitej
  CHtela jsem jednoho kluka a on mne taky 4 mnesíce ale kluci z jeho party mne chtej taky tak mi vypraveli lži a ja byla v koncích veřimu ale to bylo moc tak jsem si našla jinyho a že nanej zapomenu ale ten kluk co jsem ho chtela mne chce furt a že mne získa spatky a budem spolu .Problem je že ja ho miluju ale mam už kluka co mam moc rada ale necítim knemu to co ktomu druhímu omužeš mi plosím jak se rozhodnout a co delat dekuji ti

 8. Pokud toho co máš teď nechceš, necítíš k němu to co bys cítit měla, tak ho nech být, ať si najde lepší slečnu a ty mu zbytečně neubližuj… zkus si s tamtím, který se ti líbí a máš ho tak ráda promluvit

  • Ahoj potřebuji taky poradit, jde o jednoho kluka on mi napsal že mně má rád a já mu napsala že ho miluji jenže mě je 14 a mu 20 tak se stím nehcceme moc chlubit tak jsem to řelka jen mamce popr vé jsme byli na tíchém místě blízko silnice a já nevěděla co mám říkat byli chvilky kdy bylo ticho pak mé odvezl kousek od baráku a pak jsme byli na louce vzala jsem sebou i moji malou borderku a bavili jsme se víc a já mu slíbyla že už to nikomu jinému neřenu a jak jsme šli dom tak mě objal :) a ještě než jsme šli spolu ven tak mi říkal jak se mu líbým atd… jenže já jsem to řekla dvoum nej kámoškám a pak jedné holce s kterou se trochu bavím vím bylo to ode mě najiví a problém je v tom že to je jeho sestřenka a vihrožovala že jestli muještě někdy napíšu nebo sním půjdu ven tak že mu řekne že jsem jí o nás řekla co mám tet dělat prosím porad mi :(

 9. Ahoj… tyto rady jsou fakt dokonalé, ale nejhorší je to že ja sem jedne z těch holek krteré se stydí to říct kolikrát se mi stalo že sem to řekla a oni odmitli sice mi to krapet mrzelo ale ale co řekla sem si že bidou o jiní no a ted se mi velice líbí jeden kluk a pořád po sobě koukáme a usmíváme se a dozvěděla sem se od známích že o mě básní a tak že se mu líbim…. ale nejhorší je to že nevim jestly je to pravda a chtela bych mu to říct , ale bojim se toho že když to nevíde tak by to poto bylo takoví jiný už by se třeba se mnou nebacil nebo tak A ješte to nejhorší chodíme spolu do třídy a kdyby to nevišlo tak jak by třeba reagovaly ostatní to se práve bojim nejvíce …………..

 10. Ahoj, mám takový problém … Když jsem byla mimino, tak jsem měla něco s vaječníky a musela jsem na operaci. A jak mi zbyla ta jizva, tak je pod pupíkem, a celých 3 cm na výšku a 10 cm na šířku mám na břichu takovou jakoby šišku :).prostě bouly, špek nebo tak něco.. no a přes uplý tričko je to fakt hodně vidět a je to hnusný… Na plastiku s tím nemůžu, protože je to prý nebezpečný. No a tak se bojím chodit na koupaliště, a taky se bojím mít kluka. Přeci jenom mi je 15 , a tak bych nevylučovala pak mazlení apod. A bojím se, že bych se mu uplně zhnusila. Nebo tak něco. Vážně se bojím… třeba prvníh sexu, vo by na to kluk řekl apod.. Prosím, poraď mi, jsem z toho vážně zoufalá … brunette.

  • Ahoj, v jizvách se moc nevyznám, jen vím, že dost dívek si chválí laser na jizvy, ale netuším jestli by tobě pomohl, tohle by jsi měla konzultovat s lékařem, protože tvojí situaci fakt pořádně neznám… Ale většinou se s takovými jizvami nedá nic dělat, má je spousta dívek, i já mám hodně jizev na břiše, sice malé, ale z laparoskopických operací hodně…. Věř mi, že klukům to nevadí a kdyby to někomu vadilo, vážně by jsi s ním chtěla chodit? I podle toho poznáš zda má vážně rád tebe nebo jen tvé tělo.:) Rozhodně bych to nepovažovala za tragédii:))

   • Ahoj prosimte mas vyborne rady chci taky jednu :D píšu si s klukem pres fb a zamilovala jsem se do něj.. jen nevím jak mu to říct napsala jsem mu ze je super on mi odepsal ze já taky. :) moc si spolu rozumíme ale já nevím jestli máme stejně pocity dík za odpoved

   • Ahoj potrebuji nutně poradit prosím libi se mi jeden kluk vidame se uz 10 let kazdy den ve škole. A planuji mu o prazdninach napsat že ho mám ráda, ale i tak přemýšlím že mu to řeknu do očí, ale mám strach

 11. Strašně se mi líbí jeden kluk od nás ze třídy a myslím že se mu taky líbím,ale mám strach mu to říct.Jak poznám že se mu doopravdy líbím a že to není jenom můj pocit???

 12. Ahoj totálně jsem se zamilovala do jednoho kluke je mu teda 21 ale je v pohodě ..bohužel to ví ..ale je to nějaký složitý ..jdeme spolu na hody takže se častěji vídáme na nácvikách a tudle sme byli u kámoša na baráku a ležel na mojem rameni ..:) kámoška říkala , že jí říkal , že se bojí když spolu budeme tak že ho zaměsíc odkopnu ale já bych mu v životě neublížila a přemýšlím , že bych mu to řekla já že to myslím vážně a že mi na něm záleží ..:)) prosím poradte mi někdo ..:)) děkuju

 13. Ahoj, prosímtě, chodím do devítky,ale zamilovala jsem se do kluka ze sedmý:D a tak bych mu chtěla dát dopis..jen že nevím, co tam napsat,stačí mu jen napsat, že se mi líbí a poprosit o kontakt..? ten dopis jsem mu chtěla dát do tašky, ale není to blbý..? Vim, bude mi 15 a jsem ťululum:D , jsem stydlivá a nemám žádnou zkušenost:/
  Děkuju moc za radu, i když nevím, jestli nějak poradíš:)

  • vypiš co se ti na něj líbí a poprosit o kontakt je skvělí nápad ale taky tam musíš napsat ty svůj a nezapomeň se podepsat celým jménem. Držím palečky :D

 14. Ahoj,
  teď, v novém školním roce, začal ráno na zastávku nějakej hezkej kluk. Asi jsem do něj zamilovala, prostě na něj musím pořád myslet. Nevím, jak mu mám naznačit, že se mi líbí, bojím se mu i kouknout do očí, protože bych se začala smát. O autobusu taky nic říkat nemůžu, protože on asi ví, že už tu bydlím dlouho, tak vím, kdy jede a podobné věci. Co mám tedy dělat? Předem děkuji za odpověď. :)

  PS.: Máš úžasný blog, jsi můj blogerský vzor, ale i jako člověk jsi úžasná. Přeju ti hodně štěstí jak na blogu, tak i v životě :)

  • asi každá holka se mu to bojí říct do očí ,tak si zjisti jeho číslo a napiš mu třeba : viděla jsem tě a připadáš mi fajn a bojím se ti to říct do očí, protože z tebe mám trému doufám že ti to výjde

 15. Ahoj Mers,
  líbí se mi jeden kluk, která je o 2 a půl roku straší než já. A já nevím jak mu říct, že se mi líbí a ani nevím jestli se mu líbím já. Nej kamarádce jsem to řekla, ale moc mi neporadila a navíc ten kluk je bratr mojí kamarádky. A aby toho nebylo málo, tak ho zná i mamka a ta se kamarádí s jeho mamkou, takže by mu to hned řekla :-( Ale myslím, že bych se mu mohla líbit, protože mi na kytaru zahrál mojí nejoblíbenější písničku :-)
  Prosím poraď mi s tím! Děkuju Strawberry…

  • Ahoj, a snažíš se s ním komunikovat? Co třeba pozvat ho ven? Je určitě blbost to někomu říkat, nebo rozhlašovat krom nejlepší kamarádky – mohlo by se mu to donést a vyděsit ho to, proto je na místě postupovat pomalu. Máš na něj číslo nebo nějaký internetový kontakt (např, fb, icq), aby sis s ním občas mohla psát? Určitě je tu možnost, že se mu líbíš, ale to se takhle těžko pozná a já ti to říct nedokážu, Určitě to ale nevzdávej a snaž se s ním komunikovat, zajímat se o něj a třeba ho i někam pozvi, jako kamarádka:)

   • Ahoj,
    facebook na něj mám a icq taky a komunikuju s ním, ale asi se trochu stydím, že je starší nebo nevím. Zrovna včera u nás byl na Halloween a já si s ním normálně popovídala. Taky mi pomáhá, aby mě učil na kytaru… Ale asi bych ho někam mohla pozvat. Vždyť už se známe asi 5 let :-) Moc děkuju za rady :-)

 16. libi s mi jeden kluk jenze newim jak mu to mam rict uz me drzel zaruce a tak ale nic se nestalo moc ho mam rada ale bojim se ze me odmitne i kdyz mne furt drzel a nesel s kamaradmi ale zustal semnou !

  • Už jste se drželi i za ruce tak proč by ses mu neměla líbit seber odhodlání a řekni mu to :D i kluk se někdy bojí ti říct miluju tě tak mu to řekni ty hodně štěstí

 17. ja chci jedneho kluka ja uz sem snim chodila ale rozesla tetka sem prisla vazne na to ze ho moc miluju jenze on semnou spatky nechce bit a mne to zlomilo srdce asi se zabijku nevim com mam delat !!!

  • Sarlotko hlavně nepanikař. Musíš mu dát jasně najevo že stojíš jen a jen o něj o nikoho jiného ne. a měj chadnou hlavu

 18. Ahoj..! :)
  Rady jsou úplně úžasné :))
  Já si vůbec nepřipadám hezká.. VŮBEC! Moje sebevědomí je na 0% a to i tak, že se na sebe nerada koukám do zrcadla. Teda o samotě jo, ale ne třeba i před nejlepší kámoškou! :(
  Takže asi chápete, že se stydím říct mému idolovi, že se mi líbí.. :/
  Jsem hodně ukecaná, docela asi milá a hlavně se kamarádím se všemi, které někde uvidím :D
  Od září tohoto roku chodím do nové třídy, a zjistila jsem, že se líbím 2 klukům..
  Od toho jednoho to vím na 1oo%, ale ten druhý je stydlivější a nevím to jistě.. Řekly mi to kámošky. Sice za mnou pořád chodí a bavíme se, je s ním docela sranda, ale… Pořád si nejsem jistá :(
  Chtěla už jsem mu hodněkrát něco říct, ale známe se jenom 2 měsíce..
  Přijde mi to brzo. Co myslíte?

  • jestli za tebou chodí a je sním sranda … tak proč ne co myslíš a pokud ti řekli kamarádky že se mu líbíš tak běž do toho

 19. Ahoj, zalíbil se mi jeden kluk. Chodí se mnou na trénink, ale vůbec se spolu nebavíme. Když jsme byli na soustředění zdálo se mi, že se na mě často dívá. Ale nikdy jsme si ani nepsali na Facebooku a já nevím jak si s ním začít psát, co vůbec napsat a jak se s ním sblížit! :/ Díky za radu…

 20. Ahojky Mers,
  s novým školním rokem jsem nastoupila na gympl (šestileté studium)..
  A s novou školou přichází i nové objevy (nebo to tak bývá aspoň u mě) ;-). Jenže tentokrát to je spolužák! Já vím, v mém věku (za 14 dní 14!) se tomu zasměješ, ale já ho mám vážně ráda.. (!)
  A vůbec nevím, jak to mám „nakousnout“ :D Myslím,že po sobě už od začátku roku tak nějak pokukujeme a on mi aji párkrát psal na fb, ale to bylo jen jestli nevím, co máme za úkoly do školy.. :( Snažím se na něj třeba usmát nebo tak, když se vidíme, aji se zdravíme (já vím, to by měla být samozřejmost), ale já prostě pořád nevím, na čem jsem. Někdy chodíváme s děckama ze třídy ven, takže tam jsme taky spolu, ale to je jen takový „formální“ , prostě se nic neděje, holky se baví spíš s holkama a kluci zase s klukama..A myslím, že mé TOTÁLNÍ POBLOUZNĚNÍ (jak tomu sama ráda říkám) není prostě jen na chvíli, prostě na něj musím pořád myslet, zdají se mi o nás sny,..
  Myslíš, že mé city opětuje??Nebo mu alespoň nejsem lhostejná??Mám mu to říct?? Jestli ano, jak??
  Moc díky za odpověď,Mers (nebo kludně někdo jiný), tvůj blog je úžasný! :3

   • Ale noták!
    Proč mi nikdo nechce odpovědět?!?
    Vždyť tu odpovídáte na velkou spoustu jiných otázek..

    • Ahoj, já mám stejný problém, ale mám tu výhodu, že u nás ve třídě se každý baví s každým. Zkus si z něho udělat kamaráda. A taky mu třeba napiš jestli neví co je za úkol a pak to třeba rozveď dál. Nevím jak jinak ti pomoct, protože každý kluk je jiný. :-)

   • zdravim potřebuji poradit pracuji v obchodě před nějakou dobou tam přišel krásnej kluk a zalíbil jse mi tak jsem si sehnala čislo a ozvala se no sli jsme spolu ven a par dní nato jsme spolu začaly chodit užila jsem si sním moc srandy svěřoval se mi vyznával lásku byl do mě blázen ale háček je že má 3 roky přítelkyni a bydlí spolu a já teď nevim co delat odesel od ní ale jen na par dní ty dny jsme spolu byly ona ho prosila at se vrati on nechtel az se vratil a me slibil a prisahal ze spat s ni nebude ale jen aby jsme si byly porad na blízku jenze on se pak týden neozval a přisel omlouval se porad ze ho to mrzi ze mu tam nastali komplikace atd.. od ty doby mi občas cinkne napise sms zajde zamnou a ja ho miluju on me taky ale nevim co mam delat aby byl jen semnou

 21. Ahoj Mers!
  Mám dotaz…:)
  Strááášněěěěě se mi líbí jeden kluk. Je sexy a prostě fajn. Je s ním sranda, zvlášť když tancuje Gangan style! xD Známe se asi rok a půl. Jsem do něj zabouchnutá asi rok. Za tu dobu jsem si o něm „nashromáždila“ všemožné informace – věk, třída, atd… Je o 2 roky starší. Navíc se mu asi líbí kámoška. Ta mu to dává dost na jevo – že on jí je taky (více než) sympatický! Dokonce už mu dala i nějaký obrázek, dopis či co. Zatím jsem neměla kluka (i když jich po mě několik pokukovalo :D – všechny jse odmítla – nebyly to ‚moje typy‘), takže nemám nejmenší zkušenost s ‚balením‘, a nějak zvlášť extra hezká taky nejsem :(. (Radši se vyhýbám zrcadlům! :P) Občas s někým flirtuji – jako trénink :), ale jakmile HO uvidím, ztratím hlavu! Nemám FB – drobná komplikace :). Nikdy mě FB nelákal – až teď. Ale nezaložím si ho – z principu! :) Mám číslo na jeho mamku – ale na něj nee! :O Škoda… Je 9-áťák (já 7-ačka) a po prázdninách ho u asi skoro neuvidím! :( Chodí se mnou do kroužku i do školy…
  PROSÍM MERS, PORAĎ! PROSÍM! PROSÍM!
  Elisha

  • Moc nechápu tvoji otázku:) Pokud se ti líbí, tak ho zkus někam pozvat nebo mu napiš, udělej cokoliv, aby si tě všiml. Pokud se mu ale líbí nějaká jiná slečna, tak možná budeš muset počkat, až to pomine:)

 22. Ahoj mám moc ráda jednoho kluka jenže bydlí daleko a nevím jestli mě chce
  píšu si sním přes fb jenže nevím co dál mohla by si mi poradit prosím :)

 23. Ahoj mám problém ve škole se pořád poštuchujeme ale jedný holce pořád sahaj na zadek a kluk do kterýho jsem se bochla taky nevým jestli o mě má vůbec zájem jednu chvilku jse mi zdálo že by měl ale ted bojím se jestli už jsem tu chvilku nepropásla

 24. Mám hroooozně moooc ráda jednoho kluka!!!! Jenže bydlí úplně v jiném městě než já a vidíme se málo… Myslím, že se mu taky líbím, ale nejsem si jistá… Píšem si přes fb, ale vždy jen chvíly a nikam to nevede… Uvažuju, že mu to, co k němu cítím napíšu přes fb.. Je to dobrý nápad??? Není to blbina??? Prosím poraďte!!!!!! Děkuju :)

 25. Mam moc rada brachu moji BF maji spolecny pokoj takze sance ze budeme sami u nich doma je nulova. On me miluje taky porad dokola mi opakuje „mam te rad“ ale ja se porad nedokazu vymacknout. :( Jestli mate nejake tipy prosiiiiim!!!! Seeem!!!!!
  A kdyz me odmitne jak bude fungovat treba navsteva moji BF?
  Mohli by jsme byt i po odmitnuti tak dobri kamaradi jako jsme ted?
  Za rok odjede na internat co pak? Dekuju uzasny blog :*

 26. Ahoj,
  už si asi čtvrt roku píšu a povídám s jedním fain hezkým klukem. Kamarádka se ho prý ptala kdo se mu líbí a on prý řekl že já. Dneska si už častěji povídáme apod. chci mu něják vyznat to ,co k němu cítím. Napadlo mě, že bych mu dala valentýnku, ale pak kdyby to někomu řekl, tak by se mi všichni smáli…
  prosím poraďte: jak mu to mám vyznat? (mimochodem má den před valentýnem narozeniny)
  předem děěkuji Amálie

 27. Ahoj, mám nejlepšího kamaráda, je mu 14 mě je 13 a já ho mám víc než ráda, ale problém je v tom že ho uvidímmax. 2-3 týdně kolikrát ani jednou, potkáváme se spíš na facebooku a když ho potkám jde s kámošem…Ale mě je blbý mu to napsat na FB protože je to jako nereálný ale zase se bojim mu to říct do očí… Ale nechce se mi mu to říkat před jeho kámošem…:/

 28. ahoj,prosim porad moc se mi líbí jeden kluk jak si s ním začít psat na facebooku a o čem. Bojím se že něco pokazím.

  • Mohla bys začít úplnĕ obyčejným „ahoj“.Nejlepší bude, když se ho budeš na nĕco ptát, ale ze začátku je opravdu hodnĕ témat :-) Co takhle jeho koníčky, oblíbené filmy, škola, nĕjaký sport nebo rodina. Najdi nĕco, co máte alespoň malinko společného, pak už to půjde samo.

 29. ahoj je mi 12let a letos mi bude 13.libi se mi kluk z nasi tridy ale protoze jsem v sesty takze jsme spojeny dve tridy.je o rok mladsi.na fb si dal svoje cislo tak jsem si ho natukala do mobilu.mam mu napsat sms?na fb mu napisu ahoj a stejne neodepise.ve skole na nej casto koukam a on nekdy na me taky a usmejeme se na sebe.sedela jsem s nim na dva predmety ale uca ho presadila.nikomu jsem to jeste nerekla.mam udelat prvnik krok??ma to vubec cenu??jak zjistim ze se mu libim??prosiiim poradte mi

  • většina kluků má rádo, když udělá holka první krok. řekni kámoškám, že se ti líbí, mohly by ti pomoct. jestli to má cenu ti říct nemůžu, to poznáš sama. ;)

 30. ahoj, hrozně se mi líbí jeden kluk ze školy. chodí o třídu výš. psala jsem si s nim a byl docela milej, ale potom jsem zjistila, že si ze mě dělá srandu s jeho kámošema, se kterýma jsem si taky psala. prý o mně říkají docela ošklivý věci. od tý doby jsem si s nima přestala psát, ale pořád se mi ten kluk hrozně líbí. nevím, jestli mu mám zase napsat nebo ne. nechci, aby to vypadalo, že se vnucuju.. předem děkuju za odpověď :D

  • A JAK jsi to zjistila? Mohl ti někdo lhát! :D Třeba nic takového o tobě naříkají! :)

   • říkal mi to kámoš, co chodí s nima do třídy. a ten kluk, co se mi líbí psal mojí kámošce. zeptal se jí, jestli mě zná, ale nazval mě nějak strašně divně :)

    • já tomu kámošovi docela věřim. je pravda, že se mu líbím, ale nevim, jestli by mi lhal..

 31. Já mám jenom problém že je to můj nej kámoš a nechci o něj přijít a bojím se že když mu něco řeknu že se smnou přestane bavit…:((( potřebuju poradit…:( prosíííííím

  • joo sme na tom stejně :( ke všemu ho vídam jenom na tréniku, a je celkem trapný začít mu tam jen tak vyznávat lásku…

  • bav se s ním zatím jako jenom s kámošem. nejdřív musíš zjistit, jestli se mu líbíš. třeba ti může pomoct kámoška… a když se mu líbit náhodou nebudeš, chovej se k němu pořád stejně jako ke kámošovi a nedělej s tím žádný cavyky ( bude to těžký ) :D a kdyš se mu líbit budeš, tak už neni co řešit a bude to v pohodě :D

  • Jestli jste nej kámoši tak se s tebou přece nepřestane bavit.
   Někde půjdete po městě tak se ho zeptej tady ta se ti líbí? a tamta? A já se ti líbím? Pak toho nech a tak pomalu vyzvídej.

 32. Ahoj, mam tako vej problém.. Moc se mi líbí jeden kluk, a myslim si že se líbim i já jemu (často zachytim jeho pohled jak se na mě dívá a pořád se na mě vyptává přes mího bráchu atd.) ale bojim se mu říct co k němu cejtim, co když odmítne? navíc mi je trapný napsat mu přes fb, ale vždycky po tréninku strašně rychle zmizí a nemam šanci s nim někdy mluvit o samotě.. Nebo respektive šanci mam ale většinou je řeč jenom o sportu a nebo takový ty klasický kecy.. prostě nikdy nic víc.. :( pls pomoc, jak a kdy mu to mam naznačit?

  • v tomhle ti brácha může pomoct. ať se ho zeptá, jestli se tomu klukovi líbíš. nebo ať ho brácha pozve k vám a potom už uvidíš, jak se to bude vyvíjet.. :D psaní přes fb neni trapný, může ti to trochu pomoct… nic mu zatim nenaznačuj, nejdřív si musíš být jistá, že o tebe má alespoň trochu zájem. třeba on napíše první..nikdy nevíš :D ;)

  • Přesně tak, zkus bráchu pokud se s ním takhle můžeš bavit.
   A zkus se na něj dívat víc, úsměv to jen vylepší. Pokud to budou častější a delší pohledy. Jde to dobře.

 33. Mylím si,že tohle pomůže.
  Zkusím to a pak ti dám vědět jak to dopadne;)
  Děkuju za radu!:)

 34. Prosim o radu, zamilovala sem se do jednoho kluka ale vidime se jen jednou za 14 dni na gymnaziu pri testech ke skouskam a jenom tam ho vidim za tyden ho uvidim na posledy a tak bych mu chtela rict ze se mi libi ale nemam odvahu kamaradky se me snazi podporit ale ja proste nemuzu nemam na to tak prosim o radu.

  • jestli se ti opravdu líbí, oslov ho. když to neuděláš, budeš toho litovat, protože už ho možná potom nikdy neuvidíš… byla by škoda to zahodit, tak se chop příležitosti, protože další se jentak neobjeví.. :D ;)

 35. Moc se mi líbí jeden kluk.Ale nevím jestli se mu líbím taky co mám dělat?Ja se mu snažila nějak dát najevo že se mi líbí ale on to asi nepochopil

 36. Ahoj! ..mám takový problém :X zamilovaná do staršího…mě je 14 a jemu ted bude 19..moc ho neznám ale chci ho víc poznat :) myslíte že má nějakou naději?

  • NO ja sem na tom podobne. akorat ja sem v prime a on je v tercii. :D :\

 37. Ahoj…moc moc moc se mi líbí jeden kluk ale já jemu asi ne ale nevím to jistě řekla sem to kámošce ale problém je že se s ním vidím maximálně jednou nebo dvakrát do týdne…Když sem se s nim minule viděla na autobusáku měla sem šanci mu to říct ale hrozně sem se stiděla měla sem šanci mu to říct protože tam nikdo nebyl jen mi dva když přijel autobus stála sem za nim a připadala sem si jak v sedmym nebi protože sem citia že on je ten pravej a nikoho jinýho nechci ale jak mu to mám říct když se stidim?

  • A co bys mu chtěla říkat? Nebylo by lepší s ním nejdřív navázat nějaký kontakt, třeba s ním jít ven apod? Abys ho nevyděsila:)

 38. Ahoj… Je mi 13 a už sem řekla dvoum klukům, že je miluju..(přes FB) . Oba řekli, že u nich šanci mám… Ale po chvíli sem se dozvěděla, že to pravda není… Teď do nikoho zamilovaná nejsem, ale myslím si, že nikdy kluka mít nebudu… :'( (nejsem zrovna nejhezčí)

 39. Ahoj, je mi 16 , jsem do jednoho kluka hrozně moc zamilovaná, zdá se mi o něm každý den ,píšeme si spolu přes fb , on už i něco naznačoval, ale když jsme měli jít spolu ven ,vymluvil se … omluvil se mi , že miluje jinou a už jsme si potom dlouho nepsali ,teď si s ním opět píšu , ale nepřijde mi , že by chtěl,ale jako kamarád mi nestačí … Co mám dělat ?

 40. aHOJ MÁM PROBLÉM JEDEN KLUK SE MY LÍBÍ A JÁ JEMU TAKY A BYLY JME U SOUSEDŮ GRILOVT A ON BYLÍ JENOM DVA BARÁKY OD NÁS A SOUSED HO TAKY POZVAL A PAK JSME SCHVÍLI BAVILI MEZITÍM SE NAŠI RODIČE BAVILI TANCOVALI A TAK DÁL TAK NÁS NESLEDOVALY A MĚLY JSME KLID A PAK JSEM MU ŘEKLA ŽE BYCH SI TAKY RÁDA ZATANCOVALA TAK MĚ VZALZA RUKU A ŠLI JSME TANČIT TANCOVALI JSME PLOUŽÁKA A PAK MĚ CHITIL ZA RUKU A PROPETY JSME SI PRSTY A PAK MY DAL PUSU NA ČELO A PAK JSME SI ŠLI DÁT MASO A KDYŽ JSME DOJEDLY TAK MĚ VZAL KOLEM PASU TA JÁ HO TAKY A PAK MY SLEJ RUOU NA ZADEK A JÁ NEVÍM JAK TO MÁM BRAT A NEVIM JESTLI SE MÁM ZEPTAT JAK TO MEZI NÁMA JE RÁDA BYCH SLIŠELA TVŮJ NÁZOR MÍŠA

  NOVALI TANCOVLA JSEM S MÍM PLOUŽÁKA A PAK JSME SE CITLI ZA RUCE A ON MY PAK DAL PUSU NA ČELO KDYŽ JSME DOTANČLI A JÁ NEVÍM JAK TO MÁM BRÁT A PAK MĚ ŠEL OPROVODIT DOMU

  • Nemusíš váhat. Zájem rozhodně má. Zkus mu napsat. Napřed Ahoj jak se máš. Potom třeba že grilovačka se ti líbila. Dál to půjde samo.

 41. Ahoj mam docela vážnej problem a nevím co mam dělat už hodně dlouho s emi líbí jeden kluk, chodí semnou do třídy..bavíme se spolu smějeme se spolu..nikdy se na sebe i smějeme nikdy si píšeme na fb a nebo papírky o hodinách..Už asi před 1 rokem jsem mu napsala na fb že ho mam rada. a tak ale napsal mi at to vypustím z hlavy a tet přemýšlím jetli mu to mam říct do očí. dneska jsme šly spolu domu ma babičku u našeho baraku..a povídali jsme si celou cestu. prostě se hcci jenom zeptat jestli mu to mam říct nebo ne strašně se bojím že odmítne ale s tím taky musím počítat to je mi jasný ale bojím se co řekne a jak se zachova a tak děkuju za každou pomoc od vas.!..:).:(..jinak skvělí blog.!

  • Zkus se zeptat znovu. Jestli je to rok tak už se asi nemůžeš zeptat jak to myslel, ale tak nějak to zkus.

 42. Ahoj, potřebovala bych poradit. Líbí se mi jeden kluk jmenuje se Vašek. Je v 6 třídě. Já jsem o jeden rok mladší. Moc se mi líbí, ale bojí se mu to říct, protože se bojím že to odmítne… PROSÍM PORAĎTE MI.

  • Tak se s ním začni bavit úplně normálně, zpočátku jako kamarádi :). Pak spolu můžete třeba na zmrzku nebo do kina a uvidíš, třeba se to nějak pohne dál :). Hodně štěstí, držím palce ;)

   • kluci nejsou tak předvídaví jako mi… oni to mají lepší :D

 43. Ahoj Mers a vsichni ostatni, chtela bych vas poprosit o radu. Jsem v prime, a hrozne se mi libi jeden kluk, jenze je v tercii. Hrozne rada bych ho oslovila, jenze vubec nemam potuchy jak :/ 2x jsem mu posilala na fb zadost o pratelstvi, ale vzdycky odmitl. Mam akovy stesti, ze jeho spoluzacky jsou hrozne mily a ochotny. Prej je to takovej tridni komik, vsechno mysli napul vazne (cituju slova tercianky) :D Nevedely byste plz nejakou radu jak ho oslovit treba jen zpravou nebo nak tak(on je vzdycky s partou kamosu :( )
  Predem dik ;)

 44. Ahoj, vím že sem psát je možná malinko pod mou úroveň, jenže ono to tak strašně pomáhá, a kámošky chudinky už ze mě musej šílet… Existuje jeden člověk… já nevím neznám ho… ale vlastně i jo, potkáváme se každý víkend… a ták jsem mu jednou napsala, že až se za půl toku uvidíme, tak ho pozdravím, no a on že neví kdo jsem… no a teď jsme se potkali, a tak já jako že ho pozdravím… jenže to nejde, já jako by něco jako respekt… k němu nebo tak něco… všude se píše, zkus to nic neztratíš, ale co když mám pocit, že je to člověk s kterym bych chtěla byt třeba na vždy, a tahle pozice nic nevědět mi strašně vyhovuje, je to krásný, ale zároveň nehorázně deptající, ale ztratit všecko nebo mít alespoň naději???

  • hele, stejnak v životě určitě najdeš toho Pravého. možná je to tenhle, tak to vem do svých rukou a dej mu o sobě vědět. vždycky je alespoň malá šance na úspěch, tak proč to nezkusit. ;)

  • Napiš mu kdy a jak se vídáte. Že vždycky v pátek ve 3 na nádraží. On se bude víc dívat. Ty se dívej na něj a až se potkáte pohledem usměj se. Potom třeba napíše to jsi byla ty dneska? A příště už bude vědět.

 45. Ahoj holky.. Miluji jednoho kluka. Jenže on asi před týdnem odjel do Chorvatska, a já jsem neměla odvahu mu to říct před tím. Jenže teď je pryč. Vím, kde bydlí. Mám na něj číslo- díky jednomu super kamarádovi.
  Myslím, že mě má taky rád. Ale nevím to přesně. Pořád se kolem něj motaly tři holky-tedy, spíš dvě… S nimi se bavil více. Ale jsme… spolužáco-trochu kamarádi :D
  Nebavíme se spolu denně. Ale pořád na mě kouká.

  Něco mě napadlo. Ale chci se poradit s Vámi, jestli se Vám to zdá jako… nápad, který by šel uskutečnit.

  Ten kamarád-l jsme „super“ dobří kamarádi.
  Napadlo mě… Že by mu ten kamarád (já nevím, třeba Honza :D), že by mu Honza zavolal (tomu „milovanému“), a řekl by mu, že jsem zemřela. Že já nevím… mě přejelo auto. :D Jak by na to reagoval… A potom by Honza vystřelil, že to byl vtip :DDD

  Co myslíte? :/ :DD
  Děkuju za rady :*

  • Milá Kaaty, tím tvým nápadem ho od sebe naprosto odradíš, takže být tebou, tak to nezkouším. A ani mi to nepřijde vůbec vtipný…zkus něco jinýho, počkej, až se vrátí, začni si s ním psát, pozvi ho do kina, cokoliv…Jen NE nápad se smrtí…

  • :D :D To přesně udělej a dej vědět, jak si dopadla, jestli se na tebe ten tvůj milovaný bude pořád taky tak koukat :D

  • Takhle určitě ne. Ať mu třeba řekne, jestli se mu líbíš nebo ta se na tebe pořát dívá. Na to číslo normálně napiš. Ahoj on odpoví kdo jsi. Napiš že jedna holka ze školy a tak pokračuj.

 46. Ahoj , mám problém líbí se mi jeden kluk ale bojím se mu to říct protože jsme dost dobří kamarádi už od mala , stýkávám a bavím se sním vpodstatě každý den takže se mu to opravdu hodně bojím říct eště k tomu je to i můj soused takže fakt nevím …. děkuju za jakoukoli radu:)

  • nevím, jak se k tobě chová, ale jestli se škádlíte, neni co řešit a řekni mu to. ovšem když k tobě nebude cítit to, co ty k němu, už to mezi váma nebude stejné jako předtím. proto se rozhodni, jestli chceš riskovat vaše přátelství za cenu vztahu nebo zůstaňte přáteli.

 47. Ahoj.Je mi 11 a půjdu do 6 .v naší třídě je jeden kluk a jmenuje se Lukáš. Strašně ho milují.Posledních par dni před vizem jsme si mohly sednout jak chtěli a sedel před nama.Jako jinde normálně ba víme a občas děláme kukuče a pak kamoska se kterou jsem seděla odjela a on si na ty dva dny sedl ke me.Cela třída nám říká ze spolu chodime protože spolu občas chodíme na oběd atd…Nebo si spolu sedneme na nějakém poradu a tak.Ted o prázdninách spolu hodně skajpujem a protože hraje tenis tak mi nabídl ze si zahrajem a zahráli jsme si.Nebo včera jsem šla s kamoskou ven a ona kvůli me došla za Lukasem a tak jsme byli zase spolu a hráli jsme flasku a tak mi musel políbit ruce ale jenom jednou a on mi tu ruku skoro upusinkoval a taky mi nabídl ze si spolu sedneme v 6 .Jo a jak spolu skajpujem občas se stane ze někdo musí na WC nebo něco zařídit a tak je chvilky ticha.Potom když přídě např..on tak je zase ticho a tam bych chtěla říct : Hele Luki,chtěla bych ti něco říct ( on asi řekne no povidej nebo tak něco ASI ) , no vis ,mám te ráda.<3
  Asi tak nějak ale co dělat když me odmítne ?? Nebo bude to lepší mu to říct někde venku ??? Dik

  • Ahoj, myslím, že mnohem lepší to bude, když mu to řekneš někde venku, přece jen přes skype to není ono. A když tě odmítne, tak to budeš muset překonat, ale můžete zůstat kamarádi..ono by ti asi nic jinýho nezbylo, když spolu budete ještě pár let ve třídě. Tak hodně štěstí :)

  • Rozhodně venku :)) Ale nemusíš u hned řikat, jak ho milujes staci rict ze se ti libi :) Nebo ho treba pochval, ze hezky hraje tenis.

   • To když jsme byli hrat tenis a zrovna si pinkal o zed a říkal ze jestli chci mužů si jít zapinkat ze se vystridame a já řekla ze ještě ne a on řekl se kocháš ?? A já říkám jo a on se zeptal čím a já říkám tím jak hraješ tenis ale i tebou :D

 48. Ahojky…pred tydnem jsem potkala jednoho kluka je to Muslim. Je moc mily a vtipny. Moc se mi libi. Mam ho na Fb v pratelich a piseme si, ale neumi az tak moc dobre cesky ale rozumi. Kdyz jsem byla u neho v praci porad po me pokukoval…ale nevim jestli se mu libim. Uz jen proto ze me je 16 a jemu 20.Prrosim o radu…jak mu mam rict ze se mi libi aniz by se mi vysmal…tyden prece jen neni dlouha doba. :/ Dekuji za odpoved.

  • máš pravdu, týden neni dlouhá doba, proto by ses s ním měla lépe poznat. potom opravdu zjistíš, jestli se k sobě hodíte. dej tomu čas a určitě na něj netlač.

 49. Závodně tančím a ten kluk se kterým tančím se mi líbí nevíte jak mu to říct když je stydliví a asi se ještě nechce zamilovat?

 50. Já jsem mu to napsala na fb a chci mu to říct na Valentýna nebo mu to alespoň naznačit jenom že jsem strašně stydlivá a bojím se… co s tím???

 51. Strašně se mi líbí kluk z druhé třídy. Ve škole si řekneme Ahoj a pak si na skypu píšeme. Vím že rád chodí na fotbal a já tam chodím taky a všichni mi říkají abych mu napsala, že bysme se potkali ale já si nemyslím že je to dobrý nápad, že by mohl říct ne. A ještě ke všemu se mu líbí jiná, ale říká se že o se jí nelíbí. Nevím co mám dělat. Jediné co vím je, že se mi strašně líbí.

  • říct ne určitě může, ale myslíš si, že bude lepší nechat to tak jak to je? Takhle váhat třeba i rok? Možná se bude držet dál, když se mu líbí jiná, ale ať o tobě ví. Pak zjistí, že s ní mu to nevyjde, bude zklamanej, tak ho utěš. Nepiš jak jsi bláznivě zamilovaná. Jen naznač, že ti neni lhostejnej. Napiš jestli by nešel jen tak ven.

 52. Mám ráda jednoho kluka. Už asi rok, ale udělala jsem tu chybu, že jsem mu asi po třech měsících co jsem ho poznala, napsala, jestli nepůjde se mnou na taneční. A od té doby to šlo z kopce, protože mu to evidentně docvaklo, no, ale teď už to je celkem, v klidu občas se i bavíme, jenže je Valentýn a já mu chci poslat Valentýnku, ale bojím se, že pozná kdo mu píše, protože jsem asi jedna holka o které ví, že jsem do něho zamilovaná.. Mám mu napsat?

  • Neví co to je, „šlo to z kopce“. Možná si to jenom nalháváš. Vylentýnku mu pošli. Proč by vadilo, že to pozná? Napiš mu.

 53. Ahoj.. jsem v 8.třídě a mám taneční.. Jak se mám zeptat kluka jestli se mnou nechce jít.. ? Vím, že by se měl ptát on, ale to pochybuju , že se stane.. Děkuju za rady.. :))

 54. Ahoj, ten clanek je moc hezký Mers :-) ale stejně potřebuji radu, libi se mi jeden kluk (je mu asi 16 a me 14), ma skrinku kousek ode mne a moc moc bych mu chtela neco rict, proste s nim zacit komunikovat aby alespoň prozatím věděl kdo jsem, ale vzdy kdyz uz se chystám tak to neřeknu protože se hrozně stydím a bojím se že řeknu nějakou pitomost, chtěla jsem mu říct : ahoj, tak jak se dnes mas? ale je to mozna moc osobni proste vubec nevim co mu mam rict poradite mi? Moc prosim uz jsem tady tolikrat prosila o radu a nikdo mi nedpovedel. Diky

  • Třeba mu strč nějakej vzkaz do skříňky. Nebo napřed ho jen na chodbě pozdrav „ahoj“ s úsměvem. Pokud odpoví stejně nebo se i otočí vypadá to dobře.

 55. musíš to překonat a zeptat se ho.napred zjisti jméno,věk atd…..pak ho pozvi ven.treba te pochopi.
  tereza

  • už vím jak se jmenuje, a nasla jsem i jeho facebook ale tady jde o to co mu mám říct? Ahoj, tak jak se dnes máš? nebo Mate taky tu hroznou ucitelku na zemák? nebo nevíš kde je třída…? já fakt nevím

 56. Líbí se mi jeden kluk odnás ze třídy , ale nevím co mu mám napsat do SMS.Já se s ním bojím promluvit. Prosím poraďte mi někdo.

  • A nemáš třeba jeho fb? :D Když nějaký kluk píše mně, nebo já jemu, tak vždycky začínáme takovou neoriginální frází “Ahoj, jak se máš? :)“ na druhou stranu si pak většinou začneme psát a už to jde samo (jednou jsme si psali asi 4 hodiny). Takže radím začít si s ním nejdřív psát a potom čekat až tě pozve ven (nebo ho pozvi klidně ty) a potom to prostě vyjde nebo ne :)

  • Klidně se ho zeptej jak se má. Nebo večer napiš „co dělá“. Odepíše a bude zvědavej, uvidíš. ;-)

 57. Líbí se mi jeden kluk a chci mu vše říct ale jak najít správnou příležitost?Prosím poraďte mi NĚKDO.Díky.

 58. Ahoj mne se hrozne moc líbí jeden kluk ze třídy známe se už od školky a jsem jeho BFF ale hrozne se bojím že když mu to řeknu tak to všechno zkazím:(

  • Možnost že to nebude oboustraný tu vždycky je, ale snaž se to překonat a stejně se zeptej. Už sem to tu psal. Až půjdete někde po městě tak se ho zeptej tahle se ti líbí, co se ti na holkách líbí a já se ti líbím? Takhle pomalu pokračuj.

 59. Ahoj, líbí se mi jeden kluk ze mojí třídy. Oba chodíme spolu do 9. a je nám 15.
  Ještě nikdy jsem kluka neměla, takže nevím jak na to. Ale asi před třemi lety jsme spolu seděli v lavici a asi jsme měli stejné pocity, ale já zaváhala. Pak začal chodit s jinou spolužačkou, ale rozešli se spolu a ta si našla jiného. Poslední dobou se mi ten kluk hrozně začal líbit a nechci si nic nalhávat, ale myslím si, že já jemu asi taky. Není to ten typ kluka co machruje a na něco si hraje, ale je úplně jiný, milý a většinou si ani nevymýšlí. Před tím to byl “normální spolužák“ moc si mě nevšímal, někdy jsme spolu prohodily pár slov a provokoval mě jako všichni kluci ze třídy :D. Ale poslední dobou zase naopak si mě moc všímá, mluví se mnou, moc mě nezlobí, je na mě milý. Když čekáme spolu na ájinu přijde za mnou a většinou se zeptá mě, co bylo za dú. Když ho někdy pozoruju, tak se mi zdá, že se na mě dívá, ale když se na něj podívám dívá se někam jinam. Nevím jestli to znamená, že se mu taky líbím, ale přijde mi to tak, protože je ke mě teď jiný než byl.
  Poprosila jsem o pomoc kámošku, která mi ale řekla, že se jí vzhledově líbí. Včera se ho prý zeptala, jestli se mu někdo ve třídě nelíbí, on řekl, že ne a jestli by měl a řekl, a prý řekl, že má strach s někým ze třídy chodit, aby se opět spolu nerozešli a on ji neměl zase na očích a viděl ji s jiným klukem. Ale kámošce nějako nevěřím, když by mu vadilo, že má spolužačku pořád na očích, to by znamenalo, že ji má pořád rád a to by jistě kámošce řekl, když se ptala, protože si nikdy nic nevymýšlí. Mám podezření, že možná řekl něco jiného a kámoška žárlí a neříká mi pravdu. Proto se mi tomu nechce věřit a nechci se ho jakoby ještě vzdát, ale vůbec nevím co mám dělat.
  Prosím poraďte jak mu to říct nebo dát najevo. Kdyby se dozvěděl, srandu by si z toho jistě nedělal a nějakou aféru, že by to řekl ve třídě taky ne, jen bych se před ním pak cítila trapně, kdyby odmítl. Prosím poraďte co mám tedy dělat nebo jak mu to nějako říct :)

  P.S.:Omlouvám za tak dlouhý text, ale všechno s tím souvisí :D

  • Zkuste jít spolu ven, ve škole určitě nemá smysl něco takového řešit. Venku byste se aspoň trochu víc o sobě něco dozvěděli a ty bys mohla naťuknout tvoji otázku. Určitě se nespoléhej jen na to, co říká jen tvoje kamarádka, každý má trochu jiný pohled na věc. Pokud je ten kluk tak v pohodě, jak říkáš, tak se žádného ztrapnění bát nemusíš :). Pokud to nezkusíš, tak se to jinak asi nedozvíš. Držím palce ;)

  • Přesně tak, běžte ven nebo mu napiš jak se má, co dělá večer. V hodínách po něm pokukuj dál. To že jakmile se na něj podíváš a on cukne jinam je dobrý znamení. ;-)

  • Sebrala jsem odvahu s ním mluvit na FB, ale vůbec nevím o čem s ním mám vůbec kecat :/. Napadlo mě, že bych se ním začala více bavit a zkusila ho více poznat, ale vůbec nevím jak :(. A kdyby pak byl nějaký pěkný film v kinech, který by se líbil třeba i jemu, tak že bych pozvala,ale jako kamaráda, zase aby to nevypadalo jako rande. A dál by se vidělo. Co myslíte vy? A jak bych měla prozatím začít? :)

   Jinak mě napadla taková blbost, že bych jakoby do něj omylem vrazila, jako že jsem ho neviděla nebo před omylem upustila jednu věc, třeba by si mě všiml, co myslíte vy? :)

  • Nevíte teda prosím co bych měla dělat a jestli je ten menší “plán“ dobrý? :/

 60. Poslední dobou se mi zdá, že to mezi námi malinko víc jiskří, ale vůbec nevím co mám dělat dál, jak začít. Napadlo mě, že bych sebrala odvahu s ním mluvit na FB, ale vůbec nevím o čem s ním mám vůbec kecat :/. Napadlo mě, že bych se ním začala více bavit a zkusila ho více poznat, ale vůbec nevím jak :(. A kdyby pak byl nějaký pěkný film v kinech, který by se líbil třeba i jemu, tak že bych pozvala,ale jako kamaráda, zase aby to nevypadalo jako rande. A dál by se vidělo. Co myslíte vy? A jak bych měla prozatím začít? :)

  Jinak mě napadla taková blbost, že bych jakoby do něj omylem vrazila, jako že jsem ho neviděla nebo před ním omylem upustila jednu věc, třeba by si mě všiml, co myslíte vy? :)

  Budu moc vděčná za radu

 61. jenomže ja chodim do 6 tridy a oon do 8 tridy a hrozne se provokujeme na vzajeme :D

 62. Ahoj, dnes jsem přijela z exkurze na tři dny. Jely tam dvě školy z dvou sousedních měst. Bohužel tam byl jeden kluk…. Je mi sitse jen 13 let ale to nevadí. S tim klukem jsem chodila před sedmi lety, takřka jsem chodila do první třídy. Ale bylo to jen takové že jsem zajímavá že mám kluka. Bohužel začal chodit do školy v sousedním městě. Po sedmy letech se opět setkáváme. Moc jsem se na něj těšila a byla jsem v pohodě. Když jsme se viděli uplně jsem zrudla. Nedokázala jsem mu říct ani ahoj. Po 1 dni jsem si uvědomila že přece jenom pro mě něco znamená. Když jsem ho viděla z jinýma holkama které ho též jako já strašně dlouho neviděli začala jsem žárlit. Bylomi na nic a byla jsem naštvaná. Dokonce jsem se pohádala z BFF . Takovou bolest jsem ješté nezažila. Už se mi líbilo spousta kluků ale nebylo to nic když mě odmítnul. Bohužel tady tomu nedokážu říct ani slůvko. Na FB si normál píšem. Ale v realu jsem jak socha. Poprvé cítim že k němu cítím něco hodně velkého. Poslední dva dny se mnou nebyla kloudná řeč a vždy jsem se zamkla do koupelny a btečela jsem.. Nedokážu mu napsat že k němu něco cítim. A nebo se mám překonat?? Snažila jsem se na něj zapomenout ale i kdybych se snažila sebevíc tak svoje city neovlivním, co mám dělat?

 63. Ahoj, mám nejlepšího kamaráda O* a čím víc času s ním trávím, tím víc citů k němu cítím. Chodím s ním do třídy a chodíme spolu i ven jenže se vyskytl problém. Moje kamarádka D* po něm taky jede a už mu dala i najevo, že ho chce. Já jsem mu nic neřekla, takže o mně nic neví, jestli ho chci. Píšou si na Facebook a já jí vždy ve škole si pročítám jejich zprávy. No a tak já mám strach, že mezi nimi bude něco víc než kamarádství. Už jsem s ním jednou chodila, ale to jsem byla hloupá a moc to nebrala vážně. Oni spolu už taky chodili a dokonce dvakrát. Jenže on ji chce. Když jsme venku tak se ho na ni vyptávám, abych věděla jak to mezi nimi vlastně je. Nevím, jestli jí ho mám nechat nebo, jestli má cenu o něj bojovat, když už vím, že to nemusí taky vyjít.
  Prosím o radu, co bych měla udělat
  K*

 64. Ahoj zamilovala jsem se do svého Kamaráda uz sem mu to sice před časem řekla ale odmítnul to chtěla bych mu to říct znova že ho miluji ale bojím se to říct tak nevím jestli do toho jít

 65. Ahoj, potřebuji taky pomoc . Nevím jestli se mu líbim . Nedavno jsem si ho přidala na FB a lajkla sem mu fotku . On mi potom taky začal lajkovat fotky. Zná mně . Myslíš že se mu líbím ?

 66. Ahoj líbí se mi jeden kluk , přišla jsem na jinou školu. Je o rok starší a asi ani neví jak se jmenuju jen ví že s ním chodím do školy, potřebuju se s ním začít nějak bavit ale nevím jak poslala jsem mu žádost a pořád nic. :(

 67. Ahojky :D líbí se mi jeden kluk ze 7.B já sem hned nad ním jsme v 6.B on ož to ví ví to půlka naší školy znám ho ž od 3 let a je i 12 a jemu taky 12 mam kamarádku na ji se líbi stejný kluk jako mě pak mám kamarádky z 9B ta je toho kluka co se mě a mé kamarádce líbí BFF nevím jak ji to mám říct abych ji neranila a zároveň aby mě měl rád i ten kluk ? :(

 68. Ahoj…Nedavno jsem se zamilovala do jednoho kluka..Zname se asi rok ale moc casto se nevidame tak 1,2 do mesice…piseme si skoro kazdy den ale musim vzdy napsat prvni ja… Ale nevim jestli mu to mam rict prece je o 8 let starsi… Ja 14 on 22.. Myslite z

 69. Ahoj moc se mi líbí jeden kluk. Ale nevím esi se mu líbím já jsme od sebe 4 roky.On je můj sosed a hrozně mě trápí že se potkáváme na chodníku :/ Vždy sklopím hlavu a nepozdravím ho.Bratr mně vyčítá že ho ani nepozdravím.Jednou jsem jela s bratrem na ryby a on jel taky seděla jsem vedle něho a on se mě začal vyptávat Esi mám kluka… A já jsem mu neodpovídala. Je mi už trapně :( Moc prosím podmi.

 70. Ahoj, možná je tohleto trochu pod moji úroveň, ale začínám být už zoufalá…
  Někdy loni jsem se od kamarádky dozvěděla, že se líbim jednomu klukovi – spolužákvi…v té době mi to bylo ještě celkem jedno, ale od té doby se můj vztah k němu výrazně zlepšil…Myslím, že ale neví, že se mi líbí a nevím jak mu to mám naznačit…Vzhledem k tomu, že nejsem moc sebedůvěřivá, stydím se ho třeba i jen pozdravit…taky se na mě skoro všechny přestávky dívá, ale já se mu stydím kouknout do očí (i když se naše pohledy už několikrát setkali, vždycky jsem uhla a myslím, že musí mít pocit, že k němu nic necítím)…Kdybyste měli nějakou radu, tak by mě potěšila…

  • Ahoj, myslím že by jsi mu neměla uhýbat. Zkus sebrat odvahu a třeba ho jen pozdravit a to je jen začátek :) potom se ho zkus třeba zeptat jestli nenajde ven. Potom se k němu zkus třeba přitulit a po chvilce malou pusu

 71. Ahoj, mam problem s jednim klukem. Je o 3 roky starší než já, známe se už dlouho ale komunikujeme a pišeme si něco přes rok. Myslím že dřív o mě stál, jsem si tím téměř jistá ale já o něho skrátka ne. Teď toho strašně lituju protože jsem do něj blázen, pořád si to vyčítám, to že byla šance a ja ji promeškala. Je to asi mněsíc co jsme byly spolu a ještě s kamaradkou a kamardem n diskotece a tam se dal dohromady s jednou holkou. Chtěla bych aby byl spokojenej ale ona se k němu chovala strašně, podvaděla h, porad se hadali a usmirovali a podobně. No a asi pred 14 dny jsme byli zase na kalbě a tam se mezi nama neco stalo, libali se a tak, na ten jeden vecer jsem byla opravdu stastna, protoze mi rekl ze vi co dela a ze s tou holkou to skoncilo.. No jenomze ona nas tam videla spolu a jedina smska ze pry celi vecer breci to obraila naruby… On se k ni vratil, ted ani nevim jestli spolu jsou, na to se bojim zeptatat ale jestli tak ten vztah funguje stejne jako driv. po asi tydnu jsem konecne prestala brecet vecer do polstare ale ted se zase vidame a rekla bych mnohem casteji, chce chodit ven a posila mi pisnicky s textem ve smyslu ze udelal chybu a ze by to chtel vratit zpatky a sami lovesongy. Mozna jsem blba ze se tolik poohlizim na na pisnicky ale i on sam vi ze vzdycky hledim na text…. Vubec teď nevim co mam dělat, porad na nej myslim, nevim jak to ma on a ani nevim jestli bych s nim chtela byt, miluju ho to jo al nemuzu s zbavit zžirave myšlenky že jsem až druhá možnost…

 72. Ahoj, miluju jednoho kluka,kterej je pro mě úžasnej…chodíme spolu, ale ja se hrozně stydím…..ve škole spolu nemluvíme, ven spolu nechodíme a já by jsem chtěla aby jsme chodili ven a drželi se za ruce…ale nechci udělat první krok já…nevim co mám dělat……………..poradíte mi?? děkuju :*

  • Nikolko,

   nevím tedy přesně, kolik je ti let, ale pokud toto opomenu, tak je tady jednoduchá rada – udělej ten první krok!! Chceš to tak, chceš aby se něco změnilo? Tak pro to musíš něco udělat :) jinak změna nenastane :)

 73. Ahoj, chodím do osmé třídy a do třídy se mnou chodí jeden kluk. Moje sebevědomí je asi tak nízko jako hladina Kaspického moře a já si myslím, že mě žádný kluk nechce… Ale on se mi líbí a bavím se s ním hodně, sedí často v lavici za mnou a v hodině se bavíme a je s ním sranda, ale velký problém je, že se velmi bojím mu to říct… Bojím se, že bych pak v jeho očích byla trapná… Prosím, poraďte mi, co mám dělat…? Mám mu to vůbec říkat? P.S.:Tento blog je opravdu super, z kluků jsem celkem zoufalá, a dlouho jsem se nikde nemohla dočíst, jak na to… Ale konečně jsem na něco narazila… :))))

  • Aňulko,

   co tě vede k názoru, že tě žádný kluk nechce? o_0 Je to přeci to samé jako u kluků, holka si kluka nevybírá podle toho, jak vypadá (tedy, zpravidla ne :)), ale podle toho, jak na ni zapůsobí :)

   Jsi v 8mé třídě, je ti tudíž nějakých 14let, a v tomto věku je normální, že se každý začíná koukat po opačném pohlaví :) Pokud se bojíš toho, že by jsi se „ztrapnila“, nemusíš na něj přímo vybalit, jak moc se ti líbí a jak jsi do něj zblázněná :) zkus doma třeba uspořádat nějakou slezinu s pár kamarády a pozvat ho s tím, že by to mohlo být fajn odpoledne, atd :) Když se uvidíte i mimo školu, sama potom poznáš, zda ty sympatie jsou oboustranné :)

   A hlavně, přestaň si myslet, že tě žádný kluk nechce! Sebevědomí je v rámci tohoto také podstatné.. Ba co navíc, každá z nás je krásná pro někoho jiného ;)

 74. Ahoj…Nedavno jsem se zamilovala do jednoho kluka..Zname se asi rok ale moc casto se nevidame tak 1,2 do mesice…piseme si skoro kazdy den ale musim vzdy napsat prvni ja… Ale nevim jestli mu to mam rict prece je o 8 let starsi… Ja 14 on 22..
  co myslíte?

 75. Ahoj.. chodím do osmé třídy a strašně se mi líbí jeden kluk z devítky . Moje nej kamarádka chodí s jeho nej kámošem . Kámoška mě furt přemlouvá abych napsala tomu klukovi co se mi líbí ale já mám strašně nízké sebevědomí…Bojím se že se mu nelíbím ikdyž na mě občas koukne :)) co bych mu měla podle vás napsat? Děkuju za odpověď

  • Já bych mu to napsala ;-) když se na tebe dívá tak bych mu to fakt napsala! ;-)

 76. Ahoj,
  Mám takový problém: hraji na klavír s jedním klukem ( hrajeme spolu čtyřhru ). On se mi líbí jenže je mu 15 a mě je 12. Bojím se mu to říct…. ani nevím jestli je dobrý nápad mu to říct…. prosím odepište.
  Díky

  • Ahoj Báro,
   nejsem žádný expert, ale rozhodně bych mu to jen tak na rovinu neřekla, povídáte se spolu někdy? Podívala bych se mu do očí a usmála se, můžeš to poté prodlužovat a on to pochopí sám… :-)

 77. Ahoj,
  Sice ani nepředpokládám, že by mi někdo odepsal, ale stejně si nechávám naději…:D
  Líbí se mi jeden kluk. Je stydlivý (nebo mně tak aspoň připadá) a docela se schovává v pozadí ostatních. Někdy teda maluje bez ostychu na tabuli (apod.:D), ale stejně se jen málokdy ozve. Líbila jsem se mnoha klukům (nedokážu pochopit proč) a po nástupu na gympl (8 let) se dozvídám, že se líbím dalším v naší třídě. Nikdy jsem ale necítila takový pocit jako teď k tomuhle klukovi. Byl se mnou ve skupině na škole v přírodě na tématu Aj (prostě se mnou ve skupině trávil dopoledne:D jeden týden) a sem tam jsme si povídali. Myslím, že máme celkem podobné zájmy. Nejsem si však jistá, jestli mě vůbec vnímá. Řekla bych, že mám šanci tam 50 na 50:D
  Nevím. Jednou jsem mu psala na FB – přečetl si to, ale neodpověděl. Opravdu nechci být k němu nijak vlezlá, vsadila bych se, že by se vyděsil nebo se pokusil mě vymazat ze svého života. Snad se mi podaří ǐu něj vzbudit zájem… Tvůj web je super, Mers;)
  Kdyžtak díky za rady, tipy, prostě cokoli,
  Majda

 78. Ahoj. Miluju moc jednoho kluka. Byla jsem s ním venku a políbil mne, ale za poslední měsíc mě ani ve škole nepozdravil…co mam dělat? Děkuji za pomoc.

  • Zkus mu napsat na fb nebo si s ním promluvit někde v soukromí, kluci se před spolužáky chovají jinak než když jsou sami s holkou :). Jinak držím palce ;) :)

 79. Ahoj mam takový problém.
  Miluju jednoho kluka kterému je 19 a mě 13. Hodně času trávim u babičky a oni mají barák přímo vedle nás, a já se stydim a bojim mu něco naznačit. Pomůžeš mi prosííím???

  • Kašli na to, ten věkový rozdíl je moc velký. Chápu že to neni tak jednoduché jak píšu, ale bude to pro všechny lepší!

  • Hele řeknu ti to takhle. Věk je jen číslo, jestli ho máš ráda nějak mu to naznač, nějak jako jestli se mu líbíš, nějak vyzvídej na tohle ti moc neporadím. Mám stejný problém, ale já sem ti sem chtěla napsat protože totálně nesouhlasím s Ell. Věk je jen číslo, nekašli na to, jdi za svým srdcem.

 80. Ahoj mám takový problém:
  Miluju jednoho kluka kterému je 25 a mě je 13. Já s ním trávím hodně času, ale bojím se mu něco naznačit, a hlavně nevím jak. Pomůžete mi prosím?

 81. Ahoj, nějaký čas se mi líbí jeden kluk no spíš chlap, je mu 25 let a strašně mě přitahuje, ale nevím jak mu to mám říct. Vídám ho každý den a vždy když se odhodlám tak jdu za nim a když dojdu usměje se a já na to nemam. Ale stejně nevim co mu říct, poraďte mi někdo prosím.
  Děkuju za jakoukoli odpověď.

  • Ahoj Teri, a jak jste na tom spolu? Jste kamarádi, znáte se blíž nebo vůbec?

 82. To já se svým klukem jme to měli trochu jinak, vlastně asi víc než trochu. Poznali jsme se někdy na jaře. S mojí kamarádkou jsme šli na jedno velký hřiště, kde se schází skoro celý město. V tu dobu jsem tam byla jakžtaž ještě nová, i když jsme se přistěhovali na začátku školního roku. Já jsem tam znala pár lidí, protože už jsem tam bydlela předtím. Sedli jsme si na zem a začali se bavit s ostatními, většinou s klukama. A tak jsme se poznali. Pár dnů jsme si psali na fb a občas jsme byli ještě s dalšíma lidma venku. Po nějaký době se ke mě začal lísat a chovat hezčejc než k ostatním holkám. Začali jsme si psát i na Vibru a na KiKu, byli jsme si hodně blízcí. Pak po nějaký době mi napsal že mě miluje a tak to nějak začalo… Nejvíc nás asi spojili jeho průsery, je to docela zmrd, ale stejnak ho miluju…

 83. Ahoj, prosím poraďte mi. Líbí se mi jeden kluk, známe se jen přes FACEBOOK, on je z Bratislavy a já z Česka :( Furt mu píšu jak se má, co dělá atd… A potom už nevíme co si říkat :( Ach joo prosím poraďte mi :'( A jednou mi napsal že mě má rád a pak napsal I LOVE YOU a pak to zakecal něčim,:(

 84. Ahoj už pět let miluju jednoho kluka od nás ze třídy jenomže teď on odešel na gympl a já jsem zůstala na naší škole on asi neví že ho miluju.
  Když jme spolu seděli tak jsme si pořád povídali a dělali blbosti ale ty signály co jsem vysílala asi nezachytil ??

  • Ahoj Vendy, fíha, pět let, jak jsi vydržela mu to neříct? Hele, jestli jste byli dobří kámoši, tak mu normálně napiš, jak se mu tam líbí, co škola, děcka,.. klidně ho pozvi ven na pokec a uvidíš:-) Držím palce!

   • Promiň, mohli by jsme se bavit spíše o jeho kamarádech. Protože on jak odešel na tu školu, tak se i odstěhoval až do Pardubic a to je asi 50km ode mě. Jeho kamarádi mě mají docela v oblibě a místo holky mě mají za kamaráda. Moc žárlím na kamarádku, ona byla vždycky ta lepší a já oproti ní vypadala jako naprostý debil. A taky kluci se na ni lepí jak mouchy na lízátko a já jsem vždycky ta co jen sní.
    Ale nechápu proč, když ji kluci leží u nohou, proč nemá kluka . Da fuq

 85. Miluji jednoho kluka a on mě taky, ale je problém že se známe od 4 třídy a teď jdeme do 7 a o mě začal mít zájem až na začátku 6 třídy. No a když jsem se dozvěděla, že mě má rád a chce mi to říct + jestli sním nechci chodit, jeho sestra mi řekla že mi to řekne o vánočních trzích, ale já jsem mu utekla. Strašně jsem se bála a styděla. No a skoro pokaždé před ním utíkám, i když někdy ne, ale vždy když ho vidím začne mi bouchat srdce jako o závod. Ani spolu nemluvíme a bojím se že spolu ani nebudeme. prosím o pomoc ??

 86. Ahoj, chtěla bych se zeptat, líbí se mi jeden kluk ze školy, on teď ale přestoupil na jinou školu ale porad ho mam ráda co mam delat

 87. Ahoj, mám ráda jednoho kluka…. je o 3 roky starší (mě je 15). Nebydlíme ale ve stejném městě. Víme o sobě a už jsme se několikrát viděli ….. ale ještě jsem se neodvážila se ho na něco zeptat. Alespoň jsem mu ale řekla AHOJ. Prosím co mám dělat ?? Mám strach mu to říct a ani jsme zatím nikde nebyli sami… vždy tam někdo byl. Takže nebyla příležitost. Kamarádka mi radí abych si ho přidala na facebook ale příjde mi to takové blbé. A hlavně se bojím že si mě nepřidá mezi prátelé. Tak prosím o radu ??????

 88. Ahoj
  Moc se mi líbí jeden kluk ze třídy. Ale mám strach mu to říct. Myslím že by to všem svým kámošům vykecl. Řekla jsem pár kámoškám, že se mi líbí. Ale nedokážu mu to říct, pořád na něj musím myslet. Dokomce se mi o ňem zdají i sny.
  Prosím poraď mi, nemůžu na něj přestat myslet.

  • Nebudeš tomu asi věřit, ale jsem na tom úplně stejně. Skoro všechny dívky mají tenhle problém.
   Popřemýšlej o tom, zda je to opravdu ten pravý. A jestli to má stejně. Povídej si s ním. Směj se. A až si budeš jistá, že si zaslouží tvou pozornost řekni mu to.
   A jestli se ti bude smát, nebo něco takového, nezaslouží si tě.

 89. Ahoj,páči sa mi jeden chlapec je siedmak ako ja a už dlhšie sa na mňa pozerá,usmieva…A take blbosti…pred Vianocami som mu napísala list že ho mám veľmi rada a že sa mi paci atď. Kamoška mi vraví že okej bude ma mat radšej ale čo keď nie? Minule sme išli akolo seba akože ja mama teta krsta on rodicia brat a kukli sme sa na seba a potom sme sa pozreli do zeme…ja nechápem… Čo keď ma neznasa? :(

 90. Ahojte, som siedmacka a páči sa mi osmak, jasne od minulého roka, ja naňho stále myslím,keď som ho ani nepoznala snívalo sa mi o ňom, dlho som nevedela jeho meno, má ho najsladsie :3 okj o tom sme sa neprišli baviť – totálne som v zufalstve ja ho milujem chyba mi, on to vie, viete kamoški 😂a povedal ze ma má rád ale klamal,nechcel byť zlý a tak radšej zaklamal…. Pred novým rokom kamoške napísal že si o mne mysli ze som totálne blbá a nechápe má a že som p*ca…. Áno ako inak prerevala som celú noc aj som sa rezala… Viem debilny nápad ale bolesť má upokojovala…okj no a ja neviem on sa ja mňa stále usmieva a pozerá a pritom po mne nadáva? Idem za ním aj s kamoškou ako on ide aj s kamošom aj ja a oni sa na nás stále otáčajú, keď som nemala okuliare stretli sme ho tak na mňa vyvalil oči a jeho kamoš sa hádal z mojou kamoškou a my dvaja sme kukali na seba?.čo to znamená?

  • Ahoj kluci v osmé třídě jsou takoví nic moc.:-)
   Podle toho co tu píšeš tak je to blbec, není přece normální aby ma jednu stranu te okouzloval a na druhou stranu pomlouval.:-( K tomu zažívá s první školní lásky a je to úplně normální ze se ti o něm zdalo. Ale řezat se kvůli Klukovic je i v dospělosti blbost natož pak ve 12-13. Nějak extra to neřeš on ti za to nestojí :- ). K tomu v životě poznal lásku tvého života a to chce čas.😊😇

   • Ja viem,každý mi to hovorí ale ja naňho nedokážem zabudnut je to veľmi ťažké lebo on je okuzlujuci… 😁ako sa nedá len tak zabudnut keď sme spolu boli vonku,keď sme spolu boli pred skolou a povedal ze som sexi 😂😂😂 keď ma zavolal k ich triede aby mi povedal ze ma má rád? To sú spomienky áno ťažko sa ich zbaviť ale k životu nám treba ísť ďalej alebo?

    • Výš kluci v osmé se rozdělují na tři typy: normalni ( dětinšti)😄, introverti(mimoni)a namachrovani ti mysli na sex v jednom kuse většinou hledají holky které se do nich lehce zamilujou. Vim někdy je těžké se od nich od milovat :-) Skus si ho nějak odpudit mas širokou fantasii a nezapominej ze takoví kluci mysli na jedno…. Jsi asi lehká oběť 😕😞 Přejí hodně stesti

 91. Čaute, prosila by som aby ste mi odpísali na toto
  Takže ja som siedmacka a som do siedmaka ale dneska sme boli pri ich triede hej a on ma kamaráta ktorý sa mi tiež začal dajak páčiť ja ani neviem ako 😂 no a už včera som rozmýšľala že či sa naozaj dá milovať dvoch naraz? A kamarátka mi napísal že jedného milujem druhého ľúbim lenže som nevedela kto je kto a ptm mi kamarátka napísala že ľúbim toho druhého lenže ten prvý sa na mňa stále pozerá, usmieva a teraz ako sme boli v ich triede tak už aj ten jeho kamarát sa na mňa pozerál omg ja nwm čo mám robiť 😂😂😂😂😂

  • vyber si toho kterej je hezčí, hodnější, víc se s tebou baví a máš ho radši

 92. Ahoj. Líbí se mi jeden kluk, ale strašně se stydim mu říct že ho mám ráda a on se asi taky stydí. Ale jeho kámoš mi řek že mě miluje. Já stejně nevim jestli je to pravda. Prosím poraďte mi. Mám mu to říct já nebo mám čekat na něj?

  • Ahoj, mě poradila jedna kámoška abych s nim víc mluvila, ptala se ho na různé otázky, nebo s nim jít ven. Třeba se ti to povede:) pak dej vědět:)

 93. Ahoj. Jmenuji se Kačka a je mi 12 let. Ve škole se mi líbí jeden kluk. On se na mě taky pořád dívá, já na něho taky. Prosím tě co to znamená? Myslíš že se mu líbím? Je fakt krásnej a ve škole nám říkaji že se k sobě hodíme :) já ho miluju jenže nevim jak mu to říct :( poradiš mi prosím

  • Ahoj Katko, no pokud se neustále střetáváte pohledem, tak je to jasné! Určitě se mu líbíš. Chodí s tebou do třídy nebo jen do stejné školy? Neustále pohledy a úsměvy asi nepomohou, možná je ten kluk nervózní a bojí se říct si o rande s tebou. Co kdyby si situaci vzala do svých rukou? Zeptej se ho, jestli by ti nepomohl třeba s úkolem nebo s tebou nešel na zmrzlinu. Když se mu líbíš, spadne mu kámen ze srdce, že ses ho zeptala jako první. Když neprojeví zájem, jsou stovky jiných. Určitě se ozvi, jak to dopadlo. Zatím se měj!

 94. Ahoj mam ráda jednoho kluka.
  Je o rok starší. Líbí se mi od 2. Třídy a jsem v 6ce.
  Občas se na mě kouká a já taky. Ale nevím jestli se mu nelíbí někdo z jeho třídy. Horší je ze je dobrý kámoš s mým bratrem a v jednom kroužku mě vede jeho mamka. Na fb nechodí. Prosím poraďte mi někdo.

  • Ahoj, no chce to o něm zjistit trošku více. Nemůžeš se zeptat bráchy, kdo se mu líbí a tak? Co se s ním zkusit seznámit sama? Mluvila si s ním vůbec někdy? Zatím se měj: )

   • Podle mě, by jsi s ním měla někam zajít. Ven, na čaj, nebo kamkoliv jinam.

 95. Ahoj,potřebuji poradit,líbí se mi jeden kluk,kterému je 20 a mě je 15.Viděli jsme se spolu a seznámili jsme se na jedné akci,už si píšeme na fb asi druhý týden,je hezkej a mám ho ráda,pořád na něho myslím,ale nevím jestli má o mě zájem nebo jestli se mu líbím.. :)

  • Podle mě je to hezký ale někteří kluci jdou na „to“ moc rychle. Bejt tebou bych se s ním radši víc seznámila. Nejdřív kamarádka a potom jeho holka, tím navíc zjistíš jakej je doopravdy, jestli neni panovačnej atd. Jestli se můžu zeptat, ty s ním chceš na rande??

 96. Když jsem přespávala u kamarádky, volaly jsme s jedním kamarádem, když zvedl telefon a zapli jsme kamery, aby jsme se viděli, byl u něj jeden kluk. Od té doby uplynul asi měsíc. Za tu dobu jsem se s tim klukem seznámila a zamilovala se 😅 Teď náš vztah vypadá asi takhle; byli jsme spolu 4x venku a když jsme spolu naposledy volali, řekl mi že mě miluje. Bojím se mu to ale říct, asi nemám dost odvahy

 97. a co mám dělat když jsem mu to řekla moc rychle a on se se mnou odmítá bavit?????

 98. Pomoc neznáte Jirku ze shulcáků(té škole)je mu 13 nevim jaký má přímení jinak osobě víme všechno.Miluju ho nevím jak mu to mám říct. Napište mi jeho přimení. Díky.😘😘😘😘😍😍😍😍

 99. Ahoj uz je to měsíc co se scházím s jednim klulem ze školy. A tím jak se scházíme a trávíme čas spolu se mi libi a ja jsem se do něho zamilovala. Ale nevím jestli mu to rict nevim jak by reagoval. Sice když jsme venku tak me drží za ruku nebo mi da pusu a nebo se nekdy i provozujeme. Chtela bych se zeptat jestli mu mam říct ze nechci uz byt jen kamarádka ze chci byt něco vic (ze chci vztah) ze mi na nem opravdu záleží.

 100. Je mi deset let a miluju jedno kluka ze třídy a bojím se mu říct ze ho miluju. Nevidíme se nikdy jindy než ve škole. Menuje se Daniel

  • Prostě mu to řekni v pátek. Celý víkend se neuvidíte, tak to trochu vyprchá.

  • Já to mám stejně, až na věk a jméno. Bydlí ve stejným městě jako já, ale vidím ho jen ve škole.

 101. Momentálně jsem v pátý třídě a líbí se mi jeden kluk z mojí třídy, ale já jemu ne. V první třídě jsme měli sedět spolu, a já brečela: ,,Já nechci sedět s klukem!“ A on: ,,Já nechci sedět s holkou!“ Myslíte, že byla chyba brečet?!

    • Aha! Ty jsi tlustoprdka s akné, co sedí u počítače? Tak to se mu nelíbíš. P.S. chodím s ním já. Tajně…

    • Sice mám nadváhu a trochu akné, ale to neznamená, že sedím u počítače. 😒
     A navíc ty s ním nechodíš, protože on holku nemá. 😂
     A introvert jsem byla už od malička. 😀

 102. Jo? A jak to víš? Třeba spolu chodíme tajně.. A určitě se mu nelíbíš. Věř mi…

  • Tak mi řekni, kde bydlí. Když to uhodneš, tak ti budu možná věřit. 😏

   P.S. Proč tak útočíš?

   • Nebudu tady psát jeho adresu. A nechci abys se s ním bavila! Sice se mu nelíbíš, ale nechci aby se s tebou bavil.

 103. Ahoj potřebuji taky poradit, jde o jednoho kluka on mi napsal že mně má rád a já mu napsala že ho miluji jenže mě je 14 a mu 20 tak se stím nehcceme moc chlubit tak jsem to řelka jen mamce popr vé jsme byli na tíchém místě blízko silnice a já nevěděla co mám říkat byli chvilky kdy bylo ticho pak mé odvezl kousek od baráku a pak jsme byli na louce vzala jsem sebou i moji malou borderku a bavili jsme se víc a já mu slíbyla že už to nikomu jinému neřenu a jak jsme šli dom tak mě objal :) a ještě než jsme šli spolu ven tak mi říkal jak se mu líbým atd… jenže já jsem to řekla dvoum nej kámoškám a pak jedné holce s kterou se trochu bavím vím bylo to ode mě najiví a problém je v tom že to je jeho sestřenka a vihrožovala že jestli muještě někdy napíšu nebo sním půjdu ven tak že mu řekne že jsem jí o nás řekla co mám tet dělat prosím porad mi :(

 104. Promiň, ale fakt je ti 14 (slýbila, lýbím)? Jinak prostě když mu to řekne, tak předstírej, že nic, jako že lže

 105. Ahoj, začal se mi líbit jeden kluk který bydlí 2 hodiny cesty ode mě ale já na něj nemůžu prestat myslet. Začala jsem ho sledovat na ig, ale on nezareagoval. Přijde mi trapný abch mu prostě z ničeho nic napsala : ahoj, moc se mi líbíš,…. Prosím o radu jak mu napsat, když jsme se nikdy neviděli :)

 106. Ahoj líbí se mi jeden kluk .On někdy na mě kouká když třeba projde kolem.Já ho znám jako vím kolik mu je a jak se jmenuje ale on mě nezná.Napsala jsem mu na messenger ahoj a on to ani neviděl protože si semnou nepsal tak nejsem u něj v kontaktech .Tak nevím jak si s nîm psát a říct že se mi líbí

 107. Ahojky… no na začátek – mám za sebou vztah s klukem taky 2 hodiny daleko. No ale v tvojí situaci bych mu zkusila napsat! I kdyby něco jak Ahoj, a pak se uvidí. Taky vždycky řeším co a jestli napsat, nejsi sama. Ale za pokus to stojí, opeavdu!

 108. Ahoj. Chtěla bych se zeptat , mám ráda svého spolužáka ze třídy ale nevím jestli on mě. Tak jestli nevíte co s tím . Díky

  • Pro začátek bych si nechala tu zamilovanost trochu projít hlavou. Asi před 2 roky jsem na tom byla stejně – a vzniklo z toho nakonec dost trapných chvil. A bylo to k ničemu. Takže si opravdu rozmysli, co uděláš xd. A vždycky buď sama za sebe – neposílej za sebe kámošky. Já vím… taky jsem to udělala. No každopádně mu můžeš třeba napsat (messenger, instagram…) něco jako ahoj, něco o škole nebo prostě něco co máte společnýho. A hodně štěstí♡

 109. ahoj potřebuju poradit , já jsem potkala jednoho kluka u sestřenice a bratrance a ja ho miluju ale nevim jestli on miluje me moje cela rodina si mysli ze ano fakt potrebuju poradit prosim co mam delat kdys ho neznam a zamilovala jsem se do neho kdys jsem ho uvidela

 110. Ahoj já by jsem potřebovala pomoct s jedním klukem. Už se mi líbí skoro 5 let a on si mě ani nevšimne a když už jo tak se na mě usměje a jde dál. Už o něm vím vše, normálně si s ním píšu ale buď si to nepřečte nebo mi na to odepíše ale ne normální větou. Řekla jsem to 4 kamarádkám a jeden kluk to poznal na táboře a řekl mu že se mi líbí. Od té doby se bojím s ním chodit ven protože když jsem ho potkala 2 den po táboře tak se mi vysmál. Furt si s ním píšu ale nedokážu mu říct to co von po mě chtěl, chtěl po mě aby jsem mu řekla do očí že ho miluji a já mu řekla že to dokážu a on my řekl ať se ukážu na hřišti já řekla jo. Už sním chodím ven a je to v pohodě jen se strašně červenám a on na mě kouká a usmívá a já nevím co tím usmíváním myslí ?!! Proro se chci zeptat jestli nevíš co to znamená ???

 111. Ahoj potřebuju pomoct. Zamilovala jsem se do jednoho kluka ze sedmy (jsem v sesty) chodili jsme spolu asi tak mesic… Po vanocich mi prestal odpovidat na zpravy a vyhybal se mi :( a pak asi po dvou tydnech mi napsal ze je konec :,( no ale ja jsem do nej silene zamilovana a nevim jak mu to rict prala bych si alespon nase pratelstvi :( poradte prosim:(

Diskuze je uzavřena.