Diskotéka, nebezpečí i zábava 5/5 (1)

Diskotéka s sebou nese zábavu a i nebezpečí. Na co si dát pozor? V jakých případech je to bezpečné? Jak se chránit? A plno dalšího.

Drogy, hlavní nebezpečí

Myslíš si, že umíš říst ne? Tak to si na omylu. Někdo ti může něco dát do pití a tím tě zdrogovat. Nebo ti to může píchnout a ani si nevšimneš. Nebo ti to dát násilím. Proto si na to musíš dát velký pozor.

Na diskotéku nikdy ne sama

Na diskotéku vždy jdi s kamarády nebo kamarádkou. Prč nejiít sama? Jediný důvod: když půjdeš domů, můžou tě popřípadě ochránit.

Ne zas tolik alkoholu

Netvrdím, že si nemůžeš dát pivo nebo panáka, ale nepřeháněj to. Hlavně ti musí být nad osmnáct. Stačí jenom jedno pivo. Nemyslíš?

Jaký tanec tančit

To je úplně jedno. Nejoblíbenější je twerking (nevím, jak se to píše, takže pardon) a makaréna. Můžeš si vymyslet i vlastní kombinaci těch nejlepších tanečních pohybů. A vznikne megatanec(tvoje jméno).

Jak sbalit hezkýho kluka?

Na to je tady plno článků, ale jak na to v baru? Většinou balí kluci holky. Buďto můžeš počkat než tě sbalí, nebo na něj zkusit známý flirt s různými cool hlášky. Nic nezkazíš ani odhaleným výstřihem nebo sexy účesem.

Jaké oblečení?

Můžeš si koupit oblečení speciálně na diskotéku, nebo kombinovat perfektní outfit. Lesklé a třpytivé věci jsou jasnou volbou, kraťasy nebo sukně? Tím ohromíš všechny. Hlavně musíš dobře kombinovat.

Vem si s sebou sexy úsměv

Co k tomu dodat? Musíš si s sebou vzít nádherný úsměv. Pak ti žádný kluk neodolá a budeš vypadat dobře. Úsměv je základ prima outfitu.

Žádné cigarety

Ani v normálním životě. Cigarety škodí zdraví a i když jsou velkým pokušením musíš jim říct jasně ne!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist