Domů Rodina & Škola Čtenářky píší Co mají kluci na holkách rádi a jak se jim zalíbit víc? ...

Co mají kluci na holkách rádi a jak se jim zalíbit víc? 4.61/5 (18)

4

Co mají doopravdy kluci na holkách rádi? Je to hodně individuální, ale jde hlavně o to,  když budeš s klukem aby jsi byla sama sebou. Vážně, přetvářky nejsou dobrý  u ničeho ani nikoho. Buď prostě taková jaká jsi, hlavně se neboj s ním normálně mluvit, pohlédnout mu do očí.

Někteří mají rádi když je holka trochu stydlivá, jiní dávají přednost „drsňačce“, je to prostě dost individuální ale teď abych přešla na to, co se klukům líbí. Když mu pohlédneš do očí, nic nezkazíš. Ono se to snadno řekne já vím, ale já osobně treba mám pocit, že kdybych se mu koukla do očí tak se propadnu a už nikdy nebudu myslet na nic jiného. Klukům se například líbí i vlasy, které můžou hladit a tak. Je to na každým jestli se mu líbí kratší nebo delší, ale co jsem slyšela tak většině se líbí vlasy dlouhé nebo středně dlouhé protože to považují za symbol ženskosti.

Když už jsme u těch znacích a symbolech určitě to jsou ženské křivky co kluky přitahuje, ať už prsa ( někoho malá někoho zase naopak velká), pas, boky za které vás můžou chytit a nebo zadek. Idolem jsou modelky nebo herečky, vyzkoumejte co se vašemu klukovi líbí a pokuste se mu to splnit. Nemyslím tím ale, abyjste drželi brutální diety jenom proto že váš kluk kouká na plochá břicha a dlouhé nohy. Neměňte se úplně, můžete ale tomu trochu pomoct aby jste se mu líbili ještě víc. Většině kluků se nelíbí, když je holka přemalovaná, má na sobě tunu make – upu  a když se odlíčí skoro ji nepozná, proto doporučuji lehký make-up například stačí řasenka nebo  vsaďte na úplné nenamalování, uvidíte jak si vás pak kluk zamiluje takovou jakou jste.

Pokud máte hezké hubené nohy, vsaďte na šaty nebo sukni, až půjdete bude se vlnit a uvidíte, že to bude vypadat elegantně.

Dlouhé vlasy si nechte rozpuštěné  nebo nějaký letní účes či můžete zlusit copánky.  Krátké vlasy nechte vlát a nebo si zkuste připnout třeba ofinu sponkou.  Pokud zase tak hezké nohy nemáte ( nebo si to alespoň myslíte,) nevadí, vemte si kraťasy nebo větší sukni ať vyniknou vaše priority ( boky, pas..) než vaše nohy.  

S klukem zavtipkujte a trochu přijměte  kritiku i na sebe, ale jenom malinko ( aby vás neurazil), smějte se jeho vtipům, protože většina kluků má ráda když se holka upřímně směje a věnuje mu pozornost. Naopak ale kluci nemají moc rádi, Kdyz se jim věnujete moc ( například když spolu chodite a každej den mu napíšete, to jim pak prijde jako kontrola a většinou pak už ani neodepisují.) 

Co ještě mají kluci rádi?

Vaše spontální chování, volnost a svobodu …. jak už jsem psala  je to hodně individuální, ale netrapte se pokud nemáte zrovna ideální postavu, určitě si najdete někoho, kterému se budu líbit přesně vaše postava, přesně vaše prsa a vlasy nebo třeba i nohy. Postava a vzhled obecně nemusí být všechno ( i když mnohdy jsou ty holky hezký a jen o sobě říkají že jsou ošklivý) ale klukům se líbí například  i vaše rty, pokud je nemáte zrovna popraskané a nemáte opar přes celou pusu.  :D

Všimněte si někdy, že když s vámi mluví, občas se na vaše rty podívá a určitě se přistihnete, že vy na ty jeho se taky občas koukáte. Když to uděláte dostatečně svůdně ( kouknout se mu do očí, pak pomalu sjet pohledem ke rtům, chvilinku vydržet ale ne dlouho a pak se zase podíváte do jeho úžasných očí)  většina kluků tento signál pochopí a pak se s vámi bude líbat. Ale i když se líbat nebudete jemu se stejně bude líbit jak se na něho díváte. Někteří mají rádi, Když se holka taky trochu snaží. Nemyslím tím totální dolejzání a otravování, spíš když on dělá první kroky, tak aby holka něco opětovala, aby poznal že má cenu pokračovat a není to jenom jednostranný.  Dám příklad… on vás obejme kolem ramen a když nic neuděláte usoudí, že nemáte zájem a tak přestane. Naopak když něco opětujete, stačí maličkost, třeba položení hlavy nebo tak, pozná, že je to oboustranné a může to i zajiskřit. 


Nemyslím tím ale, abys ho pořád balila a dělala ty první kroky ty. Hezky ať jde první on, ale naopak stačí malé krůčky. A musí cítit že to opětuješ. A na nic nespěchej, hezky pohodička, on odepíše.  Doufám, že vám tento článek alespoň trochu pomohl a k něčemu byl.  Mějte se. Áďa <3 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 KOMENTÁŘE

  1. Moc hezký článek Áďo :)
    Možná bych doplnila sebevědomí (kluci nemají rádi, když holka stále opakuje, jak je ošklivá)
    Možná zapracovat na pravopise (co se týče interpunkce, někde chybí čárka, ale to není podstatné)
    Hezký článek, četla jsem napjatě až do konce, protože sama mám svého crush, ráda bych, abychom byli něco víc… :)
    Jen tak dál

Diskuze je uzavřena.