Doplňky, které doladí tvůj outfit Zatím bez hodnocení.

Která z dívek nechce chodit pěkně a stylově oblékaná? Myslím, že i když si to spousta z nás nepřipouští, tak každá se chceme určitým způsobem líbit a právě oblečení je jedním z možností jak zaujmout. Pokud si říkáš, že se nedokážeš hezky oblékat a všude na módních blozích vidíš krásné outfity, které bys ty nikdy nevytvořila, nemáš pravdu!

První chyba, kterou slečny dělají při vytváření modelů je, že se snaží, aby oblečení bylo složité a důmyslné. Když se ale zamyslíš, tak tu platí rčení „V jednoduchosti je krása“ a právě tím by ses ze začátku měla řídit. Ušetříš tím spoustu času (často i peněz) a určitě se ti povedou krásné outfity. Jak je ale jednoduchost myšlena?

Tvůj šatník by se měl skládat z dobře kombinovatelných a spíše z jednodušších věcí – ať už to jsou obyčejné slušivé džíny, kalhoty, jednobarevné svetry a trička, tílka nebo kraťasy. Právě z těhle kousků se nejlépe tvoří oufit, který na první pohled může vypadat obyčejně, ale dá se doladit. Čím? No přeci doplňky, jako jsou šperky nebo kabelky!

Šperky, kam se podíváš

I když ti kupování naušnic, náhrdelníků, korálků nebo řetízků přijde zbytečné, dají se koupit o dost levněji než nové tričko a potom stačí i obyčejný outfitový vršek a odlišné náhrdelníky a hned můžeš každý den působit trošku jinak. S nápadnou bižuterií a šperky se skvěle blýskneš jak ve škole, tak i na párty nebo diskotéce. Čím víc takových doplňků budeš mít, tím víc je můžeš střídat a tvé outfity budou vždy vypadat jinak a možná si nikdo ani neuvědomí, že máš stejný svetr jako včera nebo to samé tričko.

Skvělým koníčkem ve volném čase je i výroba bižuterie. V galanteriích a v internetových e-shopech si můžeš nakoupit korálky a odlišné součástky, které když vkusně poskládáš dohromady máš nové šperky. A pokud budeš nakupovat spíše ve větším množství, vyjde tě to o mnoho levněji, než když je nakupuješ hotové v obchodech, stačí jen troška šikovnosti a vkusu. Pokud tohle všechno budeš mít, nic ti nebrání abys své výtvory a korálky prodávala nebo jimi udělala kamarádce radost.

Kabelky jako samozřejmost

I když do školy často musíš nosit batoh, protože učebnice jsou dost těžké a jen by sis ničila svoji páteř, určitě čas od času ti přijde vhod mít ve skříni a nějakou tu pěknou kabelku. Hlavně pokud uznáváš spíše elegantní styl oblékání, máš ráda kabáty a podpatky, je kabelka v podstatě už nutnost. Navíc v dnešní době jich na trhu najdeš doopravdy velké množství a máš na výběr z různých barevných variací a druhů, tedy si určitě vybereš.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

10 komentářů

  1. skvělý článek a nechtěla by si nafotit + udělat třeba článek jaké druhy kabelek se kam hodí a třeba vyfotit jaké kabelky doma máš.? jeto jenom pouze můj nápad :)

  2. Slvělý článek:) Nechápu, jak si někdo může vzít šusťákovou bundu, batoh a podpatky! Fakt nechápu. Vím, že kabelka ničí páteř, ale pro krásu se přece musí trpět.

  3. Jeee..:) tak ten článok sa mi akurát hodí:) Ďakujem Mers :)

  4. Pěkný článek, ale mně je k ničemu :D Já stejně doplňky ani kabelky nenosím, a neřeším jestli mi něco ladí nebo ne. Já oblečení a doplňky neřeším tak, jako ostatní holky, podle mě je to zbytečný.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist