Domů Trendy & Fashion Módní tipy Doplňky, které doladí tvůj outfit Zatím bez hodnocení.

Doplňky, které doladí tvůj outfit Zatím bez hodnocení.

10

Která z dívek nechce chodit pěkně a stylově oblékaná? Myslím, že i když si to spousta z nás nepřipouští, tak každá se chceme určitým způsobem líbit a právě oblečení je jedním z možností jak zaujmout. Pokud si říkáš, že se nedokážeš hezky oblékat a všude na módních blozích vidíš krásné outfity, které bys ty nikdy nevytvořila, nemáš pravdu!

První chyba, kterou slečny dělají při vytváření modelů je, že se snaží, aby oblečení bylo složité a důmyslné. Když se ale zamyslíš, tak tu platí rčení „V jednoduchosti je krása“ a právě tím by ses ze začátku měla řídit. Ušetříš tím spoustu času (často i peněz) a určitě se ti povedou krásné outfity. Jak je ale jednoduchost myšlena?

Tvůj šatník by se měl skládat z dobře kombinovatelných a spíše z jednodušších věcí – ať už to jsou obyčejné slušivé džíny, kalhoty, jednobarevné svetry a trička, tílka nebo kraťasy. Právě z těhle kousků se nejlépe tvoří oufit, který na první pohled může vypadat obyčejně, ale dá se doladit. Čím? No přeci doplňky, jako jsou šperky nebo kabelky!

Šperky, kam se podíváš

I když ti kupování naušnic, náhrdelníků, korálků nebo řetízků přijde zbytečné, dají se koupit o dost levněji než nové tričko a potom stačí i obyčejný outfitový vršek a odlišné náhrdelníky a hned můžeš každý den působit trošku jinak. S nápadnou bižuterií a šperky se skvěle blýskneš jak ve škole, tak i na párty nebo diskotéce. Čím víc takových doplňků budeš mít, tím víc je můžeš střídat a tvé outfity budou vždy vypadat jinak a možná si nikdo ani neuvědomí, že máš stejný svetr jako včera nebo to samé tričko.

Skvělým koníčkem ve volném čase je i výroba bižuterie. V galanteriích a v internetových e-shopech si můžeš nakoupit korálky a odlišné součástky, které když vkusně poskládáš dohromady máš nové šperky. A pokud budeš nakupovat spíše ve větším množství, vyjde tě to o mnoho levněji, než když je nakupuješ hotové v obchodech, stačí jen troška šikovnosti a vkusu. Pokud tohle všechno budeš mít, nic ti nebrání abys své výtvory a korálky prodávala nebo jimi udělala kamarádce radost.

Kabelky jako samozřejmost

I když do školy často musíš nosit batoh, protože učebnice jsou dost těžké a jen by sis ničila svoji páteř, určitě čas od času ti přijde vhod mít ve skříni a nějakou tu pěknou kabelku. Hlavně pokud uznáváš spíše elegantní styl oblékání, máš ráda kabáty a podpatky, je kabelka v podstatě už nutnost. Navíc v dnešní době jich na trhu najdeš doopravdy velké množství a máš na výběr z různých barevných variací a druhů, tedy si určitě vybereš.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekTip: Veraal Fashion
Další článekPéče o suchou pleť
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

10 KOMENTÁŘE

  1. skvělý článek a nechtěla by si nafotit + udělat třeba článek jaké druhy kabelek se kam hodí a třeba vyfotit jaké kabelky doma máš.? jeto jenom pouze můj nápad :)

  2. Slvělý článek:) Nechápu, jak si někdo může vzít šusťákovou bundu, batoh a podpatky! Fakt nechápu. Vím, že kabelka ničí páteř, ale pro krásu se přece musí trpět.

  3. Pěkný článek, ale mně je k ničemu :D Já stejně doplňky ani kabelky nenosím, a neřeším jestli mi něco ladí nebo ne. Já oblečení a doplňky neřeším tak, jako ostatní holky, podle mě je to zbytečný.

Diskuze je uzavřena.