Domů Trendy & Fashion Nakupování Tip: Veraal Fashion ...

Tip: Veraal Fashion 5/5 (3)

4

Internetové nakupování je v současné době hodně populární a e-shopů stále přibývá – o tom žádná. I proto u mě na blogu můžete najít tipy na e-shopy, které jsou jak bezpečné (nemusíš se bát, že zaplatíš a zboží nedorazí či tě jinak oklamou) a navíc tam najdeš spoustu pěkných, levných nebo zlevněných věcí, jak oblečení, tak módních doplňků.

Pro dnešek mám pro Vás další tip zaměřený na internetový obchod a protože moc dobře vím, jak moc máte rádi povánoční, slevové nakupování, i tady si určitě najdeš zboží ve slevě. Veraal Fashion, e-shop zaměřený výhradně na dámské oblečení, ti totiž může nabídnout plno slev a akcí a co hlavně: Obchod je spolehlivý a nemusíš se bát zboží objednat a zaplatit.

Jestliže si pamatujete na moje starší články a rady při nakupování na internetu, určitě Vám také utkvěla v hlavě ta rada, ať si vždy před koupí projedete recenze. Pravděpodobně největší a nejspolehlivější stránka, kde je můžete najít je určitě heureka.cz a již zmíněný obchod, tam má doopravdy skvělé recenze.

V internetovém e-shopu Veraal fashion mohou objednávat jak dívky z ČR, tak i ze Slovenska, je možno objednat na dobírku nebo platit převodem, ceny máš přehledně rozepsány v kolonce Obchodní podmínky, kam se před samotným objednáním rozhodně podívej. Stejně tak doporučuju navštívit rubriku Výprodej, kde je zboží zlevněno, ať už kvůli kazům (imponuje mi, že u každého kazového zboží je vždy uveden problém a jeho rozsah) nebo díky slevovým akcím. Doručení zboží je rychlé, objednávky obchod vyřizuje do 24 hodin a tedy nemusíš mít strach, že si něco koupíš a domů ti to přijde až za několik týdnů.

Opět Vám dám možnost zasmát se mi – mezi zbožím jsem našla motýlí tričko! Moje věrné čtenářky si tohle znamení jistě dokáží vyložit a já jsem z trička hrozně nadšená a moc se mi líbí (obrázek dám pod článek). Stejně tak jsem strávila pár chvil nad doplňky – šátky, kterých už takhle mám doma hodně, ale zkrátka si nemůžu pomoct. Dál se mi moc líbí barevné topy a šaty, které ve mně probudily touhu po létě a těším se až si podobné kousky ze šatníku vezmu na sebe.

Co bych ještě ráda zdůraznila je, že pokud nakupuješ na internetu poprvé a jsi v tom začátečník, mohl by být problém v určení velikosti. Pokud si tedy nejsi úplně jistá, zda máš velikost S, M či L, doporučuji vzít si krejčovský metr a podle tabulky, kterou najdeš v horní části nabídky, svoje tělesné proporce důkladně přeměřit, aby se ti nestalo, že zboží bude malé nebo naopak velké. Na druhou stranu – pokud se ti to nedopatřením stane, do 14 dnů máš možnou nepoškozené zboží vrátit zpět a vyměnit ho za jinou velikost (popř. i barvu) – což není úplně k zahození.

Motýlí tričko
Elegantní, dámská tunika/šaty

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článek1. Narozeniny Krásná.cz
Další článekDoplňky, které doladí tvůj outfit
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

4 KOMENTÁŘE

  1. jeee, to motýlkové triko jsem dostala od mamči k vánocům, ať už je léto

Diskuze je uzavřena.