Tip: Veraal Fashion 5/5 (3)

Internetové nakupování je v současné době hodně populární a e-shopů stále přibývá – o tom žádná. I proto u mě na blogu můžete najít tipy na e-shopy, které jsou jak bezpečné (nemusíš se bát, že zaplatíš a zboží nedorazí či tě jinak oklamou) a navíc tam najdeš spoustu pěkných, levných nebo zlevněných věcí, jak oblečení, tak módních doplňků.

Pro dnešek mám pro Vás další tip zaměřený na internetový obchod a protože moc dobře vím, jak moc máte rádi povánoční, slevové nakupování, i tady si určitě najdeš zboží ve slevě. Veraal Fashion, e-shop zaměřený výhradně na dámské oblečení, ti totiž může nabídnout plno slev a akcí a co hlavně: Obchod je spolehlivý a nemusíš se bát zboží objednat a zaplatit.

Jestliže si pamatujete na moje starší články a rady při nakupování na internetu, určitě Vám také utkvěla v hlavě ta rada, ať si vždy před koupí projedete recenze. Pravděpodobně největší a nejspolehlivější stránka, kde je můžete najít je určitě heureka.cz a již zmíněný obchod, tam má doopravdy skvělé recenze.

V internetovém e-shopu Veraal fashion mohou objednávat jak dívky z ČR, tak i ze Slovenska, je možno objednat na dobírku nebo platit převodem, ceny máš přehledně rozepsány v kolonce Obchodní podmínky, kam se před samotným objednáním rozhodně podívej. Stejně tak doporučuju navštívit rubriku Výprodej, kde je zboží zlevněno, ať už kvůli kazům (imponuje mi, že u každého kazového zboží je vždy uveden problém a jeho rozsah) nebo díky slevovým akcím. Doručení zboží je rychlé, objednávky obchod vyřizuje do 24 hodin a tedy nemusíš mít strach, že si něco koupíš a domů ti to přijde až za několik týdnů.

Opět Vám dám možnost zasmát se mi – mezi zbožím jsem našla motýlí tričko! Moje věrné čtenářky si tohle znamení jistě dokáží vyložit a já jsem z trička hrozně nadšená a moc se mi líbí (obrázek dám pod článek). Stejně tak jsem strávila pár chvil nad doplňky – šátky, kterých už takhle mám doma hodně, ale zkrátka si nemůžu pomoct. Dál se mi moc líbí barevné topy a šaty, které ve mně probudily touhu po létě a těším se až si podobné kousky ze šatníku vezmu na sebe.

Co bych ještě ráda zdůraznila je, že pokud nakupuješ na internetu poprvé a jsi v tom začátečník, mohl by být problém v určení velikosti. Pokud si tedy nejsi úplně jistá, zda máš velikost S, M či L, doporučuji vzít si krejčovský metr a podle tabulky, kterou najdeš v horní části nabídky, svoje tělesné proporce důkladně přeměřit, aby se ti nestalo, že zboží bude malé nebo naopak velké. Na druhou stranu – pokud se ti to nedopatřením stane, do 14 dnů máš možnou nepoškozené zboží vrátit zpět a vyměnit ho za jinou velikost (popř. i barvu) – což není úplně k zahození.

Motýlí tričko

Elegantní, dámská tunika/šaty

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentářů

  1. Bez motýlků by to nešlo :)
    Jsem na ně taky ujetá :D

  2. To tričko je boží ;).

  3. jeee, to motýlkové triko jsem dostala od mamči k vánocům, ať už je léto

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist