Domů Krása & Péče Dreamly – recenze přírodního doplňku stravy pro zdravý a kvalitní spánek ...

Dreamly – recenze přírodního doplňku stravy pro zdravý a kvalitní spánek 5/5 (6)

2

Dreamly

9.7

Hodnocení

9.7/10

Plusy

 • Lepší spánek a usínání
 • Garance vrácení peněz

Dreamly – recenze.Hledáte pomocníka pro usínání a hluboký spánek, který by se však obešel bez jakýchkoliv léčiv a návykových látek, Chtěli byste pomoc z přírody, ale přitom jen neradi pijete nejrůznější odvary a čaje z bylin, které obvykle nechutnají právě dobře?

Máme pro vás tip na šikovného pomocníka, který si z přírody bere jen to nejlepší, a přitom váš organismus nijak nezatíží. Není návykový a snadno se užívá. Jmenuje se Dreamly a jeho autory jsou Češi.

✅Výtažky ze 4 bylin jako hlavní účinný aspekt

Nejde o žádnou no-name spánkovou směs, ale o přesně konkretizované složení, které si bere k ruce poznatky z mnoha oborů především lidové medicíny. Ovšem kombinuje je také s těmi moderními. Čerpá z nejnovějších průzkumů o synergii i studií, věnujících se kvalitnímu spánku.

Není tedy divu, že Dreamly tvoří celkem 7 účinných složek. Bylinky totiž podporuje i prospěšná aminokyselina a ty správné vitamíny.

✅A proč právě zdravý spánek? Jde o základ správného životního stylu

Možná je to i váš problém. Po probuzení se cítíte extrémně unavení, a to i přesto, že večer usínáte poměrně dobře. Postupně se vaše problémy zhoršují. V noci se budíte, večer nemůžete usnout a klidně i dvě hodiny „zíráte“ do stropu. Nezáleží na tom, v jaké fázi svých potíží se spánkem se nacházíte. Pokud je nebudete řešit, velmi rychle se vám vrátí jako bumerang v podobě zhoršeného zdraví a imunity.

Naše tělo totiž v noci nejenom odpočívá, ono se také regeneruje. A totéž platí i pro naši mysl. I proto k nám většina dobrých nápadů přichází hned po probuzení. I proto se léčbě spánkových problémů snaží věnovat i mnozí lékaři. Bohužel vám často předepíší nejrůznější „oblbováky“, po kterých sice zdánlivě rychle a hluboce usnete, ale ráno se probudíte s bolestí hlavy nebo dezorientací, ne nepodobnou kocovině.

Důležité je v tom okamžiku vědět, že nejrůznější léky bývají po velmi krátké době návykové. Je tedy nutné s nimi zacházet opatrně přesně podle pokynů lékaře. A co dělat, když nezaberou? Určitě se nevyplácí riskovat a užívat je po delší dobu. Vedlejší účinky dokáží být velmi nepříjemné.

✅Co všechno může nedostatek spánku způsobit?

Pokud nejsme dostatečně odpočinutí, dostává jako první na frak naše imunita. Špatně se soustředíme, hůře odoláváme nejrůznějším nemocem a virózám… Ale to není všechno. Nízká kvalita a malá a frekvence spánku může vést i k mnoha dalším zdravotním problémům. Nedaří se vám zhubnout nebo dokonce přibíráte na váze? I tady může být zakopaný pes v podobě nedostatku spánku.

Zhubnout se snažím a se spánkem to u mě také není zrovna výhra

Tak by se daly shrnout důvody, kvůli nimž jsem si Dreamly pořídila i já. Také vás štvou nejrůznější články o lidech, kterým „jen“ stačilo vyřadit z jídelníčku sladké limonády a každý den se jít na půl hodinky svižně projít a kila jim začala skákat dolů, jako kdyby provozovala bungee jumping?

No, tak sladkou limonádu jsem neměla už ani nepamatuju (ani light verze ne), hýbat se snažím, fakt jím zdravě a přesto těch posledních 6-7 kilo dolů zkrátka nejde a nejde. Že by byl problém právě ve spánku? Je fakt, že usínání u mě často nebývá na jedničku V noci se budím a ráno se mi na budíka opravdu, ale opravdu z teplých peřin nechce.

Takže jo, nějaké problémy se spánkem asi mít budu. Tak tedy zkusím ty bylinky, když mi je Dreamly takhle pěkně naservírovalo pod nos. Zajímá vás, jak to se mnou po měsíci bylo, a jestli se mi rozjela i ta vysněná ručička na váze? Prozradím vám to.

✅Proč vlastně Dreamly? Kombinace bylin a dalších složek je unikátní

Ještě předtím bych ale ráda vysvětlila, proč se mi zalíbil přípravě přírodní doplněk stravy Dreamly. Obsahuje totiž hned sedm účinných složek. Jde o L-Tryptofan, Mučenku pletní, Meduňku lékařskou, Kozlík lékařský, Šafrán setý, Vitamín B3 a Vitamín B6.

Kozlík a meduňka mě zaujaly na první pohled. Ty už totiž dobře znám. Meduňka lékařská nebo také Melissa officinalis toho totiž umí opravdu hodně. Už naše babičky ji milovaly kvůli jejímu vlivu na psychickou pohodu a snížení stresu. Uklidňuje, přináší pěkné sny a v čaji také pěkně chutná. Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) je na tom co do účinků podobně. Pomáhá s kvalitou spánku (rychlejší usínání a větší hloubka a dlouhotrvající fáze snění), dokáže naše tělo uvolnit (pomáhá i od křečí) a svůj podíl má i na odbourání úzkosti. Používá se kořen, který je nutné povařit. Opravdu nepříjemně však páchne. A nedá se skoro vypít, to jsem zkoušela. Takže sympatické uzavření silných extraktů do snadno pokrývatelných tobolek mě opravdu zaujalo.

Dreamly – balení

A co najdeme ve složení dál? Šafrán setý (Crocus sativa) a Mučenku pletní (Passiflora incarnata)  – tedy co se bylinek týče. Že by měly tyhle dvě krásky něco společného se spokojeným spánkem? Budete se možná divit, ale mají.

Mučenka pletní má má skvělý účinek na naše nervy. Jsou to právě ony, kdo nám brání večer bez potíží usnout. Ovšem poradí si s tím bez všech negativních účinků. Nejde o bylinku, která by způsobovala ospalost nebo závislost. I proto se v poslední době jako horká novinka objevuje v řadě přípravků, určených pro řešení nespavosti. Ani v Dreamly proto nesmí chybět.

A nakonec je tu i šafrán. Já ho tedy znám jenom jako hodně drahé koření, které navíc ani neumím právně používat. Ovšem ukazuje se, že těch dobrých účinků má mnohem, ale mnohem více. Umí uklidnit a zatočit s podrážděností, takže i když do postele neuléháte právě v ideální náladě, svěřte se bez obav šafránu.

>>VÍCE INFORMACÍ A NEJLEPŠÍ NABÍDKA

A nesmím zapomenout ani na L-Tryptofan. I ten se v podobných produktech velmi často objevuje. Náhoda? Určitě ne. Jde o velmi užitečnou esenciální mastnou kyselinu. V našem organismu se stará o tvorbu serotoninu – to je hormon, který je kvalitnímu a dlouhotrvajícímu spánku nezbytný. Právě serotonin se stará o to, aby byl náš odpočinek opravdu kvalitní a po všech stránkách pečující a regenerující Ale jeho nedostatek neznamená pro nás jen nespavost. Můžeme se cítit také podráždění nebo nesoustředění. A to rozhodně není dobré.

A poslední důležitou složkou jsou vitamíny skupiny B. Ty jsou v Dreamly protože pomáhají se synergií celého složení. To je koncept, který zajistí, že se budou všechny složky vzájemně podporovat v účinku a díky tomu se stanou ještě silnějšími, než kdybychom je užívali jednotlivě. A proč právě vitamín B3 a B6?

 • Vitamín B3 je známý také jako niacin. Je nezbytný pro náš nervový systém – jen díky němu přenos vzruchů správně funguje. Je důležitý také pro optimální psychickou účinnost
 • B6 pak snižuje míru vyčerpání a únavy.

✅Kompletní složení kapsle Dreamly

A jak to vypadá, když se podíváme na obsah účinných látek podrobněji? Jsou opravdu koncentrované, takže jich není třeba moc. V průměru jsou 10x silnější, než kdybyste se rozhodli užívat například sušený kozlík nebo meduňku v podobě čaje.

L-Tryptofan 150 mg
Mučenka pletní 20 mg
Meduňka lékařská 20 mg
Kozlík lékařský 20 mg
Šafrán setý 10 mg
Vitamín B3 8 mg
Vitamín B6 1,4 mg

Pro navození žádoucího efektu jsou třeba dvě kapsle denně a to užívané během 30-60 minut před usnutím.

✅Pomohl mi Dreamly se spánkem?

Takže začínáme testovat.

Den. 1 – Dobře se to polyká, nenechává to žádnou pachuť, do krku to klouže samo.

Den. 9 – Páni, dnes mi to usnutí šlo nějak rychle. Lehnu a spím. Ale může to být náhoda. Ještě počkám. Noční buzení zatím beze změny, ale mám dojem, že taky usínám rychleji.

Den 15. – Ne, není to náhoda. Můj spánek se opravdu zlepšil. Žádné dlouhé koukání do stropu.

Den 22. – Už druhý den za sebou jsem spala celou noc. Taky se mi víc zdají sny, což je super,. Protože já nikdy moc snů nemívala. Na internetu jsem si přečetla, že je to známka dobré kvality spánku. Zkrátka a dobře, když je tělo odpočaté, má čas i na tyhle „zbytečnosti.“

Den 28. – Musím si koupit další balení, ať mi domů dorazí včas. Fakt jsem kápla na něco, co funguje. Heuréka!

Den 30. – Dobírám poslední dvě tobolky a zítra mi dorazí další. Paráda. Už mám naučeno brát si Dreamly pravidelně každý dem, už ani nepotřebuju budíka.

Pro kompletnost uvádím, že jsem nikdy neměla žádné velké problémy se spánkem. Mám kamarády, kteří každou noc naspí jen nějaké 3-4 hodiny, zdají se jim noční můry apod. U mě nic takového není, takže nevím, jestli Dreamly funguje i v takovýchto případech. Ale u mě určitě zabral na jedničku. Jsem spokojená. Na to, že to jsou „jenom“ bylinky je to tedy velký úspěch. A nestojí zase tak moc.

Vzhledem k tomu, jak odpočatá ráno jsem se můžu pochlubit i větší produktivitou. A mám čas i na nějaké ty večerní šolichy, takže za mě win-win situace.

Měli byste vědět: jedno balení Dreamly v sobě obsahuje 60 tablet, bez problémů vám tedy vystačí právě na měsíc užívání. Na oficiálních stránkách se také uvádí, že účinky se začnou projevovat po 5-10 dnech užívání, což na mě přesně sedí.

A ještě vám dlužím odpověď na tu moji váhu. Takže hádejte, co? Po měsíci mám dole kilo a půl. Jo, zdá se to málo, ale já už jsem vážně ve finále, kdy shazuju poslední přebytky. A těžko to bude náhoda, když se skoro tři měsíce váha ani nehnula a já žádné zvyky nezměnila. Ale prokázáno to nemám, jen si to myslím.

✅Jak se Dreamly užívá

Pokud chcete z tohoto přírodního doplňku stravy vytěžit maximum, musíte si pamatovat schéma užívání. Musíte si vzít dvě tobolky 30-60 minut před tím, než se odeberete do postele Ani dřív, ani později. Bylinkám totiž přece jen nějakou dobou trvá, než svoje účinky v našem organismu rozvinou. Tak proto tohle schéma. Vzít si Dreamly dřív je trochu hazard, můžete se totiž snadno „přetáhnout“ a pak už zase neusnete. Pokud ho naopak užijete později, budete muset čekat, než „zabere.“ Což také není dobré.

Já osobně si beru Dreamly hodinu před usnutím. Během téhle doby se taky snažím zklidnit. Beru si knížku, poslouchám oblíbenou muziku, vyrazím na krátkou procházku okolo domu To všechno totiž s kvalitou spánku pomáhá. Ale Dreamly mi zabere i ve chvíli, kdy tohle všechno nějak nestíhám, protože ať chci nebo ne, někdo na ten zítřejší den navařit musí a záda se mi taky sama od sebe neprotáhnou

✅Pro koho se tento přírodní doplněk stravy hodí

V zásadě pro všechny, kdo mají nějaké potíže se spánkem. Takže pokud procházíte nějakým náročným obdobím nebo se třeba zotavujete po nějaké nemoci a regenerační potřeby vašeho organismu jsou větší, můžu ho jen doporučit. Nehodí se jen pro děti do tří let a těhotné a kojící ženy. Pozor si dejte také na jeho složení a pokud trpíte alergií na některou ze složek (třeba na meduňku), raději se mu vyhněte.

✅Dreamly recenze – od dalších spokojených uživatelů

A co se o tom přípravku dozvíme, pokud prohledáme internet? Veskrze samá pozitiva. Pár jich uvádím jako příklad:

„Koupil jsem s obavami dvě balení za výhodnější cenu. Chválím bleskurychlé dodání a příjemnou podporu na telefonu. Měl jsem obavy, jestli nebude Dreamly příliš slabé, ale s postupem dní se účinky zlepšují a ráno jsem lépe vyspaný. Zaujalo mě rozmanité a přírodní složení!“

Martin Růžička

„Už několik let dělám denní a noční 12ctky, takže asi i díky tomu neustále bojuji s nespavostí. Vyzkoušel jsem už toho spoustu, takže když jsem při brouzdání po internetu objevil Dreamly, moc jsem tomu nevěřil. Ale co už…zkusit můžu. Po prvním vyzkoušení jsem usnul opravdu rychle, ale hlavně jsem spal v klidu a takovým pohodovým spánkem celou noc. Takže jsem dal tomu Dreamly šanci …a ono mě nezklamalo a přináší mi klidný spánek i další noci. Takže za mě doporučuju!“

Zdeněk Otawa

„Vyzkoušel jsem už toho spoustu, takže když jsem při brouzdání po internetu objevil Dreamly, moc jsem tomu nevěřil. Zkusit můžu. Po prvním vyzkoušení jsem usnul opravdu rychle, ale hlavně jsem spal v klidu a pohodovým spánkem celou noc!“

Václav V.

✅Dreamly hodnocení

Zbývá se ještě podívat na to, jak si tento přípravek povede pod kritickým srovnáním výhod a nevýhod

➕Výhody

 • Lepší spánek a usínání
 • Snadno se užívá
 • Praktické balení vhodné i na cesty
 • Přírodní a vyvážené složení
 • Zajistí klidnou a plnohodnotně prospanou noc
 • Účinnější než samotné čaje a bylinky
 • Nevytváří závislost
 • Žádná chemie

➖Nevýhody

 • Užívání je nutné časovat
 • Zabírá až po několika dnech
 • Trochu vyšší cena za balení

?Kolik Dreamly stojí

Tak mě napadá, že jsem se zapomněla zmínit ještě o jedné podstatné věci, a tou je cena. Pokud budete chtít koupit jen jedno měsíční balení na zkoušku, zaplatíte aktuálně 399 Kč. Ale je tu i levnější cesta. Pokud si Dreamly pořídíte ve větším množství. Třeba sympatický balíček na pět měsíců (rovných 300 kapslí) stojí jen 1599 Kč při aktuální akci. Oproti běžné ceně tak ušetříte krásných 396 Kč.

Takže klidně můžete koupit jedno balení na zkoušku, a pak už jenom šetřit.

>>VÍCE INFORMACÍ A NEJLEPŠÍ NABÍDKA

❓Dreamly a nejčastější otázky

[toggle title=“Pro koho je Dreamly vhodný?“ state=“close“ ]Dreamly je vhodný téměř pro každého kdo má náročnou práci, prochází náročným životním obdobím, trpí nespavostí nebo má problémy s usínáním. Spousta našich zákazníků je denně vystaveno stresu, takže užívají Dreamly pravidelně pro jeho snížení a uvolnění.[/toggle] [toggle title=“Je Dreamly certifikován?“ state=“close“ ]Dreamly má všechny potřebné certifikace a schválení potřebné pro jeho prodej. Není škodlivý, ani nebezpečný a věříme mu natolik, že jej užíváme i my sami. Dreamly splňuje ohlašovací povinnost na Ministerstvu zemědělství a prošel také dalšími testy a certifikacemi akreditované zkušební laboratoře.[/toggle] [toggle title=“Za jak dlouho poznám účinek?“ state=“close“ ]Od užití první kapsle poznáte účinek již za 15 – 30 minut. Složení je navrženo tak, aby na něj po čase naše tělo nezačalo být imunní, ale naopak začne nejlépe působit až při pravidelném užívání, nejčastěji po 5-10 dnech.[/toggle]

✅A co říci závěrem?

Dreamly je velmi sympatický produkt – o to víc, že pochází z Česka a skládá se jenom ze samých bylinek a dalších prospěšných ingrediencí přírodního původu. Určitě bych ho doporučila každému, kdo má problémy se spánkem. A je úplně jedno, jak pokročilé jsou. Cena je velmi dobrá, a když navíc nakoupíte na oficiální stránce, dostanete k nákupu leckdy i pěkný dárek. Za mě je Dreamly skvělý pomocník a určitě na něj nedám dopustit

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.