Domů Trendy & Fashion Nakupování Erotické prádlo – příteli jako dárek? Zatím bez hodnocení.

Erotické prádlo – příteli jako dárek? Zatím bez hodnocení.

4

Nedávno se mi tu objevil komentář, že nejlepší dárek pro přítele, je nějaké pěkné erotické spodní prádlo, které si holka vezme na sebe a je to ten nejlepší dárek, který může být. Docela jsem se nad tím usmála, protože to neslyším poprvé a znám plno párů, které dávají přednost podobným překvapením a podobnému výběru dárků.

Pěkné spodní prádlo – ať už nějaké extra erotické nebo zkrátka jen hezké, najdeš snad v každém obchodu se spodním prádlem. Pokud se ale stydíš a zároveň znáš svou velikost, je lepší prádlo objednat z internetových e-shopů. Není jich málo, jako příklad mohu uvést např. www.dianka.cz nebo www.krasnepradlo.cz. Najdeš tam spoustu velikostí a motivů.

Pokud se rozhodneš zahrát si na femme fatale a chceš něco takového příteli k Vánocům nebo k narozeninám skutečně dát, promysli, jestli se na takovou roli skutečně hodíš. Pokud se stydíš, necítíš se dobře a nebo se bojíš, jak tvůj přítel zareaguje, je lepší nechat takové dárky na statečnějších párech. Z vlastní zkušenosti taky můžu říct, že je mnohem lehčí takové překvapení udělat až po nějaké době vztahu než hned na samém začátku, kdy máme často ještě zábrany.

Výběr erotického spodního prádla může být dost obtížný, protože ne každému se to líbí a ne každý kluk to vidí stejně. Hodně záleží na tom, co si kdo pod pojmem erotické prádlo představí. Podle mě to nejsou jen klasické podvazky nebo podprsenky, které se skládají ze tří centimetrů látky – může to být hezká košilka, zajímavý korzet, záleží i na fantazii. Ty extravagantní  modely jsou skutečně jen pro ty hodně odvážné slečny, které si v tom nepřipadají špatně. Protože pokud chceš něčím takovým udělat radost je důležité sama se v erotickém prádle cítit dobře.

Můj osobní názor na podobné dárky není odmítavý. Myslím, že to dokáže vztah hezky okořenit a dodat mu šťávu – není to však pro každého a rozhodně ne pro velké stydlivky, které se stydí i svléknout si tričko. Co si o podobných partnerských dárcích myslíš ty? 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekBioderma Nodé S (šampon + maska)
Další článekJak se žije s většími „přednostmi“ – závidím těm druhým?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

4 KOMENTÁŘE

  1. to je spíš dárek pro holku než pro kluka, ne? asi to nějak nechápu, ona si koupí prádlo, on se bude koukat – a to je ten dárek? To už snad radši koupit nějakou eoritckou hru pro oba než prádlo. Přijde mi to asi jako jít ke kadeřnici aby mi to slušelo a přítel měl dárek – hezkou holku :))) Nebo chlap si koupí auto a já budu mít dárek, že mě občas sveze.

  2. Můj přítel má erotické prádlo hodně rád. Když se mu v něm předvádím tak je to dárek i pro něj a pěkně ho to vždy nažhavý. Pánové, nebo aspoň většina, mají erotické prádlo rádi. V naší ložnici určitě nesmí chybět.

  3. Něco takového mi ve skříni chybí. Myslím, že nějaké erotické prádlo by se příteli také líbilo, asi si také pořídím.Jen nevím, kde je nějaký výběr takového prádélka.

  4. Já každý rok pod stromeček dostanu od svého miláčka nějaké pěkné prádýlko :-) letos bych ho chtěla také ale překvapit. Přemýšlím o nějakých hezkých tangách. Co myslíte, dobrý nápad?

Diskuze je uzavřena.