Domů Trendy & Fashion Nakupování Hubatá černoška poradí, jak vybrat dárek k narozeninám Zatím bez hodnocení.

Hubatá černoška poradí, jak vybrat dárek k narozeninám Zatím bez hodnocení.

0

Známe to všechny. Kamarád, kamarádka nebo někdo z rodinných příslušníků slaví narozeniny a my absolutně netušíme, co jim koupit. Internet i obchody jsou sice plné dárků a námětů, ale jak najít ten pravý? Máme několik tipů, jak si s tím poradit.

Při pátrání po tom správném dárku máme zpravidla dva odrazové můstky. Tím prvním je sama osoba oslavence, tím druhým příležitost, ke které má dárek dostat. Zatímco většina e-shopů rozděluje nabídku podle druhu zboží (zda jde o kabelku, polštář, tričko, skleničku apod.), tak třeba dárkový e-shop Hubatá černoška na to jde opačně. Ptá se právě na to, co nás zajímá – komu dárek chceme koupit a k jaké události.

Ohledně příležitostí může jít třeba o svátek, svatbu, odchod ze zaměstnání, Vánoce, Valentýna, výročí seznámení nebo nejčastěji právě zmíněné narozeniny. Pakliže jde o kulatiny, pak těm se tu věnují doslova do detailu, takže můžete koupit dárek k osmnáctinám, k dvacítce, třicítce, čtyřicítce atd. Nejenže Vám doporučí, co by se pro daný věk jako dárek výborně hodilo, ale řada dárků také zmíněnou číslovku obsahuje. A to nejen osmnáctku, dvacítku apod., ale i rok narození oslavence (např. knížka Můj rok 1978, ponožky pro ročník 1988, sklenička na víno „dobrý ročník 1968“ atd.).

Dobře se dárek vybírá také podle dalšího kritéria – a sice podle toho, komu je určen. Pokud je dotyčný navíc třeba učitel nebo učitelka, řidič, hasič apod., pak můžete zabrousit přímo do „jeho“ kategorie a vybírat podle povolání, ale i podle koníčku (fotbalista, hokejista, kutil, motorkář, zahrádkář, myslivec, rybář…). Druhou možností je rodinná příslušnost, kdy víme, že chceme dárek pro maminku, tatínka, dědu, babičku, ale třeba i pro kamaráda, pro kamarádku, kluka, holku a spousta dalších možností.

V kategoriích se pak prolínají různé tipy na dárky, které v případě Hubaté černošky jsou skutečně originální, vtipné a neokoukané. Asi nepřekvapí, když narazíte na dárky očekávané (ovšem i ty mají v originálním provedení), jako jsou třeba dárková vína, kuchyňské zástěry, vtipné hrníčky s potiskem, dárkové polštáře, kosmetické balíčky atd. Vedle toho tu jsou ale doslova kuriozity, které zaujmou snad každého. Mají tu třeba osobní alarm pro ženy a dívky, sejf ukrytý v anglickém slovníku, chrochtající prasátko do ledničky, mluvící dálkový ovladač na muže i ženu, nápojovou pumpu v podobě glóbusu, toaletní papír s vtipy nebo penězi, panáky ve tvaru lebky, společenské hry s tématy erotiky či alkoholického popíjení, noční košile s vtipným potiskem a stovky dalších dárkových tipů.

Pokud tedy také Vy řešíte otázku, jak dárek k narozeninám nebo jiné příležitosti vybrat, určitě Vám pomůže začít vybírat podle osoby oslavence. Jistě Vás to nasměruje k tomu pravému dárku.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekJak si vyrobit domácí mýdlo
Další článekFinská sauna
Miluju všechno jakýmkoliv způsobem spojné se zdravím a životním stylem. Ve svém okolí působím jako mentorka svých méně zkušených kamarádek, což mě vážně baví! A stejně skvěle se cítím i tady. Předem se omlouvám všem, kteří neradi čtou, protože se při sepisování článků snažím zabíhat vždy maximálně do hloubky a říct vše podstatné. Doufám, že se mi to daří :)