Jak na objem vlasů Zatím bez hodnocení.

Vlasy jsou naší vizitkou – tím co vidíte už z dálky, a i když je slečna sebevíc hezčí a má mastné nebo splihlé vlasy, tak krása už to nezachrání. Mám tu pro vás pár triků, které pro vás budou doufám užitečné:)

Za spihlé vlasy může jejich střih

První, na co musíš dbát, když chceš mít doopravdy vlasový objem je střih vlasů. Pokud víš, že tvoje vlasy jsou bez určitého tvaru, prostě jen „visí“ dolů, nemají objem,  a i když se snažíš tak plihnou – je na závadě zřejmě tvůj současný střih. Při problémech se získáním objemu rozhodně nedoporučuju mít po zadek dlouhé vlasy, ale jít ke kadeřnici a poprosit jí o prostříhání či sestříhání. Najdi si doopravdy dobrou a spolehlivou kadeřnici, která se o střih tvých vlasů dostatečně postará.

Další plus pro objem je vlastnit volume vlasovou kosmetiku – např. šampony pro objem, kondicionéry nebo masky. Mě samotné se nejvíce osvědčila vlasová kosmetika nivea

Vlasy před fénováním obohatíš o tyto přípravky a máš napůl vyhráno – většinu druhů vlasové kosmetiky najdete v drogériích jako je Rossmann, DM nebo Sephora.Dalším důležitým krokem je správné fénování. Já sama doporučuju fénovat přes kulatý kartáč s co největším průměrem. Konečky tvých vlasů to podtočí minimálně, a nahoře ti takový druh fénování přidá maximum objemu, který jen tak neslehne. Je však důležité vlasy vyfénovat doopravdy do sucha – vlas se totiž začíná teplem tvarovat až v poslední fázi svého sušení, tedy když už  si myslíš, že je máš suché.Po fénování vlasů, s nimi ihned nemanipuluj a nechoď ven – dej tomu čas a počkej, až se zafixují. Stejně tak je nelakuj teplé ihned po kulmování/žehlení/fénování, ale až po vystydnutí.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 komentářů

  1. Děkuji! a tu niveu určitě vyzkouším:)

  2. Pěkný článek.

TOPlist