Jak vybrat tu správnou podprsenku? Zatím bez hodnocení.

Grrh! Také jste opět sáhly vedle a koupily si podprsenku, která vám vlastně vůbec, ale vůbec nesedí?! Tady Vás to škrtí, támhle tlačí kostice, při jejím nošení ji musíte neustále stahovat zpátky pod prsa, a během dne Xkrát kontrolovat výstřih, protože vám vnady z košíčků neustále vyčuhují tam, kam nemají? Asi to bude znát většina z nás. Bohužel! A pak to nemáme my, ženy, mít těžké! To je také důvod, proč se podíváme na to, jak si vybrat takovou podprsenku, která bude jako ušitá pro vás! Stačí dodržet pár základních pravidel.

jak vybrat podprsenku

 

1. Test – prudké zvednutí obou rukou nad hlavu

Prvním zaručeným zjištěním, že na sobě nemáte tu správnou podprsenku pro vás, je prudké zvednutí paží nahoru. Podprsenka, která nezůstane při tomto pohybu na svém místě, ale naopak se posune kousek nahoru, že prso začne zespodu vykukovat, tak ta pro vás není určená. Protože správně zvolená podprsenka by se neměla hnout ani o kousek.

2. Test – přečuhující část prsu ze strany žebrech

Zase špatně. Pokud se podíváte do zrcadla a vidíte, že podprsenka sice na prsech samotných drží, ale na straně vám v podpaží vykukuje kousek vašich vnad, zvolili jste malou velikost! Není se čemu divit, však údajně až 90% dívek a žen nenosí velikost, kterou by měly! Tak šup s tímto kouskem dolů a vyměňte ho za podprsenku o jednu velikost větší!

3. Test – Zapínání na zádech je výše, než přední část podprsenky

I tohle bude znát většina z nás. Nesedí nám velikost podprsenky, to si ale nepřiznáme. A proto se snažíme utahovat ramínka tak, aby podprsenka jakž takž seděla. Chyba! Opět vyběhněte z kabinky a vyměňte podprsenku za kousek, který bude o jednu velikost větší!

4. Test – jamka mezi prsy

Tak správnou velikost bychom měly, jak nám má ale podprsenka pomoci vytvarovat prsa? Rozhodně ne tak, aby nám šlo každé prso na svoji stranu, nebo jen prostě směrem dolů. Naopak, obě prsa ve správné podprsence by měla směřovat k sobě. Díky tomu v oblasti mezi prsy nevznikne žádná mezerka, nebo maximálně prostor na 1 prst.

5. Test – prostor u zapínání

A poslední věcí, na kterou je potřeba dát si pozor, je přiměřený prostor mezi zády a zapínáním podprsenky. Většina z nás preventivně volí obvod hrudníku větší, než jej ve skutečnosti má. Klasická chyba. Pak zjišťujeme, že podprsenka je volná, a pochoduje si po našich prsech kam se jí jen zlíbí. To je ale opětovně špatně. Mezi zapínáním a našimi zády by měl být prostor maximálně na vložení 3 prstů! Prostor větší je nepřijatelný a obvod podprsenky musíte zvolit menší.

Našli jste se mezi některými z těchto chyb? Vydejte se tedy do svého oblíbeného obchodu se spodním prádlem a pořiďte si takovou podprsenku, která si bude vaše vnady hýčkat tak, jak si zaslouží!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist