Jak zařídit dívčí pokoj se zkrášlovacím koutkem Zatím bez hodnocení.

V momentě, kdy dívka odroste hrám s panenkami, je načase, aby se jí přizpůsobil i její pokoj. Ale jak na to?  Řešením celého problému mohou být již předpřipravené dívčí nábytkové sestavy do pokoje.

Jsou to praktické nábytkové sestavy, šikovně poskládané z jednotlivých kusů nábytku tak, aby ladily dohromady a poskytovaly všechny potřebné funkce. Mohou být tvořeny úsporným systémem pouze o několika součástech, ale mohou nabídnout i kompletní vybavení pokoje s dostatkem úložných prostor.

studentský pokojZ čeho se nábytkové sestavy skládají?

  • Šatní skříň, do které se snadno vejde veškeré módní oblečení.
  • Poličky a regály, které uschovají tvoje knížky a učebnice, a postarají se tak o snazší úklid tvého pokoje.
  • Nezbytností je psací stůl, který zajistí dostatek místa pro psaní úkolů i pro počítač.
  • Pohodlná postel s úložným prostorem, která prakticky šetří místo a zároveň je krásná.

 

V dívčím pokojíčku je potřeba mít prostor pro odpočinek, práci i zábavu. Ale především pro naše zkrášlující procedury! Každodenní vstávání se stane přeci jen o něco příjemnější, bude-li součástí pokojíčku i zkrášlovací koutek s toaletním stolkem. Speciální toaletky pro slečny s dostatkem přihrádek zajistí, že oblíbená řasenka bude vždy po ruce.

Jakou povrchovou úpravu toaletky vybrat, aby ti vydržela až do dospělosti?

Pokud bude vyrobena z masivu, tak je to, co se týče životnosti, nejlepší volba. Elegantním a nadčasovým materiálem je i lamino. To navíc disponuje skvělým poměrem ceny a kvality. Výhodné je si pořídit toaletku přímo se zabudovaným zrcadlem. Pokud ti ale v pokojíku velké zrcadlo chybí, zkus se juknout na tyhle nádherná zrcadla. Vybrat si lze z mnoha rozličných velikostí přesně podle tvého vkusu. Já osobně mám zrcadlo s rámem v dekoru dřeva, které dotváří harmonický dojem z celého pokoje.

Všechny sestavy i jednotlivé kusy nábytku je dnes možné pořídit v nepřeberné škále barevných variací. Pokud dáváš přednost přírodnímu provedení ze dřeva, nezapomeň vybírat světlé tóny barev, které nádherně zútulní interiér. Ani milovnice různorodějších barev však nezůstanou ochuzeny. Svůj pokojíček mohou mít díky sladěné nábytkové sestavě zařízený ve vkusné kombinaci jemných i výrazných barev. Co takhle třeba růžová a fialová?

Pokud se snad časem nábytek okouká, je potřeba ho vyměnit úplně? Rozhodně není třeba rodiče nutit, aby si brali úvěr na kompletní rekonstrukci. Nábytkové sestavy mají nadčasový design a kombinují v sobě kvalitu i výdrž. Není tedy nic snadnějšího, než celou sestavu variabilně přestavět podle svých nynějších představ.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist