Domů Trendy & Fashion Módní tipy Jarní koženková bunda – můj nejoblíbenější kousek oblečení Zatím bez hodnocení.

Jarní koženková bunda – můj nejoblíbenější kousek oblečení Zatím bez hodnocení.

0

Možná se právě topíš v módních časopisech a hledáš kousek oblečení, který maximálně využiješ k vytvoření každodenního outfitu. Už nehledej. Našla jsme ho za tebe! Koženkové bundy jsou oblíbené především proto, že si je pořídíš na jaře a na podzim je stále nosíš! Pojďme společně prozkoumat 5 důvodů, proč si tento kousek pořídit i do svého šatníku.

girl-1110435_960_720

1 . Nízká cena 

Zatímco v oněch módních časopisech se ceny některých outfitů pohybují v desítkách tisíc, ty si můžeš hvězdný outfit pořídit za pár stovek. Ale pozor! Nepleť si označení koženkové bundy s bundami koženými! Zatímco kožené bundy jsou vyrobené z pravé kůže, která je mnohem kvalitnější, nabízí delší životnost a logicky i vyšší cenu, bundy koženkové nabízejí pouhou, ale věrnou imitaci kůže a cenový rozdíl je značný! Koženkovou bundu můžeš pořídit již okolo 600 Kč,  pokud narazíš na slevu. Obvykle za 1000-1500 Kč pořídíš kvalitní koženkovou bundu bez problému.

2. Spousta provedení a barev

Další výhodou, která tě bude bavit je spousta provedení koženkových bund. Vybrat si dnes můžeš nejen ze spousty střihů, ale také z nepřeberného množství barev. Pořídit si můžeš univerzální černou koženkovou bundu, kterou právě díky černé barvě využiješ ke všem kouskům oblečení. Vybírat však můžeš i z nejrůznějších odstínů hnědé a šedé barvy. Jelikož jsou barvičky trendy (zejména teď na jaře), doporučuji si do šatníku si pořídit vícero těchto bundiček, zejména pak i ty barevné – pastelově růžová, modrá i zelená bunda skvěle padne ke každému rozvernějšímu outfitu a ty nebudeš vypadat jako šedá myš.

3. Snadná změna stylu 

Jednou za drsnou rockerku, podruhé za romantickou vílu. Podle tvého aktuálního rozpoložení můžeš střídat svůj vzhled. Ale pozor! Dnes už neplatí koženková bunda = drsný styl! Záleží na spoustě dalších doplňků, které si k bundě zvolíš. Černou koženkovou bundu můžeš dost dobře kombinovat i s květinovými šaty, pak nejsi ani za drsnou rockerku, ani za něžnou vílu – si tak trochu obojím. A to je velmi cool. Koženkovou bundu můžeš nosit k riflím, k legínám, k sukni i k šatům. Proměna tvých stylů může být velmi rozmanitá a to i s jedním kouskem bundy ve skříni.

4. Maximální využitelnost

Jedním z důvodů, proč by sis měla pořídit koženkovou bundu je její maximální využitelnost. Teď na jaře si ji pořídíš a můžeš ji nosit přes léto i v teplém podzimu. Jednu koženkovou bundu tak využiješ během tří ročních období a to je teda něco! Znáš snad jiný kousek oblečení, který takto využiješ? Pro její využitelnost ti doporučujeme pořídit si alespoň dvě koženkové bundy v jiném provedení, abys mohla lépe kombinovat a střídat vzhled.

5. Super vzhled

Dalším, rozhodně však ne posledním důvodem, proč by měla být koženková bunda nedílnou součástí tvého šatníku je super vzhled, který ti zajistí. Koženková bunda sluší všem – bruneta nebo blondýnka, je to jedno! Koženková bunda hezky splyne s tvou vizáží a nabízí neuvěřitelné možnosti kombinací. Za pár stovek se můžeš obléknout jako celebrity na stránkách časopisů! A že ty umí koženkové bundy jó využít!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.