Domů Krása & Péče JedenSalon – pomáhá ženám s hledáním

JedenSalon – pomáhá ženám s hledáním

0

Ráda bys zašla na pedikúru, do kadeřnictví, či do salonu krásy, ale nevíš, který navštívit, protože je jich v tvém okolí hodně? Nebo máš svůj oblíbený salon, ale zrovna v termín, kdy potřebuješ, není místo? V takovém případě si můžeš vzít telefonní seznam a začít obvolávat jednotlivé podniky, nebo zdlouhavě hledat na Googlu…

Tomu už je ale konec! Naštěstí vznikla na internetu nová služba, která ti umožní lehce zjistit vše, co potřebuješ vědět o kosmetických salonech, kadeřnictvích, nehtových studiích či salonech krásy. Snadno, rychle a zdarma zjistíš i to, kdy jsou volné termíny na objednání.

jedensalon.czNa webu JedenSalon.cz si zadáš kritéria pro tvůj výběr: Takže řekněme, že jdeš v sobotu na ples nebo kamarádce na svatbu a honem rychle potřebuješ, aby ti někdo upravil vlasy. Tvoje oblíbená kadeřnice je zrovna na dovolené, takže co s tím? Je to jednoduché – vyplň město kde chceš salon najít, čas na kdy se potřebuješ objednat a ihned se ti zobrazí dostupné salony!

Zjistíš nejen to, který salon je nejblíže, ale rovnou i vidíš, kolik tě tvá návštěva bude stát. Když se ti nějaká nabídka zalíbí, jednoduše se ihned objednáš. Hned totiž víš, kdy jsou volné termíny. Díky tomu že vidíš hodnocení a zkušenosti předchozích návštěvnic, nemůžeš nikdy šlápnout vedle.

Aby si mohla vkládat hodnocení salonu, a také proto, aby ti vybraný salon mohl tvoji rezervaci připomenout e-mailem či SMS zprávou je třeba se zaregistrovat. Sama si taky vybereš, jestli chceš odebírat oznámení o slevách či akcích.

Pokud tvoje oblíbená kadeřnice ještě není na JedenSalon.cz zaregistrovaná, určitě se jí zmiň o téhle bezva stránce – získá tak nové zákaznice a nám ostatním to usnadní hledání.

Myslím, že je to skvělá věc, která ušetří nejen tvůj čas, nervy, ale i peníze. Už nemusíš marně obvolávat všechny salony, aby ti řekli, že je plno. Díky novému portálu stačí pár kliků a je hotovo!