Jelení šperky 5/5 (3)

Chceě nějaký dárek ať už pro tebe, tvou maminku, sestru nebo kamarádku? Nebo prostě jen chceš oživit styl, mít něco originální, nějaký dobrý doplněk. Pokud už tě nebaví, jak každá slečna má podobné doplňky, jelení šperky jsou tím pravým.

Jelení šperky začli vcelku nevinně, když jelínka jedna slečna vyrobila jako dárek Začala je dodávat do pražských obchodů a celý ten byznys a módní doplňky se začaly rychle prodávat a stávat se “in”. Co to vlastně ty jelení šperky jsou? Jsou to ozdobičky – ať už naušnice, náhrdelníky, klapky na uši, čelenky, prstýnky, brože – na kterých dominuje malinký jelínek ozdobený kamínky, většinou swarovski krystaly. Cena se pohybuje podle velikosti ozdoby, počtu použitých krystalů a celkové práce – některé jsou dražší, některé jsou v přijatelnějších cenových kategoriích.

Jelínci se vyrábí ručně, a každý je jiný, možná proto jsou o něco (ale ne o moc) dražší než normální bižuterie. Jejich výhodou je, že nikdy nenajdeš dva naprosto stejné kusy a tudíž s každým jelínkem budeš stoprocentně originální. Jelínci se objednávají přes českou poštu na dobírku, takže si pro ně nikam jezdit nemusíš a pohodlně ti přijdou až domů. Spolu s jelínkem dostaneš i jeho jméno a náhradní části, kdyby se neštěstím nějaký kamínek utrhl.

Já sama mám doma už jelení čelenku, kterou si nemohu vynachválit. Je stylová, praktická, ohlédne se za ni skoro každá žena.

Jelínky a krásné, odlišné ozdobičky si můžete objednat a pořádně prohlédnout na: jelenisperky.cz nebo deers.cz

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 komentářů

  1. Krásný jsou :)

  2. Ahoj, myslím si že jelení čelenku měla i Lucka Vondráčková.

  3. jsou krásně. spolu s jantárovýmí šperky muj TOP

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist