Just Cavalli: Mladistvá a provokativní vůně Zatím bez hodnocení.

Just Cavalli

O novém parfému Roberta Cavalli jsi toho mohla v poslední době přečíst skutečně hodně. Přibližně v polovině října bylo v New Yorku velké uvedení Just Cavalli For her (pro ni), články i fotografie obletěly módní svět a všichni se těšili na to, až ji konečně budou moci vyzkoušet.

Žena Just Cavalli se nebojí být sama sebou. Je si plně vědoma své smyslnosti. Je to hravá pokušitelka, která ráda dráždí a provokuje. Užívá si flirtování i pocit být sváděna. Baví se vzrušením z lovu. Je odvážná a volná, je to osobnost, průkopník, který se nebojí chytit každý okamžik. Vůni Just Cavalli stvořili mistři parfuméři Nathalie Lorson a Fabrice Pellegrin ze společnosti Firmenich. Je to krémová sexy květinová kompozice.

Osobně nejvíce mě zaujala tvář nové vůně – Georgia May Jagger. Reklamní spot (video přidám na konec článku) mi sice nepřijde nějak extrémně originální nebo převratný, kvůli kterému bych utíkala do parfumérie vůni koupit, ale Georgia na mě působí hrozně charismaticky, je hezké vidět modelku, která není 100% perfektní a obyčejná.

Teď už ale k samotnému parfému. Najdeš v něm esenciální oleje extrahované z květů hořkého pomerančovníku, v srdci extrakt z tahitské tiaré, vůni palisandrového dřeva a z neroli. Pro mě to nejsou úplně typické součásti parfému, celkově bych je pojmenovala spíše orientálními – i proto si myslím, že vůně nemusí sednout úplně každé mladé slečně a určitě je lepší zajít do parfumerie a vůni osobně vyzkoušet. To by mělo být samozřejmostí u každého parfému, ale pravda je taková, že spousta vůní (hlavně ty v drogériích) mají podobný základ, podobný charakter a tak jsou si v lecčems podobné. Různé parfémy od Roberta Cavalliho můžeš vyzkoušet například v parfumériích Sephora, kde ti zaměstnanci určitě rádi vyjdou vstříc (alespoň mě vždycky rádi pomohli).

RC Just Cavalli flakon

Nápadný je i flakon parfému, jak můžeš vidět na obrázcích, je vyroben z růžového skla, doplněn zlatým kovem a hrdlo je pokryto vzorem kůže krajty. Podle mě hezké, příjemné na pohled – nic co by mohlo urazit.

Teď už ale k tomu, co některé z Vás možná rady využijí a to k soutěži, která probíhá na facebooku. Nejedná se o úplně klasickou soutěž – jde o hru, která se jmenuje „Zakousni se do mě“ a díky které, můžeš vyhrát parfém Just Cavalli pro ni.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 komentářů

  1. Je to úžasná voňa mne sa veľmi páči…
    :-)

  2. To vypada skvele Mers… :)

  3. Mers já trošku odejdu od tématu,ale mám jednu menší otázku.Na FB jsi dávala nedávno takovou tu fotku o blogování.Přidala jsi tam foto,jak bloguješ ty.Zajímalo by mě,kde jsi sehnala ten stoleček na kterém máš notebook?Díky :)

TOPlist