Domů Trendy & Fashion Kabelka z riflových kalhot návod ...

Kabelka z riflových kalhot návod 3.5/5 (24)

1

Kabelka z riflových kalhot návodMáte doma riflové kalhoty nebo kraťasy, které jsou již nepoužitelné? Vyzkoušejte si udělat trendy riflovou kabelku, kterou určitě využijete, ať už na nákupy nebo jen tak do města, podle návodu, který je zcela jednoduchý.

Co budete pro výrobu riflové kabelky potřebovat?

  • staré nepoužitelné riflové kalhoty nebo kraťasy,
  • provázek,
  • barevnou látku na ručky – doporučujeme použít hrubší látku,
  • jehlu, nit

Postup výroby

Pokud máme riflové kalhoty, v první řadě si je musíme ustřihnout na kraťasy. Pokud máme vystřižené kraťasy, rozstřihneme si prostor mezi nohama, abychom dostali „riflovou sukni“. Zarovnáme si spodní část, abychom do něj mohli vložit barevnější látku, kterou jsme si vystřihli podle velikosti vnitřního rozstřižené okraje riflí do tvaru oválu. Pořádně zašijeme, abychom při vložení věcí do tašky nezatížili zašité místa a nepřetrhl se. Pokračujeme ručkami.

V případě, že máme jen tenký provázek, nařežeme si více pásků požadované velikosti a propletete ho jako copánek – pokud jsou ještě stále copánky tenké, opakujeme a Proplétáme do požadované tloušťky. Pokud se nám provázkové ručky nelíbí, obalíme je toutéž látkou, jakou jsme použili na spodní část tašky a přišijeme na rifle.

Tam kde chceme mít ručky, vystřihneme malé dírky, přes které přesuneme propletené provázky a z vnitřní strany si uděláme uzly, aby se provázek nemohl vytáhnout, popřípadě si je přichytíme nití. Vyzkoušejte a uvidíte, že to vůbec není náročné! Hodně štěstí!

Tak co, podařilo se? :)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

  1. ted je moderní uplně všechno. Není problém mít kabelku na tulipány, kočičky, psí hlavou :)

Diskuze je uzavřena.