Kabelko-batohy, rafinované řešení 2v1! Zatím bez hodnocení.

Kabelka je nedílnou součástí každé dívky. Ve správně zařízené kabelce bys měla najít vše potřebné – parfém, lesk na rty, kapesníky, pudr, tampóny, propisku… jenže co když je kabelka v některých situacích nepraktická a tebe by se hodil spíše batoh? Máš dvě možnosti. Buď si pořídíš luxusní kabelku a super batůžek a budeš je podle potřeby střídat nebo si pořídíš rafinované řešení 2v1kabelko-batoh.

Co je kabelko-batoh?

kabeklobatohJak už z názvu vyplývá, je kabelko-batoh spojením dvou stylů tašek dohromady. Lze jej nosit na rameni nebo v ruce jako klasickou kabelku,  ale i  na zádech jako stylový batůžek. Popruhy jsou nastavitelné, tím pádem můžeš kabelko-batoh používat nejen při klasickém letním oblečení, ale i v období, kde nosíme nafouklé bundy a rozměrné kabáty.

Výhoda kabelko-batohu

Hlavní výhodou kabelko-batohu je skutečnost, že máš pouze jednu tašku, do které můžeš dát všechny potřebné věci, aniž bys je pak pracně přendávala. Záleží tak jenom na tobě, jak jej budeš nosit. Svůj batoh můžeš střídavě měnit v kabelku nebo batoh, aniž by ses stavovala domů a všechny věci přendávala.  Sama řekni kolikrát si v jiné tašce zapomněla kartu na autobus, peněženku, pudr… Starost s přendáváním věcí ti tak odpadne.

Rychlá proměna

Kabelko-batoh ti umožní rychlou proměnu. V jednom okamžiku můžeš být za elegantní dámu s kabelkou ležérně pověšenou přes rameno a za chvíli si to můžeš kráčet s batohem na zádech, připravená na jakákoliv dobrodružství. Budeš tak rafinovaná a kluci tě za to budou zbožňovat.

Široký výběr barev a provedení 

Díky široké nabídce designů, barevného provedení a motivů si můžeš vybrat kabelko-batoh podle tvého gusta. Zvolit můžeš levnější variantu nebo si koupit kousek dražší, jímž může být kabelko-batoh z pravé kůže. Ať tak či tak, vybírat máš určitě z čeho.

Nosit ho můžeš do školy, na nákupy, na párty i na hory. Kabelko-batoh je prostě cool doplněk, který ti budou všichni závidět.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 komentářů

  1. Ahoj, mám dotaz. Je tam, prosím, taky přihrádka na notebook? Omlouvám se, zatím si neumím vybavit přesnou formu kabelko-batohu. Kdyby jo, fakt by mi to pomohlo. Děkuju předem za odpověď.

TOPlist