Kdo si hraje, nezlobí! Zatím bez hodnocení.

Máš mladšího sourozence, kterého musíš pravidelně hlídat, a už ti docházejí nápady na to, jak ho zabavit? Nebo se blíží narozeniny a ty nevíš, čím ho obdarovat, protože stejně jako ostatní děti má úplně všechno? Anebo chceš věnovat něco jiného než hračky, které různě blikají a vydávají ty uši rvoucí zvuky?

Zkus kostky! A nemyslím ty obyčejné, ale v poslední době velmi populární dřevěné kostky, díky kterým se děti naučí něco nového a hračku neodhodí po pěti minutách, protože je přestane bavit. Například takový vláček s kostkami, dřevěné puzzle nebo různé hlavolamy děti zaujmou a zabaví. Jsou krásně barevné, takže můžeš s mladším bráchou nebo ségrou trénovat barvy a tvary nebo postavit věž, která sahá až do nebe. Dřevěné kostky rozvíjí motoriku dítěte, takže si dítko nejen hraje, ale zároveň se učí nové věci.

Proč koupit právě dřevěné hračky?

V dnešní době se může zdát, že dřevěné hračky už nejsou moderní, opak je ale pravdou! Jaké jsou tedy výhody dřevěných hraček a proč je koupit?

  • Tím, že jsou vyrobeny ze dřeva, tedy přírodního materiálu, nezatěžují životní prostředí.
  • Spousta hraček je ročně stažena z prodeje, protože obsahuje zdraví škodlivé látky, což u těch dřevěných rozhodně nehrozí.
  • Délka trvanlivosti je díky materiálu mnohem mnohem delší, než je tomu u jiných, například plastových hraček, které mnohdy nepřežijí ani pády z větších výšek.

A jestli už máš sourozence trošku většího, nevadí, i pro něj se najde vhodný dárek. Ségra touží po tom, stát se prodavačkou nebo kuchařkou a tak pořád kramaří v kuchyni, která se v mžiku dokáže přeměnit na samoobsluhu? Je to parádnice a pořád si potají půjčuje tvoje šminky? Brácha se snaží pomáhat taťkovi v dílně, ale bojíte se, že si s opravdovým nářadím ublíží? Pak budou skvělou volbou dřevěné hračky, jejichž velký výběr naleznete zde.

Když už jsme u těch dětí, je něco, co by tě zajímalo, co nevíš, nebo u čeho si nejsi příliš jistá? Ať už jde o těhotenství, malé či větší děti, téměř vše se dozvíš na Jejisvet.cz.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist