Nejkrásnější kresby – Vyhlášení soutěže Zatím bez hodnocení.

Nedávno jsem vyhlásila soutěž a zúčastnilo se mnoho dívek. Nejdřívě uvidíš první 3 místa a potom se můžeš kouknout na další povedené obrázky, které ale bohužel nevyhrály, ale každý kdo se zúčastnil a nevyhrál, vyhrál balzám na rty.Přišlo mi celkem 361 obrázků a já z nich vybrala ty nejlepší.

1. Místo

Tento obrázek mě oslavil. Tato dívka měla téma „Cool holka“. Obrázek je nádherný, jako by to kreslil Picasso. Hned jsem věděla, že tento krásný obrázek nic nepřekoná. Je od dívky s nickem Elizabett (vyžádala být když tak zmíněna s nickem). Já ji gratuluji a Elizabett napiš a zjistíš tvou výhru.

2. Místo

Na tomto obrázku oceňuji jeho originalitu. Měla téma „ledová královna“ a pojala to jinak, než ostatní s tímhle tématem. Ale i tak mě to uchvátilo a tleskám. Detaily jsou krásně vychytané. Opět mi napiš a zjistíš výhru.

3. Místo

Tato dívka o sobě tvrdí že je jakýsi antitalent, ale obrázek se ji velice podařil. Třetí místo není žádná hamba, i tak máš krásné výhry. A téma je „podzimní příroda/krajina“. Oceňuji tu krásnou originalitu, ostatní to opět pojaly úplně jinak.

Ostatní

Tyto dívky měly nádherné obrázky, bohužel všechny místa byla již obsazená, ale byla by ěkoda, abyste je neviděly. Musíte se pokochat jako já.

Téma „japonská dívka“

Této dívce se to moc povedlo, kdyby bylo čtvrté místo, byla by tam. Je to krásná tvorba. Jako z těch japonských pořadů, úplně. Vyhrála jahodový balzám na rty v tubě.

A na toto téma se povedl obrázek ještě jedné dívce, který musím prostě ukázat. Tleskám ji..

Téma „krásná příroda“

K tomuto obrázku nemám slov. Obrázek se ji povedl. Úplně jsem si řekla Wow, to je krása. Já bych to takhle jako tyhle všechny dívky prostě nikdy nenakreslila.

Téma „3D obrázek“

Ze začátku jsem nevěděla, zda toto téma dát, zda se na to dá vůbec něco nakreslit, ale řekla jsem, že to zkusím. Dívkám se to jaksi nepovedlo, až na pár vyjímek, ale tohle je obrovská vyjímka. Koukněte se tady.

Téma „dívka moderní doby“

Tohle téma jsem dávala jako nejčastější. Ale i když bylo nejčastější, zdálo se (podle obrázků), že je to nejtěžší. A nalijme si čistého vína, žádná z nás by to nenakreslila jako tato dívka a ještě jedna.

Je to vůbec kreslené? S údivem: ANO!

Musíme si přiznat, že to nebude kreslené, ale je. Posílala mi i fotky, jak to kreslí. Použila jenom speciální lak na obrázky. Fotky sem nedám, kvůli ochraně soukromí.

To je vše. Vítězky se přes email dozví, co vyhrály a ostatní také.

A jaké je podle vás nejhezčí?

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 komentářů

  1. Podle mě je nejhezčí ten na prvním mi

  2. Krása! Udělej další a zúčastním se! :-|)

TOPlist