Domů Tělo & Zdraví Hubnutí Ketomix proteinová tyčinky – minirecenze ...

Ketomix proteinová tyčinky – minirecenze 5/5 (6)

2

Jak jsme psaly nedávno, rozhodly jsme se vyzkoušet nejpopulárnější ketonovou dietu Ketomix (viz. článek – Porovnání proteinových diet) . Zajímal nás nejen účinek, ale také chuť, která byla celkem kritizovaná na nějakém diskuzním fóru. Testu se chopila kolegyně z redakce Daniela, která s nadváhou válčí již několik let.

A její výsledky po 3 týdnech? Tady jsou: 5 ,5 kg, v pase -5 cm, v bocích -4 cm.. Daniela s dietou samozřejmě ještě něskončila, takže příště zase přidám nějaké čísla a Daniela už sepisuje podrobnou recenzi, tak se máte na co těšit.

Ale pojďme se podívat na hodnocení proteinové tyčinky od Ketomixu. Právě proto, že ji byla vyčítána její chuť, rozhodly jsme se ji vyzkoušet hned po houstičkách, o kterých jsme psaly tady – recenze Ketomix houstiček.

Koupily jsme rovnou balení 16ks, protože jsme to chtěly zkusit všechny v redakci:) A jak probíhalo testování? Každá z holek dostala 3 tyčinky,

tyčinku ketomix, tyčinku Excelent od Nutrendu a Bombus Raw tyčinku, která je docela populární v poslední době. Každá z nás musela sníst do druhého dne, abychom mohly hodnotit.

No a jaké byly výsledky?

Každá z nás musela tyčinky ohodnotit – 3body = nejlepší, 1 bod = nejhorší. No nebudu vás napínat tady jsou výsledky:

Ketomix tyčinky = 36bodů

Bombus Raw = 19 bodů

Excelent = 16 bodů

Výsledky jsou docela jasné. Kromě Hanky (vždy musí ýbt vyjímkou :D) všechny holky daly Ketomix tyčince nejvíce bodů. Dokonce i Daniela, kde jsem trošku předpokládala, že ji už tyčinky polezou krkem :)

Tyčinky nejlevněji ZDE

Ketomix proteinová tyčinka – výživové a energetické údaje

A co vy? Jaká je vaše zkušenost s proteinovými tyčinkami? Máte nějaký tip na další test? Napiště, budu ráda :)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.