Domů Krása & Péče Líčení Krémové oční stíny Zatím bez hodnocení.

Krémové oční stíny Zatím bez hodnocení.

3

Druhů očních stínů je spousta a ve většině drogérií, ať už v kamenných nebo internetových, není těžké si vybrat. Většinou ale saháme po těch klasických pudrových, které jsou určitě nejznámější a neprodávanější, ale vyzkoušela jsi už krémové oční stíny? První aplikace pro tebe může být složitější, protože se s nimi pracuje o něco málo jinak než s těmi pudrovými, ale když si zvykneš, už je nebudeš chtít dát z ruky.

Jejich velkou výhodou je, že mají větší výdrž než ostatní druhy očních stínů a mohou být o dost výraznější. V těch mastných variantách budou třpytky a metalické barvy znatelnější a ostřejší než v pudru, to je samozřejmé a proto jsou tyto stíny nejvhodnější na večerní líčení, kdy se s nimi doopravdy dají dělat zázraky. V přírodních barvách je můžeš použít i na denní líčení a perfektně s nimi rozzářit tvůj pohled. Pokud máš menší nebo zapadlé oči, určitě vyzkoušej tyto stíny ve světlých barvách a nanes je do vnitřního koutku očí.

Co se týče samotné aplikace, je odlišná v tom, že krémové oční stíny usychají a po té se s nimi nepracuje dobře, proto je důležité se na nanášení soustředit a pracovat, co nejrychleji. Nepotřebuješ velké množství kosmetických štětců a po pravdě, s největší pravděpodobností se ti s nimi bude nejlépe pracovat za pomoci prstu. Teplo, které lidská kůže vydává totiž bude zpomalovat jejich usychání a půjde to snadněji.

Nevýhoda, kterou krémové oční stíny mají je ta, že pokud nejsou kvalitní, tak po pár minutách, popř. hodinách se ti mohou slévat v jednu čáru v záhybu víčka, což určitě není pěkné. Z vlastní zkušenosti toto ale nedělají všechny krémové varianty, jen nějaké to mají ve zvyku a ty jsou buďto nekvalitní nebo špatně nanesené. Hodí se skvěle pro majitelky kontaktních čoček, protože na rozdíl od těch pudrových variant neopadávají, a nedrolí se, tudíž je zde minimální šance, že by ti mohly oko nebo čočku podráždit.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekVítejte!
Další článekSilikony ve vlasovém šamponu
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

3 KOMENTÁŘE

  1. Děkuju moc. Nevím jestli je to zrovna kvůli mému přání, ale o tenhle článek jsem ti psala, tak strašně moc děkuju! :)

  2. Sama nosím kontaktní čočky, takže tenhle typ stínů používám docela často (teda pokud nezaspím, protože precizní aplikace je docela časově náročná) a musím ho jen a jen pochválit.Je hodně sytý a pokud si vyberete kvalitní, vydrží opravdu dlouho-nejlepší na tom je, že u sledování nějakých „dojáků“ vydrží i nápor slz(a to už je co říct:)).Tohle přiložené video mě ale celkem zaráží-podle mě by se k modelce hodila úplně jiná barva a taky intenzita nalíčení se mi zdá nesmyslná . . .chápu, že třeba na módní přehlídky je třeba intenzivnějšího líčení ale na normální nošení bych to neviděla.Podle mě to líčení úplně odrovnalo modelčinu přirozenou krásu a vypadá jak od kolotočů.Je to ale čistě můj osobní názor který se jistě neshoduje s vaším:D.Jinak opět výborný článek Mers, jsi moje nejoblíbenější bloggerka:DDD

  3. O těchto stínech slyším prvně. Vždy jsem používala jen ty pudrové..A tyhle jsou strašně krásný! A ta modelka..Podle mého názoru jí ty stíny sluší, i ta barva..Takže super! :)

Diskuze je uzavřena.