Krémové oční stíny Zatím bez hodnocení.

Druhů očních stínů je spousta a ve většině drogérií, ať už v kamenných nebo internetových, není těžké si vybrat. Většinou ale saháme po těch klasických pudrových, které jsou určitě nejznámější a neprodávanější, ale vyzkoušela jsi už krémové oční stíny? První aplikace pro tebe může být složitější, protože se s nimi pracuje o něco málo jinak než s těmi pudrovými, ale když si zvykneš, už je nebudeš chtít dát z ruky.

Jejich velkou výhodou je, že mají větší výdrž než ostatní druhy očních stínů a mohou být o dost výraznější. V těch mastných variantách budou třpytky a metalické barvy znatelnější a ostřejší než v pudru, to je samozřejmé a proto jsou tyto stíny nejvhodnější na večerní líčení, kdy se s nimi doopravdy dají dělat zázraky. V přírodních barvách je můžeš použít i na denní líčení a perfektně s nimi rozzářit tvůj pohled. Pokud máš menší nebo zapadlé oči, určitě vyzkoušej tyto stíny ve světlých barvách a nanes je do vnitřního koutku očí.

Co se týče samotné aplikace, je odlišná v tom, že krémové oční stíny usychají a po té se s nimi nepracuje dobře, proto je důležité se na nanášení soustředit a pracovat, co nejrychleji. Nepotřebuješ velké množství kosmetických štětců a po pravdě, s největší pravděpodobností se ti s nimi bude nejlépe pracovat za pomoci prstu. Teplo, které lidská kůže vydává totiž bude zpomalovat jejich usychání a půjde to snadněji.

Nevýhoda, kterou krémové oční stíny mají je ta, že pokud nejsou kvalitní, tak po pár minutách, popř. hodinách se ti mohou slévat v jednu čáru v záhybu víčka, což určitě není pěkné. Z vlastní zkušenosti toto ale nedělají všechny krémové varianty, jen nějaké to mají ve zvyku a ty jsou buďto nekvalitní nebo špatně nanesené. Hodí se skvěle pro majitelky kontaktních čoček, protože na rozdíl od těch pudrových variant neopadávají, a nedrolí se, tudíž je zde minimální šance, že by ti mohly oko nebo čočku podráždit.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

3 komentářů

  1. Děkuju moc. Nevím jestli je to zrovna kvůli mému přání, ale o tenhle článek jsem ti psala, tak strašně moc děkuju! :)

  2. orangekatty99

    Sama nosím kontaktní čočky, takže tenhle typ stínů používám docela často (teda pokud nezaspím, protože precizní aplikace je docela časově náročná) a musím ho jen a jen pochválit.Je hodně sytý a pokud si vyberete kvalitní, vydrží opravdu dlouho-nejlepší na tom je, že u sledování nějakých „dojáků“ vydrží i nápor slz(a to už je co říct:)).Tohle přiložené video mě ale celkem zaráží-podle mě by se k modelce hodila úplně jiná barva a taky intenzita nalíčení se mi zdá nesmyslná . . .chápu, že třeba na módní přehlídky je třeba intenzivnějšího líčení ale na normální nošení bych to neviděla.Podle mě to líčení úplně odrovnalo modelčinu přirozenou krásu a vypadá jak od kolotočů.Je to ale čistě můj osobní názor který se jistě neshoduje s vaším:D.Jinak opět výborný článek Mers, jsi moje nejoblíbenější bloggerka:DDD

  3. O těchto stínech slyším prvně. Vždy jsem používala jen ty pudrové..A tyhle jsou strašně krásný! A ta modelka..Podle mého názoru jí ty stíny sluší, i ta barva..Takže super! :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist