Domů Rodina & Škola Moje zápisky Vítejte! Zatím bez hodnocení.

Vítejte! Zatím bez hodnocení.

12

Děkuju všem, za krásné prozatimní komentáře, které mi sem píšete, je to moc pěkné číst a jsem ráda, že se zatím většině nový vzhled líbí. Nejvíc práce ohledně vzhledu udělal Tomáš, za což jsem mu ohromně vděčná, protože bez něj bych si stále ještě psala na bezplatných serverech s nulovými vědomostmi o vzhledu a doménách, to díky němu je teď blog, tam kde je.

Najdete tu nové funkce jako je pokročilé vyhledávání, sociální sítě máte vypsány dole, nově můžete články sdílet nejen na twitteru a facebooku, ale i na google+. Také jste si určitě všimli nového image slideru, vybrala jsem tři kategorie článků (Líčení, Vlasy a Životní styl), které vypisují ty nejnovější, bez zbytečného projíždění rubrik. V sidebaru také najdete odkaz na naše starší fórum a pod články jsou ty nejkomentovanější texty.

Zítra blog slaví svoje první narozeniny, protože svůj první článek jsem napsala 14. listopadu 2010 a myslím, že tohle je ten nejhezčí možný způsob, jak to oslavit:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekPřípravky, které ochrání tvé vlasy
Další článekKrémové oční stíny
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

12 KOMENTÁŘE

 1. Máš to tu moc pěkný, akorát se tu zatím moc neorientuju, ale tak časem snad :D :D

 2. Máš to tu moc hezký, Tomáš odvedl velkej kus práce =) akorát se tu zatím moc nevyznám a trošku mi to připomíná vzhedem kamoska.cz, ale tvoje články jsou nenapodobitelný takže opět originální =)

 3. A můžu se zeptat, kam si přemístila rubriku kosmetické vady, holení a móda měsíce??

  • Kosmetické vady najdeš povětšinou v rubrice Životní styl – stejně tak jako ostatní, nezařazené články jsem dala do rubriky Ostatní a styl měsíce tu prozatím nebude, Až časem ho opět zařadím, ale smazala jsem to kvůli obrázkům, na novém webu s tím byl problém, takže to sem opět přidám až časem až to tu nebude mít mouchy:)

 4. Je to tady pěkné, ale furt si zatím nemůžu zvyknout, že jsou to tvoje stránky. :)
  Je, ale strašně fajn, že si přesunula články. :)
  Mnoho štěstí s webem, ale o to si myslím, že se nemusíš bát. :)

 5. Úžasnej new dess:) Akorát si budu muset zvyknout než se v něm pořádně vyznám:) Fakt moc pěkný:)):)

Diskuze je uzavřena.