Mini dotazník + Co vás čeká do budoucna Zatím bez hodnocení.

Nejdřív vás chci všechny pozdravit a popřát krásné vánoční svátky. Moc děkuji za všechny komentáře, podporu, kritiku, za všechny e-maily a zprávy, je to doopravdy moc milé. Spousta z Vás mi napsala i velice hezký e-mail s Vánočním nebo narozeninovým přáním a strašně mě to potěšilo, je fajn vědět, že mám tak skvělé čtenářky!

Začnu nejdřív s jednou malou prosbou, pokud se tomu dá tak říkat. V dokumentech jsem vytvořila opět mini dotazník, který je určen návštěvnicím této stránky a budu moc vděčná, pokud ho pravdivě vyplníte. Nejde o nic závazného, je to anonymní a slouží to jen pro moji potřebu. Najdete ho TADY a zabere Vám jen pár minutek času. Předem děkuji:)

Co bych řekla k budoucím plánům? Snad jen to, že doufám v častější přidávání článků. Teď jsem se psaním byla trochu na štíru, ale svítá na lepší časy a opět spokojeně píšu. Dneska jsem nafotila dva fotonávody, z toho už jeden na líčení tu můžete vidět, druhý se objeví do týdne a bude zaměřen zase na vlasy.

Mám pro Vás připraveno hrozně moc recenzí, protože se mi tu za Vánoce a díky nákupům (znáte to, jdete nakupovat pro jiné a stejně si něco koupíte) nahromadilo hrozně moc věcí. Pro představu – mám na zrecenzování podkladovou bázi od Rimmel, jejich nový make-up, oční stíny a řasenku, ráda bych Vám něco prozradila o mých nejoblíbenějších parfémech, také se můžete těšit na recenzi Orofluida.

Ráda bych udělala nový díl Cvičíme podle youtube (už třetí!), chystám se na svůj první video návod (neřeknu na co – bude to překvapení), a už mám nachystané články o tipech na aromatické svíčky, plus samozřejmě nějaké super efektní silvestrovské líčení.

Doufám, že tímto jsem vás třeba na něco konkrétního nalákala a že sem stále budete rády chodit.

Ještě jednou hezké vánoční svátky – užijte si volna a cukroví;)

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

14 komentářů

 1. Na to video sa už moc teším :)) A obdivujem ťa, že máš stále o čom písať :) Tebe snáď nikdy nedujdú nápady :)

  • Já mám taková období… Je třeba týden, kdy vůbec nemám žádný nápad a nebaví mě to, to pak se vztekám při psaní a vůbec mi to nejde od ruky, takže nad článkem třeba strávím několik hodin. Pak mám ale období (která jsou zatím častější) a to mám kalendář napěchovaný nápady, co kdy musím publikovat a článek mi třeba zabere čtvrt hodinku… Je to různé, ale zatím naštěstí vede to druhé období;) :))

 2. Hele obdivuju tě za tu schopnost tak často psát a za ty věčné nápady, fakt že jo! :D Kéž bych byla taky takhle výkonná, ale já jsem hlavně hrozná lemra a to přidávám hlavně fotky

  • Já jsem taky hrozně líný člověk, ani ne na psaní, ale dokopat se k fotonávodu nebo k novému videu – to je prostě několikadenní přemlouvání:D

 3. Supr těším se na pokračování cvičíme s youtube a silvestrovské líčení :)! taky přeji hezké svátky :)!

 4. Naprosto souhlasim!!! :-) jen tak dal

 5. Muzu se zeptat jak se přesně jmenuje ten nový make-up od rimmel?

 6. Už to zase rozjíždíš vid? :D My to chápem,že jsi ted nějak moc nepsala,mít přece jen blog,který je takto navštěvovaný je velká zoodpovědnost a upřímně ti dávám poklonu,že zvládáš psát tolik článků a hlavně odpovídat na ty všechny komentáře ;)
  Jinak si taky uží svátky a těšíme se na nové články :)

 7. Jé, už se těším, krásný blog :)

 8. Jé, moc se těším na recenzi Orofluida a na ten nový make-up od Rimmelu :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist