Návod na balení kluků! 4.8/5 (15)

Líbí se ti jeden kluk a ty nevíš jak ho sbalit? Mám pro tebe pár více či méně invazivních metod, které mohou zaručit, že se s ním budeš za pár dní vodit za ruku.

rande

 

1.  Zařiď, aby si tě všiml

Pokud tvůj nový objev potkáváš pravidelně, třeba na chodbě školy, v knihovně nebo v kavárně, pokus se s ním navázat neverbální kontakt. Upřeně na něj pohlédni, usměj se, po očku po něm pokukuj. Je totiž velká možnost, že dotyčný kluk také hledá vztah a je tady obrovská šance, že si zrovna všimne milé, usměvavé holky, s kterou se zrovna střetl pohledem.

2. Začni s verbální komunikací, oslov ho!

Pokud významné pohledy a úsměv od ucha k uchu nepomůže, nezbývá než začít s verbální komunikací. Oslov jej, pro začátek budou stačit nevinné fráze typu „kolik je hodin? nemáš propisku? nevíš, kdy to jede?…„, co ty víš, třeba přeskočí jiskra!

3. Zaujmi ho svým vzhledem

Asi ti nemusíme vysvětlovat, že vzhled bude hrát při seznamování podstatnou roli. Ale nijak to nepřeháněj! Dbej zejména na čisté oblečení, upravené nehty a vlasy. Nedoporučujeme nic extravagantního, na nic si nehraj.  Pamatuj, že dotyčný kluk musí chtít hlavně tebe a ne holku, na kterou si hraješ.

4. Pomoct mohou kamarádi

Pokud o dotyčného opravdu stojíš a žádné výše zmíněné rady nezabírají, využij své kamarády. Nejspíš to znáš! Možná, že kamarád tvého kamaráda toho kluka zná a může ti říct něco víc, stejně jako se může o tebe zmínit. Možná, že když se onen kluk o tobě dozví, přijde sám a pozve tě na rande.

5. Zalichoť mu

Lichotky vždycky zaberou, proto když se ti líbí nějaký kluk, pochval mu tričko, nebo dobře zahraný gól. Dej si však záležet na způsobu, jakým to budeš říkat. Nebuď moc vlezlá, spíš lichotku řekni jen tak mimoděk. Určitě se mu tím zapíšeš do povědomí.

6. Oslov ho, pozvi jej na rande

Víš jaký je zaručený a vůbec nejrychlejší způsob, jak sbalit kluka? Ten, když ho sama pozveš na rande! Doby, kdy holky seděly v koutě a čekaly, až je kluk osloví a požádá o rande jsou dávno pryč. Dnes může být dívka emancipovaná a kluka oslovit jako první! A divila by ses, kolik kluků (těch plašších) ti za to bude vděčná!

Sbalit kluka je docela snadné! Musíš si věřit a nebát se. Však on tě neukousne. Bojíš se, že nebude mít zájem? No a! Nevyšel tenhle, vyjde jiný!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

95 komentářů

 1. Prosím, holky pomožte fakt potřebuji SOS. Je mi jedno, kolik je vám let ,každou odpověď vítám. DŮLEŽITÁ INFORMACE TEN KLUK, NENÍ ŽÁDNEJ ZAKŘIKNUTEJ JE TO FAKT SHOWMAN BAVÍ JAK HOLKY TAK KLUKY. Není to tím, že by se styděl. Já jsem totálně zabouchlá do jednoho kluka. Chodí taky do 5, ale do B a já do A. Tak se vidíme jenom na Aj. Jednou mi jeho kamarád řek, že o mě řekl že jsem prej fajn a super holka. No a já jsem se s ním pokusila bavit. Chtěla jsem zavést rozhovor od ahoj, je úkol z ajiny a jak ti to jde na hokeji? Jenže já jsem mu řekla ahoj, on něco v tom smyslu zabručil a já navrhla úkol on řek že slovíčka a já na hokej on pa a běžel. Takhle je to pokaždé. Co s ním mám dělat? Kluci v 11 letech, to je horší materiál než sádrokarton. Děkuji za každý návrh jak ho rozmluvit.

  • AnonymkaCath

   Možná ještě není připravený, nebo ještě nedospěl. Nebo se jen stydí, zkus ho odlákat pryč od ostatních a popovídat si s ním.

  • To že kluci v 11 letech jsou horší materiál než sádrokarton s tím plně souhlasím.
   A jestli o tebe nemá zájem tak se tím nestresuj. Mě je 13 a už od školky sem zamilovaná do jednoho kluka. A ani neviš kolik jsem se nabrečela. Ale kluci jsou v tomhle věku ještě nevyspělí a tupý. A jak sem řekla ,, NO STES ‘‘

  • Taky se mi líbil jeden kluk… A tak jsem si zjistila jeho telefonní číslo a napsala mu. přes mobil se s klukama dá komunikovat líp, než z očí do očí… Skus to! mě to pomohlo!

   • prosím potřebuju akutně pomoct…
    Já mám takový jeden problém,
    kluk co se mi líbí je syn učitelky.A já se zkrátka bojím říct někomu aby mi dal jeho číslo.Bojím se totiž
    že to praskne.Co mám dělat????

  • Skus si sním promluvit o samotě stidí se před kamarádama

  • Zkus se zeptat jestli nechce třeba zajít ven ,nebo doprovodit..možná i jestli teď někoho nemá po kamarádce/kamarádovi …na mě to jeden zkusil a vyšlo nám to

 2. AnonymkaCath

  Holky poraďte je mi 12 let chodím s jedním klukem do školy už sedm let. On není jak ostatní kluci, povídá si jen se svojí partou, kde jsou jen holky. A takový ty krasavice. Co si teda na ně hrajou. Kámošky o tomto klukovi říkají jak je příšerný atd. Nikdy nic neodpovídám, chodím sním do skupiny na Aj kde nejsou mé kamarádky jen, on, já a tři holky z jeho party. Máme vedle sebe skříňky občas se ptáme na úkoly, nedávno si půjčil propisku. Občas se i zdravíme. Ale je mezi námi pár rozdílů: já jsem šprt a on skoro propadá. On je z rodiny kde si každý může dělat, co chce a není hlídaný, a já z rodiny, kde hlídají můj každý krok. On na školu kašle říká, že je mu jedno, co bude dělat. Já se učím strašně moc abych mohla dělat co budu chtít.
  Opisuje ode mne úkoly, radím mu s úkoly, občas mu něco půjčím, podám, směju se jeho vtipům. Atd.
  Nevím jestli mě nechce spíše jako kamarádku, nebo mě jen využívá aby z Aj nepropadl. Vím o něm strašně moc, kdy se narodil, co mu chutná, co ho baví, jak tráví volný čas. Vím, že nemá žádný kamarády a že se před partou ponižuje. Ale nevím pár věci: Jestli mě nevyužívá? A jestli nemá jinou holku? A co ke mně cítí? Holky co mám dělat?? Prosím poraďte.

  • Snaž se aby tě neviužíval,i když ti to tak nepříjde.Musíš si umět dupnout a říct ne.Kluci mají rádi holky co si nenechají jen tak něco líbit.Ale drž to tak aby jsi si zase nehrála na něco co nejsi.Sama s ním navazuj konverzace,buď na něj hodná ale když tě bude chtít využít nenech se.A třeba místo toho aby jsi mu ten úkol dala opsat jenom mu to vysvětli ať si sám poradí.A on si třeba uvědomí že to bez tebe doopravdy nedokáže a bude od tebe chtít třeba doučování nebo něco podobného,bude s tebou víc trávit čas a pak si uvědomí jestli k tobě něco cítí.

  • Kluk kterého jsem měla ráda ze mě jen mámil bonbony, opisoval a tvářil se jako kamarád. Na klky tohohle typu si dávej pozor!!!!

 3. Děkuji za odpověď. Přijde mi ale dost dospělý.

 4. Ahoj prosím dali by jste mi radu? Mám ráda sveho ex se kterým sem se před rokem rozešla a nedávno jsem se snažila zapomenout ale těžko nedávno se s ním seznamila kamoska na chodbě a běžela za mnou že je hrozně fajn..naštvaně ale mile jsem řekla „tak s ním chod.mu napiš klidně“ a ona mu napsala a já najednou začala žárlit naštval a sem se a když se mě ptal jestli budem kamosi poslala jsem ho do haje..pak mě začali pomlouvat a ja se nasrala a začala nadávat a oba si mě blokli…Další den sem se s ní chtěla usmirit ze za to vlastně nemůže ale ona běžela za tomem běžela jsem za ni a když sem je uviděla se spolu bavit radši sem se otočila a šla zpátky do tridy div sem se nerozbrecela…pak spolu byli každou přestávku..ona mu taky řekla že se mi líbí jeden kluk z jeho třídy a on uvěřil když mu moje kamoska řekla ze to není pravda ze mam rada jen jeho tak řekl ze ji nevěří …co mám dělat?

 5. Ahoj potřebuji pomoct od holek jakýho koliv věku!!!
  Já chodím s jedním klukem do třídy(5)a ve 3 třídě mě miloval a teťka miluju já jeho a moje BFF ho taky miluje no ale já nevím koho miluje a jedna má kámoška mu psala a on odpověděl že miluje jednu holku ale že ta holka má asi kluka.A já sedím v lavici se svojí BFF a pořád kouká k nám a z 95% miluje jednu z nás.Já se jo bojím a chci ho pozvat na rande ale jak?

  • Jestli te zajima jestli te ma rad, tak nerikal nahodou, ze ta holka, co se mu libi ma asi kluka? Treba mu nejak naznac nebo nenapadne rekni, ze nikoho nemas. Co na to on? Ale jinak…. chodis do pate tridy a vztahy v tomto veku jsou OPRAVDU na nic. Podle mne by vztahy meli byt vazny atd. Snad vis co myslim, ne?

 6. Ahoj potřebuji radu od někoho kdo s tím má skušenosti. Chodím do 7 třídy a ve 4 třídě jsem chodila s jedním klukem odnás ze třídy ale já jsem se snim rozešla, ale nechtěla jsem to a on taky ne ale stalo se strašně toho lituju no a já bych sním chtěla chodit znovu, ale nejde to protože je na mě hnusnej a hází na mě věci který jsem ani neudělala př.(prej že jsem mu píchla gumy od kola atd.) a nemůžu si sním promluvit protože by mě ani nevyslechl a hned by zdrhnul a když napíšu sms tak neodpovídá. A furt ho strašně miluju😍…prosím co mám dělat.

  • A furt se na mě kouká a usmíva dřív když jsme se střetli pohledem tak řekl ,,nečum“ ale teď už vůbec ne jen se na mě usmívá a když se na něho kouknu tak otočí hlavu ale šilhá a to hodně upně mu ujížděj oči na mě 😍

  • Zkus mu zavolat nebo si s ním někde v soukromý promluvit,určitě si dá říct.

 7. Prosim vás porad te mi, před dvěmi týdny jsem se rozešla s klukem se kterým jsem chodila dva měsíce,,, napsala jsem mu že je konec,protože když byl semnou tak odepisoval jiný holce,,ale potom mi řekl že o nic nejde,,,že neví proč to řeším,,, a když jsem mu napsala že končím,tak mi napsal ok tvoje volba. Akorát ted mi strašně moc chybí a chci sním zase být. Má to teda ještě cenu ,,,mu napsat co k němu cítím a jestli to nezkusíme ještě spolu a nebo je opravdu konec a už to nejde zachránit ??

 8. Ahoj,miluje me jeden kluk L. Ale já jsem se zamilovala do jeho bratra D. A D. má svaly a je o 3 roky starsi nez ja. Parkrat jsme se videli…
  D. Je vetsi nez ja ale L. je mensi nez ja a dava mi like na fotky a je to muj Nej kamos…
  Poradte mi co mam delat?♡♡♡♡♡

  • Pls odepište… Škola už je zachvili a ja potrebuju poradit. Jinak je mi 14 a jemu 17

 9. Ahoj, prosím poraďte co mám dělat, když miluju kluka, který mě taky miluje, protože na mě furt kouká, když jsme sami, tak si se mnou povídá, snaží se mi pomáhat, atd. On si ale myslí že já ho nesnáším. Navíc, řekla jsem o něm mé kámošce, ukázala jsem jí jeho fotky (z Facebooku) a ona řekla, že je „hnusnej a vypadá jako blbec“. Já si to pomalu začínám myslet taky, ale mám ho pořád ráda. Ale taky vím, že bych na něho nedokázala a chyběl by mi. Mám mu naznačit, že ho miluju?

  • Zkus na něj nahodit nějakej hezkej úsměv.
   Ono se mu 💡a uvidíš co bude dál…

 10. Ahoj holky,potřebovala bych radu ohledně jednoho kluka,je mi jedno kolik je vám let nebo kolik s tím máte zkušeností,budu ráda za každou radu.Ve třídě se mi líbí jeden kluk,je o rok mladší a je to můj nejlepší kamarád.O hodině se na mě často dívá a usmívá se,vždycky když nemám dobrou náladu,tak se mě snaží rozesmát a chce se mnou trávit čas,ale nevím jestli mě nemá rád jenom jako kamarádku…Budu ráda za každou radu

 11. Tak o tom tě ma rad vic ne nej kamosku.
  Jeden kluk ze tridy muj nej kamos dela uplne to samy a jednou jsme meli udelat ve tride skupiny a me jeden clovek chybel a on sel do my skupiny… Kdyz jsem neco nevedela, rekla jsem ..co je toto za otazku.. a on na to neboj to zvladneme… kdyz jsme hrali na tabuli hry a ja to uhodla tak jsem ho poslala ze se mi nechtelo a pak rekl ze pujdu ja a premlouval dlouho… Predvadel se prede mnou… A kdyz se s nami prisla rozloucit nase byvala tridni na 1. Stupni. Podival se na me a usmal se. Me se chtelo brecet ale vydrzela jsem to.

  Poradis mi taky prosim?!⬆⬆⬆

 12. Mám na tvou situaci stejný názor😉Zkus mu nějak naznačit,že ho máš ráda víc než jako kamaráda😄Pro kluky je občas těžké pochopit holčičí signály…

  • Díky za pomoc.
   Zkusila jsem to.
   O hodine se na me diva.
   Minule rekl i moje jmeno.
   Kdyz jsme meli spolu sluzbu vse delal on. Porad chodi kolem me a predvadi se. Miluju ho a on me taky

 13. Ahoj holky bude mi 13 a každou neděli chodím do kostela. Líbí se mi tam jeden kluk a ministruje. Je mu asi tak 16. Občas se na mě letmo podívá, a někdy se tak 2 vteřiny koukáme do očí ale pak uhnu. Poradí někdo jak ho oslovit? Není to frajer, připadá mi celkem rozumný a je opravdu moooooooooc hezký. Všichni mi říkají že mám na kluky čas, ale chci ho jako kamaráda, ne jako kluka. Prosím poraďte

 14. Ahoj holky bude mi 13 a každou neděli chodím do kostela. Líbí se mi tam jeden kluk a ministruje. Je mu asi tak 16. Občas se na mě letmo podívá, a někdy se tak 2 vteřiny koukáme do očí ale pak uhnu. Poradí někdo jak ho oslovit? Není to frajer, připadá mi celkem rozumný a je opravdu moooooooooc hezký. Všichni mi říkají že mám na kluky čas, ale chci ho jako kamaráda, ne jako kluka. Prosím poraďte :-)

 15. Ahoj, můžu se zeptat do jaké chodíš církve?Já jsem KAtolík.:)

 16. Možná by stačilo ho zdravit, ale nic víc.Pamatuj, že úsměv taky může pomoci.A taky se modli.:)

 17. Ze začátku zdravit a třeba se i víc sblížíte.Držím Ti palce.

 18. Taky jsem katolík :-). Nevím kdy ho mám pozdravit když neministruji, ale usmát se zkusím :-D

 19. Píšu zase z jiného jména :-D

 20. A po kostele jdeme vždy do toho stejného obchodu :-D. Takže ho tam taky potkávám většinou

 21. Pozdrav ho třeba přede mší, když to stihneš, nebo po ní.U nás v kostele je vždy po mši, stolek a na ním různé nápoje a jídlo.Tak pokud máte něco podobného tak i třeba u té akce a nebo v tom obchodu :).Ale nepřeháněj, může se stát, že začneš mít pocit že se mu líbíš, a začneš na sebe upozornovat.To samozřejmě můžeš, ale ne moc.Pak třeba zjistíš že Tě pozoruje jen proto aby měl vo vtipného nebo trapného (pro něj) vyprávět ostatním.A ještě u toho pozdravu, třeba když se na tebe podívá, zašeptej ahoj nebo nějaký pozdrav, místo uhýbání očí, určitě by to mohl poznat že se jedná o pozdrav mimický (nebo grimasový:)).A pokud máte nánko (náboženství) a potkáte se na něm občas, tak taky.Nebo třeba zamávat.POkud se alespon malinko znáte, zkus prohodit nějakou řečníckou otázlu.Třeba jen ,,Jak se máš?“.Ale jen nějakým normálním hlasem nebo přátelským hlasem.A usmívej se u toho.Máš klikuže je to věřícíkluk, tudíž bude mít i nějaké to svědomí (neříkám že osttaní ho nemají, prostě jsem narážela na Desatero přikázání).

  • Ahoj ve třídě se mi líbí jeden kluk ,ale bojím se že já jemu ne. Docela často si píšeme přes msg většinou začíná on ale nikdy se moc o sobě nedozvíme. Ve škole se směju jeho vtipům ne proto že chci aby si mě všiml ale protože mi příjde fakt vtipný. Je to takový ten trochu průšvihář který vykřikuje nemá nejhorší ani nejlepší známky a tak. Ale co je docela problém že učitel ho přesadil do první lavice s jednou mojí kamarádkou. Kamárádce se nelíbí ale možná ona jemu jo v hodinách se spolu někdy baví. No nevím co s tím snažím se s ním skamarádit ale moc nevím jak na to poraďte někdo prosím

   • Já myslím, že když si s tebou píše a povídá si tak se mu líbíš. A bylo by divný kdyby se spolusedící nebavily, tak to holt je

 22. OMlouvám se, mělo to být co (místo vo) a nábko (místo návko), otázku (místo otázlu) a pak ještě ty mezery nebo stejné písmeno dvakrát za sebou.:)

 23. Díky Májo, můžu se tě zeptat? Kolik je ti?

 24. A ještě mám jeden problém.. V neděli budeme vozit i kámošku, tak mám divný pocit, a bojím se aby se nezakoukal do ní.. :-(. Já jí to přeju, ale…

 25. Májo,
  dneska jsme jeli s mámou do Brna autobusem, a jak jsme jeli zpátky, on jel taky….
  Že by osud? :-D Akorát celou cestu pospinkal :-)

 26. Májo,
  dneska řídil auto, je mu 18+ :-(.

 27. Ahoj jak jsem psala minule o tom klukovi co se mi líbí tak jsme se každy rano zacali zdravit. sedí prede mnou a porad se na me otaci… dnes chtel kapesniky. a slysela jsem jak si s jednim klukem ze tridy o me povídá… porad na me kouká .. ale uz nevim co mam delat dal ?????????? poradíte mi pls????????????? predem moc díky <3

 28. Ahoj, budu ráda za radu. Je mi 13. Líbí se mi jeden kluk, chodí do deváté třídy. Asi chápete, že když ho potkám jednou denně na chodbě, nemám moc zájem ho oslovovat s věcma jako jestli se nechce sejít… opravdu se na to necítím a hlavně se nechci strapnit. Taky si jsem jistá, že nejspíš se mu nebude líbí holka, která chodí do 7. třídy a on jde na střední. Jednu dobu jsem s ním chodila do kroužku, takže se trošku známé ale jak říkám nic extra! Budu ráda za radu. ;) děkuju predem ;)

 29. To jsme na tom úplně stejně :D

 30. Milovala jsem spolužáka tři roky. OD 11 do 14. Když přišel do školy, všem z rodiny jsem povídala, jak je úžasný. Nejvíc se mi na něm líbil jeho trhlý smysl pro humor. Ve třinácti mi dokonce řekl, že jednou budeme víc, než jen kamarádi. Je o rok mladší než já. Je mi 14. V pubertě se ale škaredě změnil. Dlouhou dobu mě zneužíval, ale já jsem si to neuvědomovala. Byla jsem bezhlavě zamilovaná. Když měl problém pomohla jsem mu. Snažila jsem ho rozesmát když byl smutný. Byl dobrý kamarád. Teď už není. Jeho máma s mojí se někdy spolu baví. Na mojí narozeninové oslavě mě začal zneužívat. Mamka mi říkala, že ho nemám omezovat, ale on si v cukrárně vybral to nejdražší, co mohl. Říkala mi, že jeho mamka jí říkala, že se cítil jak v sedmém nebi, když jsem mu masírovala záda a on mě. V cukrárně ječel o pornu. Ztrapnil mě. Teď se podle nejoblíbenější holky ve třídě dívá na porno. Říká mi jak mě pomiluje. Jednou mě dokonce přilepil ke stěně a začal mi stahovat kalhotky pod sukní a silonkami. Dala jsem mu facku. Opisuje ode mě, i když si papír zakrývám. Říká mi jak se těší na patnáct . O co mu jde? Prosím vysvětlete a poraďte co s tím dál.

 31. Prosím odepište. Už jsem několikrát říkala, že mi to nemá říkat a on pořád. Předem děkuji za odpověď.

 32. Ahoj Kikčo,
  je to jen potrhlý puberťák, co chce sex, takže bych se na něho vykašlala

 33. otřebuju poradit… Chodím do kostela, a líbí se mi tam kluk o 5 let starší ale. Pořád na mě kouká a někdy se i usměje. Jak s ním mám začít konverzaci když se neznáme? V kostele moc není příležitost…

  • Aš jednou půjdete z kostela a ty budeš mít dobrou náladu, skus se ho zeptat na telefonní číslo a popovídat si s ním Pak si s ním skus psát! Mám to ověřený!

   • Ahoj VIOKOLO, no nevím jestli bude chtít tak o dost mladší holku. Je mu 19, mně 13

 34. Heh. Mám opačný problém. Líbim se jednomu klukovi, ale ten je tak natvrdlej, že nepozná, že ho NECHCI. Jeho kamarád, a zároveň můj kamarád mi povídal, že se mu ten natvrdelj svěřil, že se mě chce zeptat, jestli s ním nechci chodit. Co mám odpovědět!?
  „Jo, tak jo. Tak co kdybys se mnou chodil ze školy?“
  A nebo vážně, „sorry, ale nemám zájem?

  • Jestli ho fakt nechceš a taky ho nechceš urazit tak mu řekni normální ne, ale tak aby to nevyznělo pohrdavě nebo negativně.

 35. Rekni mu ,, no tak zkusit bych to mohla“ urcite bude rad. Takovych kluku na svete moc neni….

 36. Poraďte mi prosím On mi napsal že mě miluje Já ho miluju taky ale nevím jestli se mnou chce chodit ale vypadá to že jo ale nevím jakože jak mu to mám říct protože on to asi neřekneme

  • Jj rekni mu to. Kdyz ti to napsal….
   Sice by bylo lepsi kdyby ti to rekl… ale stejne te miluje…:-)

  • zeptej se ho přes sms … Ty se mnou chceš chodit??? U mě to zabralo!

 37. Už dlouho se mi líbí jeden kluk,kerý se mnou chodí na kroužek,ale mimo to,se moc často nevýdáme,protože je rok mladší.Už jsme se spolu párkrát bavili,ale nevím,jak mu říct,že se mi líbí…Jsem docela stydlivá,takže se ho bojím oslovit a říct mu třeba o telefonní číslo.Jak s ním mám zavést nějakou konverzaci?Budu ráda za každou radu.

  • Jestli znáš někoho, s kým je ten kluk v kontaktu, tak se zeptej na jeho telefonní číslo a pak mu napiš! je to jednodušší, než se zdá!

 38. Ahoj holky, myslíte že je na kluka ve 13 brzo? Máte s tím nějaké zkušenosti? Mně říkají rodiče kluka nejdřív v 15, že mám čas. Přitom už holky v mém věku kluka normálně mají. Ale je tu ještě jedna věc… Chtěla bych kluka třeba o 2 roky staršího. Není to moc? Nevadilo by mu to třeba že se mnou nemůže mát sex? jsem v tom zmatená :/. A určitě se koukněte na toto video. jsou spolu 5 let, začali spolu chodit když té holce bylo 12, klukovi 13, a vydrželo jim to doteď.
  https://www.youtube.com/watch?v=b7AT53uPGDE&t=159s

 39. Já mám kluka a je mi 11. Je to fakt úžasnej kluk!
  O dva roky starší NENÍ MOC!!!
  A jestli je ten koho obdivuješ rozumnej a chápavej, tak po tobě sex chtít nebude.
  PS hodně štěstí!

 40. HOLKY POMŮŽETE?!?
  Od kolika let je vhodné se poprvé líbat, aby to nebilo moc brzo???
  Budu vděčná za rady, typy, postřehy!

  • Je to na každým. Podle mě bys o tom měla uvažovat nejdříve ve dvanácti, i když každý má svůj názor ;)
   Mě je patnáct a ještě jsem se nelíbala… vlastně ani nebyla ta možnost :(

 41. Ahoj, poprvé to holky zkoušely třeba ve 12, 13, nebo až 15. to je jedno, jak se budeš cítit, tak můžeš :))

 42. Ahoj, potřebuju poradit. Líbí se mi jeden kluk z naší třídy. Díky tomu že s ním sedím v lavici si spolu třeba v hodinách ale i o přestávkách povídáme. Ale nevím jestli se mu líbím. Bojím se mu říct: Kámo, líbíš se mi. Protože je jeden z nejpopulárnějších kluků ve třídě, takže by to někomu řekl a my ve třídě máme dost drben, které by to řekly celé škole a to nechci. Co mám dělat. Mám mu to říct, protože je tu i možnost že se mu líbím. Ale on by mi neřekl že se mu líbím protoze je stydlivý tak nevím. Pls poraďte. P. S. Je mi jedenact a jemu taky.

  • Zkus ho někam pozvat. Prostě na výlet jako friends a tam si s ním začni jako kamarádka s kamarádem povídat. Přejdi na téma Láska. Udělej si z něj dobrého kamaráda a svěř se mu, že se ti někdo líbí. Sver se mu jako kamaradovi, nijak neříkej, že to je on a ono mu to snad docvakne. Pokud ne, zkus mu dát jiná vodítka. Snad zabkdujes

   • Anonymní girl

    Haiku, víš, že tahle svině unicorn mi chce ukrást idola? Neraď týden kurvě!

  • Anonymní girl

   Podle mě bys ho nikam zvát neměla. Jestli jsi Bára M. tak dej od Adama ruce pryč! Ale jestli nejsi, tak hodně štěstí

  • Anonymní girl

   Barboro, Adam je můj!

  • Anonymní girl

   Sklapni! Ty hnuse Barboro! Sama jsi drbna! Celá třída o tobě ví, že jsi hogo fogo a že máš hnusnej ksicht!

 43. Děkuji za radu. Zkusím to. 😃😃

 44. Ahoj,
  Jsem hrozně zamilovaná do jednoho kluka.
  On je hodně dobrý kamarád mého bratra. No a jelikož jsme všichni tři sportovci(já, bratr, on) tak mi bratr navrhl jestli bych nešla běhat že tam s ním bude i Kuba. A já řekla že bych šla. Poradíte mi jak bych mu mohla naznačit že se mi líbí? Je nám oboum 12 let a občas si napíšeme na mesenger. Koukáme na sebe celkem často a taky se na sebe usmíváme😘

  • Usmívej se na něj, zajímej se o něj, pozvi ho na zmrzlinu (třeba).

 45. Potřebuju radu. Líbí se mi jeden kluk z mojí třídy. Občas na mě kouká a usmívá se. Chová se ke mně mile. Myslíte, že se mu líbím?

 46. On je do tebe blázen!

 47. Myslíte, že je ok napsat klukovi přes mesenger srdíčka?

 48. Ahoj líbil se mi jeden kluk jmenoval se Lukáš a pracoval jako zedník u mně 1 mněsíc a 3 dny.Ale byl moc super.vždycky když Lukáš dopracoval tak se podvival na mně a hned mi zvedl náladu.Jenom že jsem seho ptala a řekl že má přitelkyni se kterou stavi dům ale řekl mi že by ten dům chtěl postavit jinde na jinem místě na Jižní Moravě.Jak byla párty večer tak mně Lukáš obejmul.A při rozoloučeni taky mně obejmul.Asi jsem se do Lukáše zamovala protože se mi po Lukášovi styska.A moc bych chtěla byt snim.Lukáš vůbec nemluvil o přitelkyni.

  • Asi k tobě měl sympatie. Můžu se zeptat kolik je jemu a kolik Tobě?

 49. Ahoj, je mi 12 a líbí se mi kluk se kterým sedím v lavici. Vždycky děláme v hodinách blbosti atd. ale prostě k němu cítím něco víc a nevím jak mu to říct. Bojím se že by jsem mu to řekla a on by to rozkecal svojim kamarádům a potom by se to dozvěděli holky a nebavili by se se mnou… Mám na to jít pomalu aby třeba on udělal nějaký první krok, nebo mu to mám říct když už se spolu bavíme?

  • Když ti třeba nejde Čj a jemu jde, tak mu řekni, že chceš pomoc. A chovej se k němu mile. Po dvou týdnech (nebo po týdnu) mu dej anonymní dopis (milostné psaníčko). Po 3 dnech se přiznej, že je to od tebe. Pro další dotazy napiš.

 50. No tak to mě taky napadlo, ale teď půjdu ještě s jednou kámoškou k němu a prostě netuším co tam budu dělat. Jo a mu jsou známky celkem jedno

  • Třeba se jděte projít, nebo mu pochval věci, nebo ho můžeš poprosit aby tě tam provedl. Nebo mu řekni, že chceš pití nebo jídlo.

 51. Holky potřebovala bych poradit, líbí se mi totiž jeden kluk od nás ze třídy a já nevim jestli mě taky miluje. Moje kamarádka říká že se na mě o hodinách občas dívá „jako na žádnou jinou“ ale neodepisuje mi na zpråvy msg a jenom si je zobrazí. Včera jsme přijeli ze školy v přírodě a tam se choval jinak. Hezky. A když byl čtvrtek večer tak jsme měli diskotéku a to jsem i viděla jak se na mě dívá, pak na konci diskotéky jsme tancovali ploužáky: tancovali jsme spolu dvakrát ale přišla jsem já protože mě kamarádka donutila. Bylo to fajn. Prosím potřebovala bych poradit jak to vlastně je a jak mu říct že ho miluju

 52. Co mám dělat když si myslím že jsem ještě malá na to s někým chodit ale zároveň na něho nonstop myslím a každých pět minut se musím dívat na jeho fotku. A chci mu to říct protože si myslím že mě má taky trochu rád ale zároveň se bojím že když mu to řeknu a on odmítne tak se spolu už nikdy nebudeme bavit .

 53. ahoj, dost zalezi na tom, kolik ti je nebo v jake jsi tride. a taky kolik je tomu klukovi. kluci dospivaji pozdeji nez holky, takze je mozne, ze se mu nelibis a jen ti to tak proste prijde. :)

 54. Ahoj holky, potřebovala bych poradit jak sbalit jednoho kluka, chodím do á. třídy, on do 9. Běžně se potkáváme na chodbě, sleduje mě na ig, i si mě přidal na snapu. Na škole je celkem populární a je strašně hezkeeej. Jediný co, tak je strašně toxickej. Nezvládám když s nim jsem třeba v jídelně, natož pak když se na mě podívá, no to bych se roztekla.
  Nemáte nějakou radu?
  Děkuju moc za všechny rady!!

 55. Terka Veverka

  Ahoj,
  Chtěla bych znát názor os jiných než od rodiny.
  Mám kamaráda se kterým jsem měla úlet. Bylo mi řečeno že má rad nás kamaradsky vztah a nechce to ničit. Po delší době jsem s nim měla další úlety. A to už jsme si o tom nepovidali. Nevím co si o tom myslet a jak vůbec začít řešit co se vlastně stalo. Úplný problém je, ze nevím co bych mu měla napsat abych vůbec zahájila konverzaci.

TOPlist