Nové diskuzní FÓRUM a poradna na Proslečny.cz Zatím bez hodnocení.

diskuzní fórum pro dívkyJak jistě víte, dosavadní poradna řešená přes komentáře, se stala s více než 900 příspěvky velmi nepřehlednou. Dotazy se špatně hledají, a není skoro možné na ně odpovídat. Proto jsme pro vás vytvořili nové diskuzní fórum a poradnu na adrese forum.proslecny.cz ! Doufáme, že se vám tam bude líbit.

Příspěvky jsou rozdělené přehledně do kategorií, takže rychle najdete téma, které vás zajímá. Můžete si také vytvořit svůj osobní profil, podpis (pokud chcete například propagovat svůj blog), nahrát svůj obrázek jako Avatar, nebo si ho zvolit z již připravené galerie.

Fórum funguje dobře i na tabletu a mobilu, takže se tam můžete kouknout kdykoliv a odkudkoliv.
Odkaz na fórum vždy najdete napravo v hlavním menu těchto stránek.
Takže pokud zrovna řešíte nějaký problém, nevíte si s něčím rady, nebo si chcete jen vyměnit názory a inspiraci s dalšími čtenářkami – fórum je tu pro vás.

Fórum je zcela nové a tak si zatím moc nepočtete, ale web proslečny.cz čte spousta dívek, takže se nemusíte bát že váš dotaz zůstane dlouho bez odpovědi. S radou vám tam vždy pomohou i naše blogerky.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

  1. Nedělal to fórum chlap? Myslím, že holky by si poradily hravě jenom s kategorií ,,oblečení“…rozdělit to na boty, a kabelky, a hromadu pí*ovin, mi přijde zcestný. Fórum je zdánlivě uděláno přehledně, až je nechutně nepřehledné. Je vidět, že ho nedělal nikdo, kdo četl předchozí poradnu, a i když v té byl taky pěkný bordel, asi se mi po její jednoduchosti bude stýskat.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist