Nový styl – válenky Zatím bez hodnocení.

V současné době najdeš pár kousků oblečení, bot či šperků, které vážně patří mezi ty nejvíc diskutabilní – jedna polovina lidí je nenávidí a druhá půlka miluje. Myslím, že tohle je klasický případ botiček, kterým se říká “válenky”.

Hodně dívek je odsuzuje, plno dívek je miluje a s oblibou nosí a co kluci? Ti jsou také na tom hodně podobně. Zeptala jsem se pár kluků, jestli se jim líbí – z deseti 2 řekli, že vůbec, 6 odpovědělo, že pokud je holka umí nosit a sluší jí tak se jim líbí a 2 je prý naprosto milují. Takže, co kluk – to názor:)

Jednou z prvních průkopnic válenek byla Pamela Anderson v Pobřežní hlídce, která je dokonce nosila i k plavkám – už ta dokazovala, že jsou to botičky velice univerzální a jdou nosit vážně ke všemu. Můžeš si je vzít jak k sukni, tak k legínům či klasickým džínům, stačí jen umět kombinovat.

Můj osobní názor je, že válenky se hodí nejvíce k úzkým džínům – není hezké, když jsou boty i kalhoty volné, tudíž právě proto ten úzký střih. Co se týče barvy, tak většinou je nejsnázeji koupíš v přírodních barvách jako je hnědá nebo okrová – to je podle mě jedno z nejschůdnějších řešení, protože právě takové barvičky se hodí skoro ke všemu. Vyrábí se ale i v pastelových barvách jako je žlutá, růžová nebo modrá a ty mohou být také zajímavé, jen s nimi tvoje oblečení už musí dokonale ladit a pak to vypadá taky moc hezky.

Co se týče vršku, tak ten podle mě musí ladit s ležérním stylem válenek. Tudíž vypadají krásně volnější kabátky, bundy ale nejvíc mě zaujala kombinace kožešinové vestičky – hnědé nebo bílé. Ovšem na to už je potřeba trošičku větší odvaha, ale i tak to podle mě vypadá v různých kombinacích skvěle.

boty válenky můžeš koupit např. v obuvnictví Deichmann, Humanic či v Mark & Spencer. Jejich cenna se pohybuje okolo 400 – 1000 Kč.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

3 komentářů

  1. Ty válenky jsou fakt cool :)

  2. Mě se strašně líbí boty značky UGG… Ale jsou dost drahý(kolem 4000Kč ) :-(

  3. Já mám taky jedny a koupila jsem je v CA za nějakých 350 kč. :) Miluju je, jsou krásně teplounký a hlavně pohodlný ;)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist