Domů Trendy & Fashion Módní tipy Nový styl – válenky Zatím bez hodnocení.

Nový styl – válenky Zatím bez hodnocení.

3

V současné době najdeš pár kousků oblečení, bot či šperků, které vážně patří mezi ty nejvíc diskutabilní – jedna polovina lidí je nenávidí a druhá půlka miluje. Myslím, že tohle je klasický případ botiček, kterým se říká „válenky“.

Hodně dívek je odsuzuje, plno dívek je miluje a s oblibou nosí a co kluci? Ti jsou také na tom hodně podobně. Zeptala jsem se pár kluků, jestli se jim líbí – z deseti 2 řekli, že vůbec, 6 odpovědělo, že pokud je holka umí nosit a sluší jí tak se jim líbí a 2 je prý naprosto milují. Takže, co kluk – to názor:)

Jednou z prvních průkopnic válenek byla Pamela Anderson v Pobřežní hlídce, která je dokonce nosila i k plavkám – už ta dokazovala, že jsou to botičky velice univerzální a jdou nosit vážně ke všemu. Můžeš si je vzít jak k sukni, tak k legínům či klasickým džínům, stačí jen umět kombinovat.

Můj osobní názor je, že válenky se hodí nejvíce k úzkým džínům – není hezké, když jsou boty i kalhoty volné, tudíž právě proto ten úzký střih. Co se týče barvy, tak většinou je nejsnázeji koupíš v přírodních barvách jako je hnědá nebo okrová – to je podle mě jedno z nejschůdnějších řešení, protože právě takové barvičky se hodí skoro ke všemu. Vyrábí se ale i v pastelových barvách jako je žlutá, růžová nebo modrá a ty mohou být také zajímavé, jen s nimi tvoje oblečení už musí dokonale ladit a pak to vypadá taky moc hezky.

Co se týče vršku, tak ten podle mě musí ladit s ležérním stylem válenek. Tudíž vypadají krásně volnější kabátky, bundy ale nejvíc mě zaujala kombinace kožešinové vestičky – hnědé nebo bílé. Ovšem na to už je potřeba trošičku větší odvaha, ale i tak to podle mě vypadá v různých kombinacích skvěle.

boty válenky můžeš koupit např. v obuvnictví Deichmann, Humanic či v Mark & Spencer. Jejich cenna se pohybuje okolo 400 – 1000 Kč.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekRecenze knihy: Jak na kluky
Další článekPříznaky první menstruace
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

3 KOMENTÁŘE

  1. Mě se strašně líbí boty značky UGG… Ale jsou dost drahý(kolem 4000Kč ) :-(

  2. Já mám taky jedny a koupila jsem je v CA za nějakých 350 kč. :) Miluju je, jsou krásně teplounký a hlavně pohodlný ;)

Diskuze je uzavřena.