Poraďte rodičům, jaký dárek mají koupit vašim sourozencům. Zatím bez hodnocení.

Doba Vánoc je spojena nejenom s příjemnou náladou, tradicemi a pečením cukroví. Tato doba je spojena také s nakupováním dárků pro své nejbližší. Největší dilemata samozřejmě mají v tomto směru rodiče, kteří tak stále řeší, čím vlastně potěšit své potomky a jaké dárky jim koupit. Pokud jde o menší děti, každého samozřejmě nejdříve napadne, že největší radost budou mít z pěkné hračky. A  výběr hraček je dnes opravdu velký. Konkrétní tipy? Třeba oblíbená elektrická auta, která jsou kopiemi těch reálných. Různá šlapací auta, nebo třeba imitace obchodů a kuchyněk, které jsou zase skvělou volbou pro každou malou slečnu.

Kvalitní provedení je základ

Doba pokročila, a v obchodech už můžeme sehnat všechny možné hračky, na které si vzpomeneme. Často se jedná o dokonalé imitace reálných dopravních prostředků, zemědělských strojů, ale také vlaků a dalších dopravních prostředků. Mezi skvělé hračky mohou patřit ale i zahradní trampolíny, dětská kola, nebo hračky do vany. A na co si dát při výběru pozor? Především na:

  • Zdravotní nezávadnost
  • Kvalitu použitého materiálu
  • Celkovou odolnost a robustnost hračky
  • Absenci malých částí konkrétních hraček
  • Absenci závadných příměsí v materiálech a barvách

Starší děti potěší i kniha

Čím jsou děti starší, tím méně si samozřejmě hrají s hračkami a tím více se přesouvají k jiným aktivitám. I na to je při výběru dárků myslet. Jednou z možností je samozřejmě knížka. A pokud si nejste jisti výběrem, zkuste třeba některou, která se váže ke studiu Walt Disney.  Buďte si jisti, že tato se vám bude líbit. Tedy nejenom vám, jelikož se bude líbit také obdarovanému, což je samozřejmě nejdůležitější. A pokud ji za pár dní přečte, máte jistotu, že další titul bude určitě správně zvoleným dárkem do budoucna.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist