Prášky na zvětšení prsou, fungují? Zatím bez hodnocení.

Pokud máš malá prsa a vadí ti to, určitě už sis zjišťovala pár informací o tom, co se s tím dá dělat a jak si je o něco málo zvětšit. Jednou z možností, když vynecháme optické zvětšení a plastické operace, jsou prášky nebo i gely, které mají „prý“ prsa zvětšit a zpevnit, ale fungují nebo je to jen zbytečné vyhazování peněz a klamavá reklama?

„Větší, pevnější a svůdnější prsa! Ideální tvar!“ Tohle všechno a nejen to, nám tyhle zázračné pilulky slibují, věříš tomu?

Proč prsa rostou?

Nejdříve bych měla vysvětlit důvod, proč má někdo malá a někdo velká prsa, čím je to ovlivněno? První věc je určitě genetika – jakmile má maminka, babička nebo něko z tátovy strany (přímý příbuzný) velká prsa, zvyšuje to pravděpodobnost, že ty také tak dopadneš, ale pozor! Není to pravidlo. Také hormony na růst prsou dost fungují – v pubertě nám prsa rostou, protože tělo vylučuje různé látky, které to zapříčiňují.

TIP: Přečti si recenzi:  >>> Nejoblíbenější přípravek pro větší a pevnější prsa <<<

Vyhozené peníze

Teď se někdo může bránit tím: „Ale co když jsou v těch slibovaných zázračných pilulkách hormony?“ Ano, měly by být, jinak už výrobce může přiznat, že je výrobek nepoužitelný a klame. Tak to ale vážně není, myslíš, že kdyby to fungovalo tak, jak reklama slibuje, chodil by ještě někdo na plastiky? To těžko…

Také ty peníze, které za to vydáš, nejsou zrovna malé částky. Ty lepší léky, stojí okolo 1 000 za jeden až dva měsíce, níž jak pod 200 Kč cena určitě nepůjde.

Když rosteš

Nejvíc mají dívky krizi kvůli malým prsou, když jsou v pubertě a ostatní mají to, co oni nemají – tedy když rostou. A v tomhle období je braní těhle pilulek vážně blbost – s dospělým tělem si dělej co chceš, ale nenič si tělo umělotinami a bůh ví čím, co ani neznáš už v mládí.

Můj osobní názor je, že prášky nebo gely, které podle reklamy mají zázračné účinky na růst prsou jsou blbosti, vyhozené peníze, které bys mohla investovat jinak..

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

17 komentářů

 1. Tenhle článek mi nic moc nedal, čekala jsem nějaké tipy na něco co podle recenzí funguje, ne jen tohle. Jiné články jsou super, ale tenhle selhal :(

  • Podle mě je takový, jaký měl být článek podle mě… nebudu radit 14letým a mladším slečnám, aby si svoje krásné tělo kazily léky, které jim jen zatíží játra… to se nezlob, ale přesně kvůli tomu ten článek měl být. Kdyby to měly být tipy, tak to napíšu do nadpisu:)

   • jojo souhlasím s Mers

   • Já myslím že článek je pěkný. Sice bych to nazvala jinak (proč a jak nám rostou prsa) a dole by bylo to s těma práškama, ale sem i ráda že jsem se o sobě dozvěděla víc 👀👀 ;)

 2. Ano a tohle jsi tam měla říct, čím vším jim to ublíží ;)

 3. článek pěkný:) a obdivuju tě máš noční a ještě mezi tím píšeš članky:)

 4. Mě jednou teta vyprávěla že v 15 neměla vůbec žádný prsa a měla z toho strašný mindrák. Tak jí babička poradila at si je maže cibulí a ona přes prázdniny si je poctivě každý ráno a večer mazala. A za ty 2 měsíce jí narostly 2jky. Pak asi tři roky po tom někde psali že ruští vědci dělali na tuhle pověru test a zjistili, že v cibuli je nějaká látka, která růst prsou podporuje. Možná je to náhoda, že jí prsa začaly růst zrovna v tu dobu, možná to vážně funguje, možná obojí, nevím…já vlastně nevím proč to tu píšu. Jen jsem si zrovna vzpomněla :D

 5. FloSii McCartney

  Já bych potřebovala větší. :D Ale žádný prášky bych kvůli tomu nebrala. :D

 6. Když jsem začala brát prášky těšila jsem se jak mi vyrostou prsa. A nic. Pak jsem přeběhla k antikoncepčním injekcím, po těch jsem ztloustla 12kg, udělali se mi strie na břichu a prsou, a viditelné výsledky že je mám větší stejně nevidím.

 7. Tak nejsou to hlavně prášky a nic co by mělo něco společného s lékárnou a předpisem. Jsou to přírodní doplňky stravy – většina z komerční nabídky. Agregujeme ty preparáty na našem webu a jestli fungují? Podívejte se k nám do diskuze, na reakce lidí na FB apod. Samozřejmě, že Vám nevyrostou prsa o 3 čísla za měsíc, to dokáže skutečně jen plastika, ale kdo na ni má a kdo ji také chce? Když pak máte prsa jak fotbalovej míč – jeden tvar a tvrdost do konce života …

 8. ahojte, já mám vyzkoušený prášky nadrain. beru je pravidelně už asi půl roku. jsou přírodní, takže játra mi určitě nezatěžují. jak už píše Pavla, prsa mi o 3 čísla nevyrostly, ale jsou teď plná a pevná. vypadají teď mnohem líp :)

 9. Přesně tak :) já jsem taky spokojená, člověk nemůže čekat zázraky a tak, jak je mám teď mě stačí :) a pevnost taky, chválím!

 10. Holky a zkoušely jste Forte? Je lepší, rychlejší účinky a konečně se nestydím , že tam nci nemám :-D

BreastExtra+ pro větší a pevnější poprsíTO CHCI
TOPlist