Domů Krása & Péče (Foto)návody Ležérní provlékaný drdol + (foto)návod

Ležérní provlékaný drdol + (foto)návod

18

Fotonávod na účes už tu dlouho nebyl, viďte? No, teď to ale spolu napravíme! Jak? Velice jednoduše – připravila jsem si pro vás návod na extra jednoduchý účes, který se hodí jak pro dlouhé, tak i polodlouhé vlasy. A věřte mi, je vážně jednoduchý i v tom, že nepotřebujete nic extra, jen gumičku a dvě, tři sponky!

Pamatujete si na fotonávod Zatočeného culíku, který tu byl už… no dobré dva roky zpátky? Pokud ten neumíte, tak si ho určitě vyzkoušejte, je to jednoduché a efektní řešení, a proč to říkám? Protože první kroky tohoto fotonávodu budou naprosto, ale naprosto stejné!

Krok 1

Nejdřív vlasy důkladně rozčešeme…

1

Krok 2

… a všechny dáme na jednu stranu. Samozřejmě je možné udělat drdol i vzadu uprostřed, ale na straně mám drdoly raději.

2

Krok 3

Když máme vlasy takhle hezky na straně, vezmeme si gumičku a uděláme obyčejný culík.

3

4Krok 4

Nad gumičkou vlasy přibližně v půlce rozdělíme…

5

Krok 5

… a dolní pramen tou dírou, která vznikla, protáhneme

6

7

Krok 6

Není potřeba vlasy nijak utahovat, naopak, buďte velice jemné. A co teď? Uděláme to ještě jednou, dolní pramen který nám zbyl ještě jednou opatrně protáhneme

8

Krok 7

A teď záleží na tom, jak dlouhé vlasy máte. Pokud máte dlooouhé vlasy, pramen protahujte, dokud vám nezbyde jen středně dlouhý konec (konečků vlasů), pokud je máte kratší, stačí to udělat dvakrát.

Já pramen protáhla třikrát a zbyl mi poměrně krátký konec. Co s ním? Upevníme ho v zadní části, za uchem pinetkou. A je hotovo!
9

10

11

12

Předchozí článekMatchaga recenze – nejlepší elixíry na energii a imunitu
Další článekToothy funční bělení zubů – recenze a zkušenosti
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

18 KOMENTÁŘE

  1. Moc se mi líbí tvoje náušnice. A drdol je jednoduchý, ale hezký. Určitě vyzkouším.

  2. Krásný drdol a plně s tebou souhlasím -na boku je nejhezčí ;)
    Tinka :D

  3. Nádhera a velmi jednoduché, dnes jsem ho vyzkoušela a je super :)
    Katka

Diskuze je uzavřena.