Domů Krása & Péče (Foto)návody Barevné lícení s paletkou Soph X Zatím bez hodnocení.

Barevné lícení s paletkou Soph X Zatím bez hodnocení.

0

Venku už krásně svítí sluníčko a já dostala náladu na nějaké teplé barevné líčení. Sáhla jsem po paletce od Makeup Revolution London Soph X, která vznikla ve spolupráci se zahraniční youtuberkou sophdoesnails. Paletka je plná veselých barev a přímo láká k nějakému šílenějšímu líčení, tak jdeme na to! 

 

Tady jsem pro vás nafotila štětce a pomůcku, které jsem používala. Jedná se o bázi pod oční stíny a tekutý korektor od značky Essence a dále o jeden chlupatý štětec a 2 ploché štětce (ano, jsou pěkně špinavé, protože jsem je fotila až po líčení :) ).

 

Jako první jsem přes celé víčko nanesla bázi a poté jsem přes celé víčko nanesla stín PANCAKES. Poté jsem vzala chlupatá štětec a nanesla do DŮLKU stín CUPPA TEA, trochu jej ztratila a pak mu mírně „dodala šťavnatost“ stínem CLOUDBERRY, který jsem nanesla přes něj, ne však na úplně kraje stínu. To dodá líčení plastičnost a vytvaruje oko.

Poté jsem do ruky vzala korektor a plochý štětec a vytvořila cut crease.

Druhým plochým štětcem jsem sáhla do stínu PARTY LIGHT (třetí z leva, první řádek, na fotu bohužel nejde světlý název dobře přečíst), který jsem nanesla i do vnitřního koutku.

Následně jsem vzala opět chlupatý štětec a nabrala tentokrát stín DANGER, což je nádherná tmavě červená barva. Posadila jsem jej do vnějšího koutku a plochým štětce jsem jej stáhla lehce i pod oko. Pod okem jsem dále pokračovala stínem CUPPA TEA a poté PARTY LIGHTS.

Plochým štětcem jsem nanesla stín SPARKS FLY a ten jsem nanesla na přechod mezi DANGER a PARTY LIGHTS.

Nyná jsem již naaplikovala linku a řasenku a líčení je hotovo!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.