Schauma: Cotton Fresh 5/5 (3)

Když jsem zase po dlouhé době zavítala do drogerie, okamžitě mě udeřila do očí krásná světle modrá lahvička s bezoplachovou péčí na vlasy od značky Schauma. Jelikož se mi mastí vlasy, sáhla jsem pro přípravku určeném na snadno se mastící vlasy. Obsahuje výtažek z bavlny a Aloe vera, je bez silikonů. Po několika týdnovém používání jsem pocítila velký rozdíl, moje vlasy se méně lámaly, snadněji se ročesávaly, krásně voněly a také se zamezilo maštění vlasů.

fotografie0282Parfemace je velmi příjemná i když nemám ráda parfemované kosmetické výrobky tento mi velmi voněl – to neznamená že bude vonět i vám. Balení je podle mě docela velké: 200ml, při každodením použití mi lahvička vydržela asi 2-3 měsíce. Cena také není moc vysoká pohybuje se okolo 70-80 korun – Podle mě to není moc a je to určitě dobrá investice.

Co výrobek slíbuje? 100% pocit svěžesti po dobu 48 hodin, méně se mastící vlasy. Svěží a přitažlivá vůně vlasů. Dodržel výrobek co slíbil? Myslím že z vetší části ANO, vlasy mi po nanesení spreje dlouho voněly, ale nemyslím si že by to trvalo 48 hodin !! Také se tolik nemastily a byly posílené. Uvažuji i o koupi šamponu.

  • Cena
  • Vůně
  • Velké balení
  • Ne moc velký účinek (vlase se stále trošku mastí)
  • Záleží i na typu vlasů

Chceš, aby se tvůj článek zde objevil také? Není nic snadnějšího! Pošli mi svůj originální článek, k tomu připoj krátké info o tobě (popř. i s odkazem na blog) na e-mail mersmerize@proslecny.cz

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

  1. Pěkný článek :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist