Domů Rodina & Škola Čtenářky píší Schauma: Cotton Fresh ...

Schauma: Cotton Fresh 5/5 (3)

1

Když jsem zase po dlouhé době zavítala do drogerie, okamžitě mě udeřila do očí krásná světle modrá lahvička s bezoplachovou péčí na vlasy od značky Schauma. Jelikož se mi mastí vlasy, sáhla jsem pro přípravku určeném na snadno se mastící vlasy. Obsahuje výtažek z bavlny a Aloe vera, je bez silikonů. Po několika týdnovém používání jsem pocítila velký rozdíl, moje vlasy se méně lámaly, snadněji se ročesávaly, krásně voněly a také se zamezilo maštění vlasů.

fotografie0282Parfemace je velmi příjemná i když nemám ráda parfemované kosmetické výrobky tento mi velmi voněl – to neznamená že bude vonět i vám. Balení je podle mě docela velké: 200ml, při každodením použití mi lahvička vydržela asi 2-3 měsíce. Cena také není moc vysoká pohybuje se okolo 70-80 korun – Podle mě to není moc a je to určitě dobrá investice.

Co výrobek slíbuje? 100% pocit svěžesti po dobu 48 hodin, méně se mastící vlasy. Svěží a přitažlivá vůně vlasů. Dodržel výrobek co slíbil? Myslím že z vetší části ANO, vlasy mi po nanesení spreje dlouho voněly, ale nemyslím si že by to trvalo 48 hodin !! Také se tolik nemastily a byly posílené. Uvažuji i o koupi šamponu.

  • Cena
  • Vůně
  • Velké balení
  • Ne moc velký účinek (vlase se stále trošku mastí)
  • Záleží i na typu vlasů

Chceš, aby se tvůj článek zde objevil také? Není nic snadnějšího! Pošli mi svůj originální článek, k tomu připoj krátké info o tobě (popř. i s odkazem na blog) na e-mail mersmerize@proslecny.cz

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekDobře oblečená i při sportu!
Další článekVýhodné nakupování ve slevách?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

1 komentář

Diskuze je uzavřena.