Skvělé podzimní outfity pro rok 2018 Zatím bez hodnocení.

Je tu podzim a je potřeba obměnit šatník. Vyházet letní šaty a kraťásky a nacpat tam bundy a teplejší oblečení. A jaké oblečení tam nacpat a jak to kombinovat? To ti dnes poradím.

Nevšední elegance

I na podzim lze vypadat krásně. Nevšední elegance, v čem to zpočívá? Že každý ten outfit má stejný základ, ale musí být originální. Stojí to na zimní bundě/kabátu, pod ním triko/svetr/mikinu a elegantní kalhoty. Když to je stejné s někým jiným, tak už to není nevšední elegance.

Do outfitu můžeš zakombinovat originální kabelku do stejného stylu, jako zbytek outfitu. Většinou se volí kožené kabelky, jako můžeš vidět na obrázcích. Boty bych zvolila větší a nebo rovnou kozačky. V 9/10 případů nevšední elegance se volí boty, jako můžeš vidět na obrázcích.

 

No, sukně nezahazuj

To, že je podzim neznamená, že nemůžeš použít sukně. Nebudeš vypadat jako cvok, když to dobře skombinuješ. Tyto podzimní outfity jso celé o dobrém kombinováním. Já ráda nosím sukně, proto zvolím tento outfit:

Třeba do školy, nebo na procházku s kamarádkami nebo přítelem. Což mě přivádí k tomu, že se tento outfit dokáže na tobě klukovi určitě zalíbit. Zároveň se to hodí, v případě, že jsi letní typ jako já.

Prosté pončo pro doladění outfitu

Znáte pončo? Nemyslím to pití,  ale tu část oblečení. Já jich mám v šatníku neskutečných 11 kusů :) , ale zpět k tématu. Tímhle pončem můžeš doladit outfit, skvěle zahřeje a vypadá to neskutečně originálně. Posuď sama:

Nejlepší je, že se ponča vyrábí nejvíce v podzimních barvách nebo v těch, co se k tomu hodí.

Moderní

Poslední možnost. Technologie jdou ku předu a v té rychlesti pokroku se začal vytvářet i moderní styl. Většinou to obsahuje kontkrétní barvy: šedá, bílá, černá. Jelikož už je rok 2018, moderní je doopravdy moderní, ale trendy se rychle mění.

Ale tento článek ti neposlouží, pokud nejsi teď v roce 2018, protože každý rok jsou nové trendy a doporučila bych něco jiného. Třeba to, co doporučuji teď, bych nikdy nedoporučila v roce 2017. Rychle se to mění, že? Vzpomeň si na loňský podzim a na to, co nosíš teď.

Můžeš se zkusit podívat TADY , kde najdeš slevy až 80%

Dnes ti radila Tikki a pamatuj: Rady a typy najdeš u Tikki (IG: tikki100987, email: tikki-kate@centrum.cz)

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist