Domů Trendy & Fashion Módní tipy Šperky nejen Swarovski Zatím bez hodnocení.

Šperky nejen Swarovski Zatím bez hodnocení.

4

Myslím, že před Vánoci se hodí každý tip na dobrý obchod a proto teď budu častěji přidávat doporučení nejen na dárečky, ale i na e-shopy, popř. kamenné obchody, kde můžeš nakoupit překvapení pro tvé blízké nebo si dokonce nějaký dárek i vybrat. I když samozřejmě někdo mi může mít za zlé, že nevybírám obchody, kde je vše zboží do stovky, v současné době je hrozně těžké najít levné prodejce, ale vždy je dobré se na stránku podívat, rozhlídnout se a inspirovat, protože za to, nic nedáš.

Šperky Swarovski byly vždy mou slabinou – je mi sympatická jejich kvalita, krása, originalita a obchodů, které v současné době tyto druhy šperků prodávají je doopravdy hodně, ale kterým věřit, kde se dá ušetřit a najít pěkné věci, které mohou být o něco levnější než jinde a na poštovném ušetříš?

Stránka www.sperky-piercingy.cz je e-shop, který doporučují hlavně z toho důvodu, že můžeš slušně ušetřit na poštovném, zboží ti přijde rychle domů, takže se nemusíš bát, že ti šperk dorazí až po Vánocích, až bude pozdě, navíc tam najdeš čas od času akci, na které může zbohatnout každý. V současné době můžeš při koupit dvou kusů šperků, dostat třetí kousek zdarma. Sice se mi zezačátku nelíbilo, že se jedná o akci, kdy ti dárek vyberou oni sami, ale po zhlédnutí zboží jsem uznala, že většina ze šperků je vážně krásná a i kdyby se mi dárek zrovna nelíbil, Vánoce zajistí, že budu moc obdarovat někoho, komu tím udělám radost.

Pokud se rozhodneš něco na tomto e-shopu nakoupit (ať už piercing neb Swarovski doplňky) je dobré vědět, že si můžeš vybrat buď z dobírky, která tam nyní stojí 65 Kč, což je oproti jiným zásilkovým obchodům méně (normálně se poštovné s dobírkou pohybuje okolo 100 Kč) a nebo z převodu na účet, kde se neplatí dobírka, převedeš peníze a za to zaplatíš 34 Kč. Při nakupování na internetu totiž hraje poštovné velkou roli, hlavně v případě, kdy si nepřeješ moc utrácet a rozčiluje tě, že se ti k ceně ještě přidá pár výdajů.

Najdeš zde velkou škálu zboží – piercingy, náušnice Swarovski, prsteny či jiné šperky ze stříbra nebo oceli. Kategorií, která se mi vážně líbí jsou doplňky se Swarovski šperky, kde najdeš např. zrcátko, pilník či zapalovač vyzdobený právě krystaly této značky.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekPo rozchodu
Další článekProgramy na úpravu fotografií
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

4 KOMENTÁŘE

  1. Ten poslední obrázek (asi zrcátko, žé? :D) je naprosto boží! =) Swarovski má úžasný šperky, kéž bych nějaký od něj měla ;D

    • Nezlob se Kestrin, ale nebudu odpovídat někomu, kdo mi píše anonymní komentáře, napíše komentář, ale v hodnocení (anketa, hodnocení článku) klikne na opak. Jsem ráda, že čteš můj blog, jsem ráda, že sem chodíš, ale nemám potřebu se hádat ani nic jiného, pokud si nerozumíme. :)

Diskuze je uzavřena.