Domů Sex & vztahy Kluci Spodní prádlo pro přítele? ...

Spodní prádlo pro přítele? 4.75/5 (12)

3

Pamatuju si, když jsem šla Tomášovi poprvé v našem vztahu koupit spodní prádlo – konkrétněji trenýrky, které jsem se mu rozhodla dát jako součást dárku. Vůbec jsem neměla představu jakou má velikost, protože velikosti šly a stále jdou naprosto mimo mě. Je pro mě utrpení někomu vybírat oblečení, protože já se prostě nikdy velikostně netrefím (zkrátka u ničeho – špatně se trefím a z normálního spodního prádla bude ve finále stahovací prádlo!), ale tak co – na spodní prádlo si snad ještě troufnu. Tak jsem se mu vloupala do skříně s oblečením a hledala velikost – krásným omylem jsem jí našla a mohla jít nakupovat!

Abyste mě pochopili a pochopili také smysl tohoto článku – spodní prádlo jako jsou kalhotky, ponožky, trenýrky nebo boxerky jsou podle mého jedním z těch nejpraktičtějších dárků vůbec. Sice to není nic, čím byste se chlubili, ale mně třeba ponožky a kalhotky neustále chybí, neustále jich nemám dost a proto je jako dárek vždycky uvítám.

Na druhou stranu – není to nic zrovna dvakrát estetického a určitě je divný dát příteli, se kterým jsi dva měsíce k narozeninám nebo k Vánocům jen ponožky, to by možná koukal trošku divně. Nejlepší je dárky kombinovat – koupit mu nějaký větší, maximálně promyšlený dárek (já vím, lépe se to píše než dělá) a k tomu koupit třeba to pánské prádlo. Ano, to je moje strategie – on ten dárek potom vypadá větší!

Pokud se tedy rozhodneš příteli takový dárek dát, postupuj podle několika kroků – pozoruj to, co obvykle nosí. Ano, budeš se muset podívat na jeho pánské prádlo, protože ne každý kluk uvítá jako dárek trenýrky s Medvídkem Pú a jeho přáteli. Někteří kluci raději nosí jednobarevné spodky, jiní zase barevné apod. Zkrátka musíš vypozorovat, co nejvíce nosí, proč to nosí a jestli by si něco konkrétního třeba nepřál. Co se týče odhadu velikostí, svůj nápad vloupat se do přítelovi skříně považuji za geniální a tak nejlépe vypozoruješ velikost – pokud jsi ale v odhadu lepší než já a víš, že tvůj přítel má velikost M nebo L, máš o starost méně.

Pokud je tvůj přítel rozený vtipálek a má vtipné dárky hodně rád, můžeš si klidně s jeho dárkem, i když by mělo jít jen o spodní prádlo, vyhrát. Můžeš mu na látku napsat nějaký vzkaz, můžeš mu koupit prádlo s veselým motivem (nejlepší motiv všech dob je Homer Simpson a Spidervepř!).

Jak se k nakupování spodního prádla stavíš ty? Kupuješ ho a dáváš jako dárek? 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekNový vzhled ProSlecny.cz
Další článekLíčení pod dioptrické brýle + (foto)návod
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

3 KOMENTÁŘE

  1. hezký článek :) Jinak trenýrky se Spidervepřem jsem dala příteli k narozkám a dárek je to skvělý.. Mimochodem je dobrá inovace, že už když chci napsat komentář, nemusím furt dokola vypisovat údaje, to byl vážně dobrý nápad!

  2. zdravím :) nevíte kde na internetu bych mohla sehnat ty trenýrky se spidervepřem? :D

Diskuze je uzavřena.