Spodní prádlo pro přítele? 4.75/5 (12)

Pamatuju si, když jsem šla Tomášovi poprvé v našem vztahu koupit spodní prádlo – konkrétněji trenýrky, které jsem se mu rozhodla dát jako součást dárku. Vůbec jsem neměla představu jakou má velikost, protože velikosti šly a stále jdou naprosto mimo mě. Je pro mě utrpení někomu vybírat oblečení, protože já se prostě nikdy velikostně netrefím (zkrátka u ničeho – špatně se trefím a z normálního spodního prádla bude ve finále stahovací prádlo!), ale tak co – na spodní prádlo si snad ještě troufnu. Tak jsem se mu vloupala do skříně s oblečením a hledala velikost – krásným omylem jsem jí našla a mohla jít nakupovat!

Abyste mě pochopili a pochopili také smysl tohoto článku – spodní prádlo jako jsou kalhotky, ponožky, trenýrky nebo boxerky jsou podle mého jedním z těch nejpraktičtějších dárků vůbec. Sice to není nic, čím byste se chlubili, ale mně třeba ponožky a kalhotky neustále chybí, neustále jich nemám dost a proto je jako dárek vždycky uvítám.

Na druhou stranu – není to nic zrovna dvakrát estetického a určitě je divný dát příteli, se kterým jsi dva měsíce k narozeninám nebo k Vánocům jen ponožky, to by možná koukal trošku divně. Nejlepší je dárky kombinovat – koupit mu nějaký větší, maximálně promyšlený dárek (já vím, lépe se to píše než dělá) a k tomu koupit třeba to pánské prádlo. Ano, to je moje strategie – on ten dárek potom vypadá větší!

Pokud se tedy rozhodneš příteli takový dárek dát, postupuj podle několika kroků – pozoruj to, co obvykle nosí. Ano, budeš se muset podívat na jeho pánské prádlo, protože ne každý kluk uvítá jako dárek trenýrky s Medvídkem Pú a jeho přáteli. Někteří kluci raději nosí jednobarevné spodky, jiní zase barevné apod. Zkrátka musíš vypozorovat, co nejvíce nosí, proč to nosí a jestli by si něco konkrétního třeba nepřál. Co se týče odhadu velikostí, svůj nápad vloupat se do přítelovi skříně považuji za geniální a tak nejlépe vypozoruješ velikost – pokud jsi ale v odhadu lepší než já a víš, že tvůj přítel má velikost M nebo L, máš o starost méně.

Pokud je tvůj přítel rozený vtipálek a má vtipné dárky hodně rád, můžeš si klidně s jeho dárkem, i když by mělo jít jen o spodní prádlo, vyhrát. Můžeš mu na látku napsat nějaký vzkaz, můžeš mu koupit prádlo s veselým motivem (nejlepší motiv všech dob je Homer Simpson a Spidervepř!).

Jak se k nakupování spodního prádla stavíš ty? Kupuješ ho a dáváš jako dárek? 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

3 komentářů

  1. hezký článek :) Jinak trenýrky se Spidervepřem jsem dala příteli k narozkám a dárek je to skvělý.. Mimochodem je dobrá inovace, že už když chci napsat komentář, nemusím furt dokola vypisovat údaje, to byl vážně dobrý nápad!

  2. zdravím :) nevíte kde na internetu bych mohla sehnat ty trenýrky se spidervepřem? :D

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist