Staň se profíkem v modeláži nehtů 3.75/5 (4)

Mít hezky upravené nehty považuje za základ snad většina dnešních děvčat. Ne vždy je ale máš ve 100% kondici. Možná, že malinko zanedbáváš jejich zdraví. Víš, že vitamíny, které přijímáš, mají hlavní vliv na krásu tvých nehtů? Dnes ti řeknu pár tipů pro zlepšení jejich vzhledu a kondice, aniž by ses musela krotit při jejich zdobení a modeláži.

Při modeláži nehtů nezapomínej na vitamíny pro jejich výživu

To, jestli je s tvými nehty něco v nepořádku, poznáš pouhým okem. Třepí se, jsou tenké jako papír a vidíš na nich bílé skvrnky? Tak to potřebuješ doplnit vitamíny. Z nich nejvhodnější je zinek, který bys měla svému tělu dodávat každý den. Ve větší míře se zinek vyskytuje v dýňových semínkách. Ačkoliv jsou zdravá, bohužel ne všem jejich chuť vyhovuje. Proto bude pro tebe možná lepší, když si pro zinek zaskočíš do lékárny. Za zkoušku rozhodně stojí  Biosil, který nabízí mix vitamínů a minerálů v jedné tabletě. Calcium (vápník) dokáže dokonale vyživit nehet a vyhladí všechny vroubky a nerovnosti. V 80% koncentraci ho můžeš sehnat tady. Na hodně poškozené nehty pak raději rovnou použij Antistres Calcium. K pěkným nehtům samozřejmě přispěješ i zvýšeným přísunem ovoce a zeleniny a důležitý je i pitný režim. Pamatuj, že jakákoliv ozdoba nehtů (ať už si na ně dáš jen barevný lak, vyzkoušíš gelové nehty, nebo zajímavou modeláž nehtů) bude krásně vypadat jen na zdravých nehtech! Mezi jednotlivými modelážemi nehtů určitě doporučuji dávat výživné laky, které tvé nehty hezky zpevní.

Gelovky si snadno vytvoříš sama doma – pomocí startovací sady

V úpravě nehtů se fantazii meze nekladou. Protože na pravidelné návštěvy nehtového studia nemusíš mít vždy dostatek financí, lepším řešením je koupě startovací sady na nehty, která je určená pro domácí modeláž nehtů. Radost z ní budeš mít ty i tvoje kamarádky, když si každý víkend uděláte nové gelové nehty na párty či na sobotní rande. Máš obavy, že modeláž nehtů sama doma nezvládneš? Tak je rychle zahoď! Protože tě můžu ujistit, že ačkoliv první pokusy nemusí být stoprocentní, ty další už budou jen a jen lepší. A nakonec se i ty staneš profíkem přes gelové nehty!

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist