Domů Sex & vztahy Zamilovaná až po uši…do učitele!!! ...

Zamilovaná až po uši…do učitele!!! 4/5 (6)

12

Už ses někdy zamilovala? Tak moc, že ses nemohla soustředit na učení a hlavou se ti honily jen myšlenky na chvíle strávené s ním? V případě, že předmětem tvé zamilovanosti je tvůj učitel, rychle se zase „odmiluj“! Protože z toho kouká jen průšvih!

Miluji učitele, co s tím?

Pokud ses zcela neplánovaně zamilovala do učitele, nezoufej, protože v tom určitě nejsi sama. Hodně holek má podobný problém. Je těžké se nezamilovat, když do třídy vstoupí pohledný mladý muž, kterého máš celých 45 minut přímo před sebou a který ti svým chováním  imponuje.  Sleduješ jak píše na tabuli a jak mu ten červený svetr moc sluší, zachytáváš každý jeho pohled, protože jeho oči jsou tak krásné, dokonce se necháš sama vyvolat, protože mu zkrátka chceš být blíže. A ano, dokonce jsi naštvaná, když místo něj máte suplování. To je všechno moc hezké, až na pár zádrhelů – je to tvůj učitel, je mnohem starší než ty a pravděpodobně tvé city neopětuje.

Víš, kde jsou hranice?

Spousta mladých a pohledných učitelů je na zamilované výlevy svých žaček a studentek jistě zvyklá, a proto umí být v mnoha ohledech i tolerantní. I ty bys však měla znát své hranice, pokud se nechceš ztrapnit před tvým učitelem i před zbytkem třídy.

 • Líbí se ti? No dobrá, určité sympatie s ním můžeš mít, to je ale všechno.
 • Líbí se i holkám ve třídě? Hlavně nežárli, protože s největší pravděpodobností nemá tento učitel v plánu si začít románek ani s jednou z vás.
 • Máš pocit, že na tebe kouká více než na jiné holky? Možná je to proto, že ho svým pohledem hypnotizuješ po celou hodinu.
 • Máš pocit, že mu musíš napsat milostné psaníčko? Tak na to hned zapomeň. I kdyby si to myslela jen ze srandy, zbytečně jím uvedeš do rozpaků jeho i sebe.

A co ty? Jsi nebo byla jsi někdy zamilovaná do svého učitele? O tvé zkušenosti se s námi poděl v komentářích : )

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

12 KOMENTÁŘE

 1. Do učitele jsem zamilovaná byla a pořád jsem. A ne pár týdnů či měsíců, ale let. A ano, pořád do toho samého. :) V mých 13ti letech jsem dělala podobné naivní věcičky, na které tady upozorňuješ. Kde jsou ty naivní představy, že se mu, čtyřicátníkovi, líbí malá holka. Musím říct, že jsem si před ním udělala nespočet trapasů. Také ví, jaké jsou mé city k němu. I když si už nejspíš myslí, že mě to přešlo. Teď, o tři roky později můžu říct, že s ním mám v rámci možností výborný vztah. Rád si se mnou povídá, občas si napíšeme na Facebooku. I když reakce mých spolužáků na to, že se ke mě chová jinak než k nim, není nejlepší, on nedělá nic špatného a já jsem spokojená. Je ženatý, jeho syn chodí o ročník výš než já, tudíž tady se opravdu nic čekat nedá. Neříkám, že mě to nemrzí, ale už nejsem to naivní dítě a jsem ráda, že můžu být jeho oblíbená studentka. A třeba jednou kamarádka. Kdo ví. :)

 2. No… Ono je těžké se nezamilovat do učitele , když mi je 15 jsem v 9.třídě a jemu je 19 a sotva si dodělal maturitu 😅. Nevím proč k nám tak mladého učitele dali! Však je to hrozné a ještě k tomu se ani neučíme… Máme ho na AJ a celé hodiny koukáme na YT videa 🙄 Chová se jak puberťák , tak ať se pak nediví , že jsou do něj všechny holky zamilované 😅😅❤

 3. Já jsem až po uši zamilovaná do pána, který zpívá rock extremo 💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

 4. Já jsem až po uši zamilovaná do pána, který zpívá rock extremo 💟💟💟💟💟💟💟

 5. Jsem zamilovana do ucitele. Kteri nas ma na telocvyk. Miluju ho . Je mladej

 6. Lidi mi říkají, že jsem mým učitelem posedlá. Mám v pokoji schované jeho fotky, píšu mu milostný vzkazy, sleduju jak jde domů, když je přespávání ve škole tak se s ním tulím, že si ho představuju při masturbaci, že mám jeho nehty a vlasy. Je to posedlost?

 7. Ucitel, do kteryho jsem zamilovana a predstavuju si ho pri tom jede s nasi tridou na vodu

 8. Ahoj. Vím že jsem na to dost mladá atd ale líbí se mi učitel angličtiny. Je z Anglie a skvěle si spolu rozumíme tak či onak. Líbil se, to ne že ne. Ale dnes jsem o něm měla sen… Bylo tam že moje kamarádka byla nemocná a musela jsem ji vzít léky. Tak jsem jela do obchodu a byl tam i on. Pomáhal mi s hledáním těch správných a taky hledal nějaké další věci co by ji pomohly. Tím tento sen skončil. Hned po tom následoval další : Mojí tetě se líbil a začli spolu chodit. Měli svatbu a děti. Nesnášela jsem ji protože se mi (pro zachování jeho anonymity) učitel líbil… Ráno jsem se vzbudila a nevěděla jsem že to byl sen. Po chvíli mi to došlo a pocítila jsem úlevu… Co to do me vjelo…? Nikdy předtím jsem si nemyslela že ho miluji, jen že se mi líbí. A teď vím že ho miluji… Je to těžší než si dokážete představit. Jsem ráda že přestupuji na gymnázium a alespoň tam na něj zapomenu… Snad

 9. No mě to bohužel potkalo taky. Jsem studentka letecké střední školy a jsem v prváku. Ten učitel je prakticky nejmladší ze všech učitelů, a strašně se mi líbí už od první hodiny, co k nám poprvé přišel s tím, že je náš nový učitel na Základy letectví. Navíc když řekl že je pilot, že lítá s Cessnama, tak to jsem věděla, že to bude víc než jenom nejlepší učitel jakýho jsem kdy na cokoliv měla. Ale jednou mi tak trochu hráblo, a napsala jsem mu email, kde jsem tak trochu naznačila, že se mi líbí. Tak mě pak pozval do kabinetu a tam jsme to (před jiným učitelem!) probrali. Já fakt nevím co s tím…rodiče s tim radost nemají a já si nemůžu pomoct…

Diskuze je uzavřena.