Tankiny, bikiny, monokiny…kdo se v tom má vyznat? Hlavně ženy! 4.86/5 (14)

Tankiny, bikiny, monokiny…kdo se v tom má vyznat? Hlavně ženy!Léto brzy přijde a čas vodních radovánek taky! Proto se teď nabízí hlavní otázka: do vln skočíte v bikinách, monokinách, tankinách, jednodílných plavkách? Že nevíte? Pojďme si probrat jednotlivé druhy ženských plavek a výhody pro jejich nositelky.

Jednodílné plavky zažívají opětovný boom

Jednodílné plavky stály na samém začátku plavkové módy. Od koupacích obleků, které zakrývaly ladnou ženskou postavu téměř od hlavu po paty uplynula dlouhá doba. Nohavičky se ukrátily, ubralo se materiálu i se změnila jeho struktura.

Původní koupací oblek dostal postupem času dnešní podobu. A i když jednodílné plavky na čas vytlačily bikiny, dnes se opět vracejí do módy. Dnes mají jednodílné plavky malý nádech retro stylu a ženám jednoznačně sluší.

Vybírat mohou z nekonečné nabídky barev, střihů i materiálu. Jednodílné plavky dnes nabízejí i nejrůznější doplňky a detaily, které z plavek udělají neuvěřitelně módní kousek. Jednodílné plavky volí i ženy, které touží zakrýt drobné nedostatky na své postavě.

Monokiny – blízké příbuzné jednodílných plavek

Monokiny jsou dalším oblíbeným kouskem plavek pro letošní plavkovou sezónu. Svým tvarem připomínají jednodílné plavky, jako přídavek však nabízejí nejrůznější prostřihy v oblasti bříška a zad, které vypadají velice atraktivně, zejména s opálenou ženskou pokožkou.

Monokiny jsou tak určené především pro štíhlé ženy, které se chtějí svými ladnými křivkami pochlubit. Ženy v monokinách budou za hvězdu ať už na pláži nebo na koupalištích, zvyknout si tak musí na upjaté pohledy mužů.

Tankiny – plavky jednodílné nebo dvoudílné?

Jsou tankiny plavky jednodílné nebo dvoudílné? Toť otázka! Tankiny jsou především žhavým kouskem plavek, velmi pohodlným i praktickým. A ano, tankiny jsou plavky dvoudílné. Jsou tvořeny vrchním a spodním dílem.

Zatímco dolní díl je tvořen klasickým kalhotkovým střihem, ten vrchní má střih jakéhosi topu. Ovšem přebytku látky se zde opravdu bát nemusíte. I tankiny jsou vyrobeny z příjemného materiálu. Tento druh plavek ocení ženy, které nestihly zpevnit své bříško, proto budou rády za zakrytí drobných nedostatků.

Bikiny velí každé letní sezóně!

Co by to bylo za léto bez bikin? Bikiny jsou velice oblíbeným kouskem plavek, jejich historie začala někdy po druhé světové válce, kdy návrhář Louis Reard vynalezl dvoudílné plavky, které nazval po tichomořském atomu- Bikiny.

Rozhodně musíme říci, že tento kousek měl opravdu výbušný účinek. A je opravdu dobře, že přes všechny negativní názory se nadobro usadil v šatnících žen. Dnes jsou bikiny oblíbeným kouskem plavek. Volí je ženy, které chtějí dát vyniknout své propracované postavě i ženy, které se chtějí dokonale opálit. Vybírat můžete z několika typů dvoudílných plavek. Tak v kterých si užijete léto?

Tak které plavky si vyberete pro nadcházející letošní sezónu? Ostatně v šatnících můžete mít všechny typy, no ne?

A co si o plavkách ještě přečíst?

VIDEO: Jak vybrat správné plavky a plážové doplňky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist