Domů Krása & Péče Vlasy Tip: Nivea Trendy účesy Zatím bez hodnocení.

Tip: Nivea Trendy účesy Zatím bez hodnocení.

10

Vcelku nedávno jsem projížděla videa na youtube, make-up i vlasové tutoriály a narazila jsem na videa od značky Nivea, kde si slečny samy dělají účesy, krok za krokem. Účesy jsou pěkné, nejsou nijak složité, dokonce nepotřebuješ nic spešl – jediné, co tam uvádějí často, je tužidlo, na dvou videích jsem viděla i kónickou kulmu a plochý kartáč. Vše se ale dá nahradit, takže jestli zrovna tyhle potřeby doma nemáš, tak si nezoufej. Skvělé na tom je to, že vše je česky, pouze komentáře Sally (tvůrkyni účesů) nepředabovali – to ale vůbec nevadí.

Romantický cop

Ten jsem si okamžitě zamilovala, bohužel na něj ještě nemám tak dlouhé vlasy, aby získal potřebný efekt jako u slečny na videu, ale těším se, až zas budou o pár centimetrů delší….

Podle Marilyn

marilyn-monroeMarilyn a její vlasy jsem vždy milovala. Bohužel účes je složitý a takové vlny, jako měla ona nevydrží celý den. I přes to, ale Nivea dala vcelku pěkný příklad toho, jak udělat jemné vlnky, které vydrží. Ve videu je použita konická kulma, Sally ale říká, že není potřeba mít tu samou, uděláš to s kteroukoliv jinou – jen bude lepší když nebude mít klips na přichytávání vlasů.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekDenní líčení + (foto)návod
Další článekStrach z prvního sexu?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

10 KOMENTÁŘE

  • Nemyslím si, že všechny holky co tu chodí to znají:) Nějaké určitě ano, ale nemůžeš přeci říct, že 100% všechny

 1. Jaký je rozdíl mezi konickou kulmou a normální ? Je nějaká kulma, která neníčí vlasy nebo opravdu jen minimálně ?

  • Ne, kónická kulma je ta, která se zužuje (u špičky je nejužší) a nemá ten clips při přichytnutí vlasů, proto musíš držet kulmu i vlasy.

 2. Ten romantický cop mě oslovil . Já než jsem zhlédla tento článek tak jsem ho dělala normálně na stranu – nemělo to efekt . Pokud bych se měla přidat k diskuzi ohledně toho jestli tom znám tak má odpověd je ne . Nová Marlin to je opravdová novinka :)

 3. Ahoj
  máš tady zajímavý články, který zaujmou většinu holek a nejen mladých.. Mě je 21 a zaujalo mě tu spousta článků:-) a chtěla bych se zeptat jestli by jsi sem třeba nehodila nějakej ten účes pro polodlouhé a krátké vlasy :-) určitě by to potěšilo nejen mě, ale i spoustu dalších holek..
  Jinak tě musím pochválit že jsi šikovná a že máš opravdu hezký stránky :-)

 4. já mám kónickou kulmu bez klipsu Pearl Wand od Remingtonu,a je úžasná.Měla jsem i tu s klipsnou,ale s tou jsem vlasy natáčela hodinu,a pak držely tak 5 vteřin.Zatímco s kónickou kulmou jeden pramen natáčím 10 vteřin,a drží to DEN až DVA

Diskuze je uzavřena.