Tip: Nivea Trendy účesy Zatím bez hodnocení.

Vcelku nedávno jsem projížděla videa na youtube, make-up i vlasové tutoriály a narazila jsem na videa od značky Nivea, kde si slečny samy dělají účesy, krok za krokem. Účesy jsou pěkné, nejsou nijak složité, dokonce nepotřebuješ nic spešl – jediné, co tam uvádějí často, je tužidlo, na dvou videích jsem viděla i kónickou kulmu a plochý kartáč. Vše se ale dá nahradit, takže jestli zrovna tyhle potřeby doma nemáš, tak si nezoufej. Skvělé na tom je to, že vše je česky, pouze komentáře Sally (tvůrkyni účesů) nepředabovali – to ale vůbec nevadí.

Romantický cop

Ten jsem si okamžitě zamilovala, bohužel na něj ještě nemám tak dlouhé vlasy, aby získal potřebný efekt jako u slečny na videu, ale těším se, až zas budou o pár centimetrů delší….

Podle Marilyn

marilyn-monroeMarilyn a její vlasy jsem vždy milovala. Bohužel účes je složitý a takové vlny, jako měla ona nevydrží celý den. I přes to, ale Nivea dala vcelku pěkný příklad toho, jak udělat jemné vlnky, které vydrží. Ve videu je použita konická kulma, Sally ale říká, že není potřeba mít tu samou, uděláš to s kteroukoliv jinou – jen bude lepší když nebude mít klips na přichytávání vlasů.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

10 komentářů

 1. Úžasné účesy.! :)

 2. Já také ne. .:)

 3. Jaký je rozdíl mezi konickou kulmou a normální ? Je nějaká kulma, která neníčí vlasy nebo opravdu jen minimálně ?

  • Ne, kónická kulma je ta, která se zužuje (u špičky je nejužší) a nemá ten clips při přichytnutí vlasů, proto musíš držet kulmu i vlasy.

 4. Ten romantický cop mě oslovil . Já než jsem zhlédla tento článek tak jsem ho dělala normálně na stranu – nemělo to efekt . Pokud bych se měla přidat k diskuzi ohledně toho jestli tom znám tak má odpověd je ne . Nová Marlin to je opravdová novinka :)

 5. Ahoj
  máš tady zajímavý články, který zaujmou většinu holek a nejen mladých.. Mě je 21 a zaujalo mě tu spousta článků:-) a chtěla bych se zeptat jestli by jsi sem třeba nehodila nějakej ten účes pro polodlouhé a krátké vlasy :-) určitě by to potěšilo nejen mě, ale i spoustu dalších holek..
  Jinak tě musím pochválit že jsi šikovná a že máš opravdu hezký stránky :-)

 6. já mám kónickou kulmu bez klipsu Pearl Wand od Remingtonu,a je úžasná.Měla jsem i tu s klipsnou,ale s tou jsem vlasy natáčela hodinu,a pak držely tak 5 vteřin.Zatímco s kónickou kulmou jeden pramen natáčím 10 vteřin,a drží to DEN až DVA

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist