Domů Trendy & Fashion Módní tipy Tip: Prague Fashion Weekend 2011 Zatím bez hodnocení.

Tip: Prague Fashion Weekend 2011 Zatím bez hodnocení.

10

Chceš být ve středu dění jedné z největších fashion akcí v České republice? Chceš vidět nejnovější módní trendy, jedny z nejlepší návrhářů u nás a přehlídková mola s profesionálními modelkami? V tom případě určitě čti dál…

Módní akce Prague Fashion Weekend se u nás už odehrávala i loni, v roce 2011 je tu zase. Už podle názvu je jasné, že se bude konat v praze a kde jinde než v jedné nejznámější pražské ulici – Pařížské. Ta je hned vedle Staroměstkého náměstí, tudíž dostat se tam, nebude žádný problém. Stejně tak by neměl být problém se vstupem – žádné vstupenky, pozvánky ani drahé lístky. Je to zdarma a dostat by se tam měl každý, což je naprostá bomba.

Na Fashion Weekend můžeš vidět jedno z nejdelších přehlídkových mol ve střední Evropě a prezentovat se tam budou návrháři jako: E.daniely, Ivana Follová, Hana Havelková,  Tatiana Kovaříková, Martina Nevařilová,  Jaroslava Procházková, Beata Rajská, Hana Stocklassová a najdeš tam přehlídky i světových značek – např: Diesel, Magic Child, Pinko, Bogner, Class Roberto Cavalli, Corneliani, Victor&Rolf by Obssesion aj.

Akce je dvoudenní a odehrává se v sobotu 24.9. 2011 a v neděli: 25.9.2011, je jen o víkendu a pokud tě české značky tolik nezajímají a preferuješ ty zahraniční, můžeš si vybrat a jít jen v neděli – ta je totiž  pro ně vyhrazena.

Hned jak jsem se dozvěděla, že se akce u nás bude znova konat a to, že se tam dostane v podstatě každý, jsem řekla příteli, jestli tam se mnou pojede, protože tam chci být, nafotit to a obohatit se o ty „modní záležitosti“. Doufám tedy, že to vyjde a alespoň v neděli vyrazíme do prahy a nafotíme to pro vás, které se tam nedostanete. Pokud ale budete mít čas a náladu, určitě doporučuju zajet se do prahy podívat, možná se potkáme:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekNové Sony Vaio
Další článekČtenářky píší: Potrat
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

10 KOMENTÁŘE

 1. Móda mě hodně zajímá a určitě bych se tam chtěla podívat. Protože je ale Praha 4 hodiny cesty od mého města, tak pochybuji, že se tam podívám.

  Kdybych ale mohla, tak tam jedu, protože bych chtěla všechny ty lidičky a tu módu vidět. Pokud by jsi tam Mers jela, byla bych moc ráda, kdyby jsi aspoň pár fotek nafotila. Velmi ráda bych se na ně podívala.

  Kdyby tam byla nějaká móda, kde by bylo hodně fialové, prosím, vyfotť mi to. Prosím alespoň jednu fotku pro mě. :) Byla bych Ti moc vděčná. Pak by jsi ji mohla poslat na FB, kde mě máš přidanou jako Eva Conevová. :) Děkuji Mers.

  A pokud by jsi tam jela, tak si to užij. :)

 2. Jestli to bude taky v televizi určitě se budu koukat mohlo by to totiž být na programu fashion. Ráda bych se tam taky jela kouknout ale bydlím na druhé straně republiky :(

 3. Taky bych se tam chtěla podívat,ale od mého města to je tak 100km takže nic. :( ale fotky by byli super!

 4. Já bych tam určitě šla, bydlím na okraji Prahy. Jen mi příjde škoda, že nedělají živý přenos (pokud ho teda nedělají a já to nevím). Myslím, že spousta lidí, co se do Prahy z nějakého důvodu nemůže dostat, by to určitě ocenila :).

 5. Já jsem ráda ze bydlím uz od narození v Praze :) Je tady prostě všechno ;)
  Možná ybch se tam mohla jít pdívat. Uvidim jak se mi bude chtít :D
  Ale určtě by to bylo hezké videt na vlastní oči =)

 6. Já bydlí uplně někde jinde takže se musím tak trochu smát ,ale o modu a trendy se zajímám takže zkouknu net

Diskuze je uzavřena.